Ale numer! Król Albanii Popek Monster zakłada partię polityczną. Nagrał odezwę do rodaków i zaprasza do „Młodej Polski” [VIDEO]

Król Albanii Popek Monster. Foto: yt/Król Albanii TV
Król Albanii Popek Monster. Foto: yt/Król Albanii TV

Jednak kariera polityczna skusiła Króla Albanii. Paweł Mikołajuw znany jako Popek Monster własnie oznajmił, że zakłada partię polityczną „Młoda Polska”.

Popek opublikował na swoim kanale youtubowym apel o współtworzenie z nim nowej partii politycznej.

„Kochani rodacy! W zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć” – zaczyna na nagraniu Popek, pokazując palcem na Sejm RP.

„Ja mam kurwa osobiście tego dość i dlatego robię to dla dobra moich dzieci i waszych dzieci i otwieram partię Młoda Polska. Oddając głos na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie.”

„Ja musiałem zmienić swoje życie dla swoich dzieci i zamierzam zmienić ten kraj także dla swoich dzieci. Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rekach, my jesteśmy właścicielami tego kraju i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić” – mówił Popek.

„Ja nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów, tylko, że ja do tych błędów potrafię się przyznać. Pamiętajcie jeszcze raz – głosując na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie” – zakończył swój manifest Popek.

32 KOMENTARZE

 1. Hmm… Tak się zastanawiam czy to nazwisko Mikołajuw jest polskie? … A wy jak myślicie tak jak i o tym cytacie
  „Życie prywatne
  Urodził się i wychowywał w Legnicy. W wieku 14 lat opuścił rodzinny dom, z tego powodu nie zdobył formalnego wykształcenia, choć zna języki niemiecki i angielski[54]. W 2007 opuścił Polskę i udał się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Wyjazd związany był z poszukiwaniem rapera przez organy ścigania. Mikołajuw ścigany był listem gończym za kradzież z włamaniem[55]. Za muzykiem wydano następnie europejski nakaz aresztowania. Nakaz aresztowania prokuratura uchyliła w 2016[56], co pozwoliło Popkowi na powrót do Polski[56]. Przestępstwo, za które wydano za nim europejski nakaz aresztowania, nie było pierwszym, którego artysta się dopuścił, w przeszłości Popek odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności[57].

  Obecnie zwązany jest z Katarzyną[58], z którą ma córkę Julię[59] i syna Borysa[60]. „

   • To od dawna wszyscy wiedzą, że nie polskie i dziwię się zawsze ślepocie moich rodaków… Bardzo się dziwię!… Czy to już całkowite otępienie czy tylko odwieczne olewanie wszystkiego. Wielu budzi się dopiero, jak już jest za późno.

 2. Jak już nie wychodzi nam śpiewanie, jak już dostajemy od wszystkich po mordzie, jak już zostaliśmy kiepskim zlodziejem i jak już nie mamy pomysłu na siebie zbliżając się do wieku emerytalnego, to zakładamy partie. Dla młodych oczywiście.LMAO Popek lmao

  • „śpiewanie” mu wychodziło i nadal wychodzi (robi kupę kasy…), MMA to była dla niego forma autopromocji… nic więcej (idź zrób coś ze sobą, może się dkształć, poczytaj kilka dobrych ksiązek…). Pomysł na siebie jak widać ma!

   Typa nie trawie lekko, ale każdy kto może się przyczynić do zakopania POPiS jest swoim człowiekiem. Wolę takiego Popka, który sam potrafił dorobić się pieniędzy od setek elokwentnych i „wykształconych” nierobów, którzy w życiu nie zrobili nawet jednego grosza.

   Popek jest popularny wśród młodzierzy, dlatego powinien to wykorzystać – ale! Najlepiej kiedy będzie działał pod kontrolą JKM-a. To by był idealny układ (zakładając że JKM będzie przez chwilę politykiem…)

 3. Zarazem czemu nie. Wydoroslal i zmadzal i zarazem ma duzo za soba wiec moze nadawac sie do twardel polityki i niebedzie popychadlem dla innych. Ja bym go nie skreslal i moze trzeba dac mu szanse. Nie jestem gimbusem i wiek ten ma daleko za soba, mam dwoje dzieci malych wiec wiem w jakim kraju bum chcial zeby mieszkaly.

  • fiskalizm to jedno a światopogląd zapewne liberalny,niekonserwatywny ci nie przeszkadza?

 4. Zajumał Korwinowi koronę z logo partii wolność. Nieźle, chyba służby tworzą nową wydmuszkę.

  • A! Bo Wolność ma wyłączność na koronę tak? :) Przestań ćpieć kokainisto.

   • Zrozum, że Popek i jego partia mogą liczyć na 50, 60 tys. głosów, które odbiorą Wolności, RN i Kukiz 15′. A przypomnij sobie sytuację z 2015, kiedy to partii JKM zabrakło 0,24%, żeby uniemożliwić PIS-owi samodzielne rządy. Lecz niestety pojawił się Stonoga i odebrał część głosów, a resztę już znasz.

 5. Powiem tak. Aktualnie w sejmie mamy jakieś 90% przekupnych idiotów, którzy kradną co raz więcej. Jeżeli na plecach Popka do sejmu weszłoby kilku rozsądnych ludzi to myślę – „Dlaczego nie?”. Jednego nierozgarniętego typa raczej wytrzymamy, biorąc pod uwagę, że w tej chwili debile stanowią większość i paradoksalnie Popek w tej chwili staje się jakby nie patrzeć nadzieją polskiego ruchu wolnościowego (tak, wiem że brzmi to niesamowicie głupio).

  • „lepszy” już siedział, chyba nie za niewinność? A ci „gorsi” jeszcze nie siedzieli? Co za różnica?

 6. Ludzie, palnijcie się w głowy, ja mam dużo lat i dużo już przeżyłem, popek jak dla mnie jest nikim, ale jeśli jego intencje są dobre i chce na lepsze zmienić ten kraj to czemu nie? My Polacy mamy w genach dar do narzekania na wszystko i na wszystkich. Teraz każda partia w sejmie walczy o tzw „świętego grala”, czyli o prawo do zmiany konstytucji, bo „PO” zrobiło coś takiego, że partia prowadząca może zmienić konstytucję w każdym momencie, a my Polacy nie mamy szansy nawet na referendum, bo nawet nie musi zostać rozpatrzone (ma charakter czysto poglądowy). Wyobraźcie sobie co Popek mógłby zdziałać w tym sejmie i jak zmienić ten kraj na lepsze, bo na gorsze już się nie da. Otwórzcie głowy. Pozdrawiam

  • Na twoim miejscu nie przyznawał bym się do wieku bo to co wypisujesz pasuje jak ulał do małolata na zwale :)))

  • Suchonie, Kamlińskie, Rapubliki, Telewizje Rachońiki… A tak na poważnie, Stonoga to złodziej i oszust.

 7. Panie Popek, jak Pan chce zmieniać Polskę nie posiadając biernego prawa wyborczego? Art 99 Konstytucji: „Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego”

Comments are closed.