Szokująca prawda o LGBT. 10-letni chłopiec tańczy w gejowskim klubie w Nowym Jorku [VIDEO]

10-latek przebrany za dziewczynkę tańczy w klubie dla gejów/fot. YouTube/Ozia Media (kolaż)
10-latek przebrany za dziewczynkę tańczy w klubie dla gejów/fot. YouTube/Ozia Media (kolaż)

Do skandalicznego występu doszło w jednym z barów dla homoseksualistów w Nowym Jorku. 10-letni chłopiec z makijażem tańczył na scenie, zaś publiczność rzucała mu pieniądze.

Do zdarzenia doszło 1 grudnia w gejowskim klubie „3 Dollar Bill”. Zorganizowano wtedy specjalną imprezę o nazwie „Club Whoa!”. Dorosłe osoby przychodzące do baru mogły oglądać 10-letniego półnagiego chłopca tańczącego na scenie z makijażem na twarzy.

Chłopiec miał na sobie także blond perukę. Zbierał też napiwki od dorosłych mężczyzn za swój taniec. W pobliżu chłopca znajdowały się tzw. drag queen, z których niektóre były w samej bieliźnie i kabaretkach.

Występ wywołał burzę. Jeden z użytkowników portalu Yelp napisał, że „wyszedł po zobaczeniu tańca dziecięcego na scenie za pieniądze w nocy”. – To było w sobotnią noc i od tamtego czasu jestem zaniepokojony – komentuje internauta. Z kolei inny wskazuje, że klub „ma dziwne zasady dotyczące telefonów komórkowych”, co sugeruje, że zakazywano robienia nagrań.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I have never been so proud to be gay in my life. This kid is amazing @desmondisamazing #jadore #overload #missaviance #legendary

Post udostępniony przez Carlos Alberto Villacres (@nudus.elit)

Źródło: dangerous.com/youtube.com

Comments are closed.