Korwin-Mikke: Jakubiak i Liroy to umiarkowane skrzydło naszej anty-unijnej koalicji [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke, Marek Jakubiak, Piotr Liroy-Marzec. / fot. Nczas/YouTube/PAP
Janusz Korwin-Mikke, Marek Jakubiak, Piotr Liroy-Marzec. / fot. Nczas/YouTube/PAP
REKLAMA

Janusz Korwin-Mikke, prezes partii Wolność, zaprosił wczoraj wieczorem na live z Markiem Jakubiakiem i Piotrem Liroy-Marcem. Jak napisał na twitterze „to umiarkowane skrzydło naszej anty-unijnej koalicji”.

Przypomnijmy, że partia Wolność i Ruch Narodowy zawiązały koalicję na wybory do Parlamentu Europejskiego. Już wcześniej poseł Jacek Wilk zapowiadał, że praktycznie pewny jest udział w koalicji Piotra Liroy-Marca.

REKLAMA

Wydaje się, że do Parlamentu Europejskiego wystartuje szeroka koalicja antyunijna, w skład której wejdą Wolność, Ruch Narodowy, Federacja dla Rzeczypospolitej, stowarzyszenie Skuteczni, a być może także Pobudka Grzegorza Brauna.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

O Liroy-Marcu i Jakubiaku Korwin-Mikke napisał na twitterze tak: „To umiarkowane skrzydło naszej anty-unijnej koalicji…”. Jednocześnie zachęcił do oglądania ich wspólnego livea, z którego nic nie wyszło. Ostatecznie w sieci pojawiło się jedynie krótkie nagranie Marka Jakubiaka.

Ten odniósł się w nim do swojego wstąpienia w szeregi koalicji antyunijnej. „Jeżeli chodzi o koalicję jak najbardziej jestem za tym. Z Januszem Korwin-Mikke rozmawiamy codziennie po dwa razy, więc może coś z tego będzie”.

REKLAMA