Żydzi aresztowani w Kolumbii. Organizowali wycieczki z Izraela dla zainteresowanych seksem z dziećmi (VIDEO)

akcja zatrzymania podejrzanych o dziecięcą prostytucję prowadzona przez kolumbijską policję fot. Twitter @FiscaliaCol
akcja zatrzymania podejrzanych o dziecięcą prostytucję prowadzona przez kolumbijską policję fot. Twitter @FiscaliaCol

Władze Kolumbii podejrzewają 14 obywateli Izraela o udział w grupie przestępczej zajmującej się organizowaniem turystyki związanej z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. W sprawę zamieszany jest żydowski biznesmen, a także byli oficerowie izraelskiej armii.

8 podejrzanych zostało aresztowanych, w tym dwóch obywateli Kolumbii. Jeden z nich był oficerem miejscowej policji i przekazywał liderowi grupy przestępczej, Mor Zoharowi tajne informacje, które ułatwiały prowadzenie przestępczego procederu. Za pozostałymi podejrzanymi wydane zostały międzynarodowe listy gończe. Jeden z obywateli Izraela jest podejrzany o morderstwo. Grupa jest też oskarżona o pranie brudnych pieniędzy.

Turyści z Izraela przyjeżdżali do kolumbijskich hoteli i byli zabierani na wycieczki luksusowymi jachtami na pokładzie, których odbywały się prywatne imprezy z alkoholem i narkotykami, a także seksem. Turyści mogli wybierać spośród prostytutek, nieletnich i dzieci, które były oferowane jako niewolnicy seksualni. Dzieci i nieletni otrzymywali równowartość 60-120 $ za każde „spotkanie” z turystami z Izraela.

Kolumbijskie władze przeprowadziły akcję zatrzymania członków przestępczej grupy na terenie kilku posiadłości, między innymi spa w Santa Marta, hostelu w Bogocie, a także willi „Casa Medellin”. Władze skonfiskowały nieruchomości warte 45.000$.

Przestępcy rekrutowali dzieci z ubogich rodzin i zmuszali do pracy w charakterze prostytutek. Pieniądze z przestępczego procederu inwestowali w nieruchomości lub wykup lokalnych firm.

Śledztwo rozpoczęło się w 2016 roku po zabójstwie obywatela Izraela Shai Azran w Medellin. Pokłócił się on z innym Żydem o sprzedaż jednej z nieruchomości. Główny podejrzany, Assi Ben-Mosh, został deportowany z Kolumbii w listopadzie 2017 za przestępstwa narkotykowe, stręczycielstwo wobec dzieci oraz przestępstwa podatkowe.

Źródło: Haaretz

44 KOMENTARZE

  • Wyszukujecie histerycznie pedofilne historie ze świata, żeby tylko belki we własnym oku nie widzieć.Żenada !
   Co z naszym prałatem Jankowskim ? Właśnie doniesiono, że błąka się gdzieś jego syn. Oby się odnalazł, a nasz mroczny KK wypłacił jemu i jego zdeptanej matce miliony….z mszalnej ofiary broniących go dzielnie owieczek.

   • a co mnie obchodzi twój prałat, żal ci że ziomale jeżdżą do Kolumbii zamiast ciebie używać?

   • Nie żebym był fanem Jankowskiego, ale czy był on prawomocnie skazany? Chyba jeszcze w Polsce istnieje zasada domyślności niewinności

    • Może niezawisły sąd uczyni precedens i urządzi proces karny trupowi? Na pewno by zyskał punkty w oczach UE jako naprawdę niezawisły!

    • Był, w 2004r, jak w 99% przypadkach koloratkowych, sprawę umorzono.
     Został pozbawiony probostwa, ale jak sprawa ucichła,po dwóch latach przywrócono.
     Standard.

 1. To nie prawda. W Izraelu nie istnieją przestępcy, bowiem to świat idealnej duchowości….

 2. Ciekawe kiedy do polskich i nie tylko decydentów dotrze oczywisty fakt że mentalność i „kultura” bliskowschodnich ludów jednak nie pasuje do Europy.

  • Do twojej Europy widocznie pasuje mentalność skrywanej pedofilii w KK.
   W cudzym oku źdźbła szukacie, w swoim belki nie widzicie.Nowy, niebywały skandal klerykalno pedofilny w Polsce a wy o zboczonych Żydach rozprawiacie, jakby to zmieniało coś w naszym kraju i KK.
   Sugerujecie prostacko dewianci, że jak na świecie są pedofile, a już zwłaszcza Żydzi, to u nas też wolno i cicho sza. Żenada !!!!!!!!

  • Jesteśmy krajem katolickim, powinniśmy uporządkować własne podwórko zanim zajmiemy się cudzym, panowie!
   „Wszyscy biskupi chilijscy podali się do dymisji w wyniku raportu specjalnego papieskiego wysłannika, który wykazał czarno na białym, że chilijski Kościół katolicki to jaskinia zboczeńców.”
   Oto w kolejnym kraju, w którym dokładniej przyjrzano się pedofilii księży katolickich, okazało się, że papieska doktryna, iż jest ich marne 2 proc., czyli ledwie kilkanaście razy więcej niż pośród taksówkarzy i ateistów, to bajeczka dla grzecznych dzieci. Kilkakrotnie więcej niż to mityczne 2 proc. znalazło się ich w USA, w Australii, Irlandii i wielu innych krajach…
   Z roku na rok pokazuje się coraz wyraźniej, że pedofilia ma w tej organizacji, epatującej świat „miłością bliźniego” i obiecującej swym wyznawcom raj, wymiary masowe i charakter zorganizowany. Gdy pod naciskiem wzburzonej opinii światowej za Benedykta XVI zaczęto ją w Kościele trochę badać i trochę piętnować, tenże papież nazwał jej skalę „porażającą”.Czy dlatego abdykował, łamiąc wszelkie reguły papiestwa ?
   W polskim Kościele od dziesięcioleci starannie kryło się pedofilów i tylko bardzo niewielu spośród nich trafiło za kraty! Już stokroć mniej wystarczyłoby, aby odwrócić się od tej Sodomy i z Gomorą, z trwogą i odrazą

   • Dzięki. Nie muszę tego czytać żeby o tym wiedzieć. Durne katole wiedzieć i widzieć nie muszą.. sram na to… zyjta se jak chceta

   • Niewielu trafiło za kraty, czyli większość jest niesłusznie oskarżona. No chyba, że masz coś do działania sądów?

 3. Uuuuu antysemityzm.
  Wyobraźcie sobie teraz taką akcję w Polsce , od razu Izrael oskarżył by nas to rasizm i antysemityzm

  • Mordercy z Katynia:

   Komendanci obozów w Kozielsku, w Starobielsku i w Ostaszkowie:
   Raichman, Mierkułow, Urbanowicz.

   Masowym ludobójstwem Polaków kierowali:
   Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisewicz

   Zabijali bezpośrenio:
   Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Borysowicz, Krongauz, Raichman, Abakumow, Milstein, Sierow, Rybak, Finberg, Sorokin, Suslow, Tichonow,

   WSZYSCY ci mordercy to chazarscy bandyci Stalina, tak zwani żydzi.

 4. Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

  • Mordercy z Katynia:

   Komendanci obozów w Kozielsku, w Starobielsku i w Ostaszkowie:
   Raichman, Mierkułow, Urbanowicz.

   Masowym ludobójstwem Polaków kierowali:
   Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisewicz

   Zabijali bezpośrenio:
   Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Borysowicz, Krongauz, Raichman, Abakumow, Milstein, Sierow, Rybak, Finberg, Sorokin, Suslow, Tichonow,

   WSZYSCY ci mordercy to chazarscy bandyci Stalina, tak zwani żydzi.

 5. To nie może być prawda.Za taką zniewagę już dawno Mossad obaliłby ich rząd z pomocą CIA.Naturalnie, gdyby Trump miał więcej sprawnych B 52.Te co latają muszą straszyć Kima.Inna sprawa,że taka akcja mogłaby zakłócić kruchą równowagę na rynku dragów w USraelu.

 6. Ja tylko zauważę że 1/3 obywateli Izraela to Palestyńczycy, ktorych ziemie Izrael regularnie przyłącza a ktorych nie zdążył jeszcze wybic

  • Przeczytaj co – w takiej sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce „TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce”:
   cyt. str. 348
   „Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy:
   1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.
   2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
   3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
   4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
   5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
   6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
   7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.
   8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
   9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
   10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
   11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.
   12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.
   13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
   14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.
   15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
   16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
   17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.
   18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.
   19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.
   20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

   Pamiętaj: i Ty możesz być Trzeciakiem!

   • I to musi stać się celem dla wszystkich prawdziwych Polaków.

 7. Ok, jakaś Kolumbia, a co z naszym krajem? Myslicie, że u nas nie ma inwestowanie pieniędzy z przestepstw w oficjalny biznes I przejmowania polskich firm?

 8. Obrońcy sutannowych pedofilów znów kolektywnie wyleźli z cuchnących kanałów aż miło. Węszą super domestos. Już po was chłopaki.

 9. Zaczyna się prześladowanie Żydów. Nie wnikam o słuszności tych aresztowań, ale parasol ochronny nad nimi będzie powoli zdejmowany

  • Jaki parasol ochronny ? Tytułu nie rozumiesz analfabeto ?
   „Żydzi aresztowani w Kolumbii. ” Jankowski nadal bohaterem narodowym po wieki wieków.amen

 10. nie podlegaja jurysdykcji zadnego panstwa na swiecie a mowa oczywiscie o obywatelach panstwa izrael ,,,taki to maja luxus,,

 11. Może pośród żydów są przyjaciele polityków z PiS, PO, SLD, Razem, N …

 12. wpiszcie w google Legiony Chrystusa—Szok mozg się lasuje ale to prawda!!!!!!!!!!!!!!1i podajcie znajomym już czas coś zrobic !

Comments are closed.