Szokująca prawda o LGBT. 10-letni chłopiec tańczy w gejowskim klubie w Nowym Jorku [VIDEO]

10-latek przebrany za dziewczynkę tańczy w klubie dla gejów/fot. YouTube/Ozia Media (kolaż)
10-latek przebrany za dziewczynkę tańczy w klubie dla gejów/fot. YouTube/Ozia Media (kolaż)

Do skandalicznego występu doszło w jednym z barów dla homoseksualistów w Nowym Jorku. 10-letni chłopiec z makijażem tańczył na scenie, zaś publiczność rzucała mu pieniądze.

Do zdarzenia doszło 1 grudnia w gejowskim klubie „3 Dollar Bill”. Zorganizowano wtedy specjalną imprezę o nazwie „Club Whoa!”. Dorosłe osoby przychodzące do baru mogły oglądać 10-letniego półnagiego chłopca tańczącego na scenie z makijażem na twarzy.

Chłopiec miał na sobie także blond perukę. Zbierał też napiwki od dorosłych mężczyzn za swój taniec. W pobliżu chłopca znajdowały się tzw. drag queen, z których niektóre były w samej bieliźnie i kabaretkach.

Występ wywołał burzę. Jeden z użytkowników portalu Yelp napisał, że „wyszedł po zobaczeniu tańca dziecięcego na scenie za pieniądze w nocy”. – To było w sobotnią noc i od tamtego czasu jestem zaniepokojony – komentuje internauta. Z kolei inny wskazuje, że klub „ma dziwne zasady dotyczące telefonów komórkowych”, co sugeruje, że zakazywano robienia nagrań.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I have never been so proud to be gay in my life. This kid is amazing @desmondisamazing #jadore #overload #missaviance #legendary

Post udostępniony przez Carlos Alberto Villacres (@nudus.elit)

Źródło: dangerous.com/youtube.com

17 KOMENTARZE

 1. powoli lezie to robactwo także do Polski,
  ohyda,

  czy tak ma wyglądać nasza Ojczyzna?
  czy o taką Ojczyznę walczyli nasi przodkowie,

  św. Maksymilianie Kolbe, módl się za nami!

  • Same modlitwy nasze czy też świętych nie wystarczą. Jeśli będziemy dalej tylko bierni i pozwalać dewiantom na coraz więcej, to tak będzie wyglądać nie tylko nasza ojczyzna ale i Europa.Czy ktoś jest w Europie z jajami i na tyle mądry żeby zatrzymać to i wszelkie inne szaleństwo?

   Gdzie prawo i jak działa w USA, że pozwala na „występy” tego dzieciaka. Widać wyraźnie, że przygotowanego na zaburzonego. Kto do tego dopuścił żeby dzie

   • Ps.
    Ups!… coś mi zniknął dalszy ciąg? Miało być: Kto do tego dopuścił żeby dziecko w ten sposób zarabiało jako męska i nieletnia prostytutka? Aaa! Pewnie rodzic nr. 1 z wąsem i rodzic nr. 2 też z wąsem!? Jak nic ten młody jest wychowankiem homosiów? Do tego właśnie były im potrzebne „małżeństwa” – do adopcji, przygotowywania narybku na dewianta, męską prostytutkę i pracy na rzecz starych zwyroli? Powinno się toto tępić na każdym kroku!

    • W Rosji takie żeczy były zakazane by – tylko tam jeszcze ludzie kochają Boga naprawdę i tam jest ratunek dla zachodniej zgnilizny.

     • A dla ciebie gdzie jest ratunek? W moim nicku? Baw się dalej, na mnie to nie działa. Jak myślisz, który naród nie ma honoru? No jak myślisz? … Tylko się nie pomyl, bo wywodzisz się z niego:)))

 2. Z jednej strony w USA rządzi prawicowiec – Donald Trump, a z drugiej i w Ameryce nie brakuje rzeczy związanych z lewactwem. Miejmy nadzieję, że Pan Donald Trump postawi Stany Zjednoczone do pionu.

  • Tylko Putin i Rosja uratują świat – mają twarde, konserwatywne przekonania i polskij narod powinien to w konce zrozumieć! Musimy się zjednoczyć wo jednym froncie przeciwko dewiantom, banderom i chazaro-finansjerom, przeciwko unio-tchórzom i islamskim terrorystom!

   • A ukrainskij narod nie rozumie, że nie podszywa się pod inną osobę!? Aaa! Nie rozumie, bo wielu upowców i morderców też się podszywało pod zamordowanych Polaków!? Na polskim chlebie tak się wyżarłeś i myślisz, że już jesteś jednym z nas? Gardzisz swoimi przodkami, rodakami i swoją ojczyzną, że wolisz się przyssać jak kleszcz do nas?

    • Oo, banderowiec (a może banderówka) ujada i udaje Polkę! Prawdziwi Polacy wiedzę, że tylko Ukraińcy mirdowali i niewolili Polskę przez stulecia! Niech żyje polsko-rosyjski sojusz na trupie sztucznego tworu z Kijowa!

     • Taa… wmawianie innym tego co nas dotyczy, oszustwo, manipulacja itd. To typowa cecha twoich przodków i taki zostawili ci tylko spadek:))) Z gnoju się wywodzisz i tylko gnojkiem zostaniesz:)
      Ja mam wiele pomysłów i będę z nich korzystać, tak samo jak i z wielu nicków, na które ciebie nie stać a ty jesteś tylko nędzną kalką innych. Zabolała prawda!? Ma boleć! Nie wygrasz i tobie podobni z nami!
      NIE REAGOWAĆ NA TEN NICK! NIE DOKARMIAĆ GNOJKA!

 3. Zgodnie z amerykanskim prawem, zarobkowe wykorzystywanie nieletnich do lat 16 JEST NIELEGALNE. Za to wlasciciel tego burrell moze byc pozbawiony licencji, no … chyba ze da doopy sedziemu.

  • To nie tylko praca zarobkowa ale podejrzewam, że ten dzieciak pewnie został wykorzystany seksualnie przez pedziów i przygotowany przez nich na zabawkę seksualną dla zboczków? Przyjrzyj się uważnie jak ten stary cap ślini się do tego dzieciaka.

  • Inspiratorów tego procederu należy powiesić. Jak i innych lewicowców-dżenderystów, tj. wykolejeńców.

   • I banderowców, zanim uderzą na Rosję i zaczną nas okupować! Wypędźmy ich wszystkich z Polski, natychmiast! To zagrożenie porównywalne z bombą atomowąf.

 4. Neomarksiści LGBT czerpią wzory z lewackich nazistowskich wynalazków jakim było pedofilskie Hitlerjugend.

Comments are closed.