Ale wtopa! „Dzienikarka” wp.pl szukała osób, które potwierdzą jej tezę. „Pokazać sprawę EuroWeek z innej strony, niż prawicowe media”

Pracownica WP Kobieta na grupie zwolenników EuroWeek szuka rozmówców do bezstronnego artykułu/fot. screen z Facebook SAVE EUROWEEK
Pracownica WP Kobieta na grupie zwolenników EuroWeek szuka rozmówców do bezstronnego artykułu/fot. screen z Facebook SAVE EUROWEEK

Oto „dziennikarstwo” przyszłości. Karola Błaszkiewicz przedstawiająca się jako WP Kobieta dołączyła do grupy „SAVE EUROWEEK” na Facebooku. Z jej posta wcale nie wynika, że chce napisać artykuł pod tezę i obalać prawicowe informacje.

Cześć , jestem dziennikarką Wirtualnej Polski. Chciałabym pokazać sprawę z Euroweekiem z innej strony, niż chcą pokazywać ją prawicowe media. Czy ktoś, kto uczestniczył w obozie ma ochotę ze mną porozmawiać? Zadałabym kilka pytań – napisała na grupie „SAVE EUROWEEK” na Facebooku (pisownia oryg. – red.).

O sprawie poinformowano na stronie „Nagroda Złotego Goebbelsa”. Sprawdziliśmy osobiście – taki post przez taką osobę został napisany.

Czyżby szykował się materiał pod z góry ustaloną tezę? Czyżby nie chodziło o ustalenie prawdy, tylko pisanie w kontrze do mediów, które opisały sprawę? Przed Państwem „dziennikarstwo” XXI wieku. Jeśli ktoś chciał wiedzieć, czy media mainstreamu zajmą się aferą wokół spotkań na Euroweek-u, to już wie, że tak. W swój sposób – ocenia NZG.

Zaznaczono również, że „zaczęły znikać nieprzychylne komentarze”. Rzeczywiście, w komentarzach nie znajdujemy ani jednego krytycznego odniesienia się do tego skandalicznego posta.

Jak widać, dobro dzieci oraz próby zatuszowania zabronionych prawem zdarzeń są nic nie warte. Trzeba przecież „dowalić prawakom” i bronić obcokrajowców… Tylko czy zachowanie „dziennikarki” nie sprawia, że portal ten powinno się nazywać „Wirtualna Antypolska”?

Źródło: facebook.com

15 KOMENTARZE

 1. Nie wiem co w tym zdroznego? Przeczytalem wiele wartoścuowych prac naukowych pisanych pod tezę. Pytanie zasadnicze czy chce napisać prawdę?

  • Czy aby na pewno to były prace naukowe? Jakoś nie wyobrażam sobie tego nawet w tzw. naukach społecznych: chciał(a)bym wykazać, że przynależność do UE przynosi same korzyści, szukam danych dla poparcia tej tezy. Oczywiście takie prace powstawały ale były to teksty propagandowe.

   • Wiele prac jest pisanych z tezą. Jako, że opierają się na źródlach bo inaczej nie byłyby naukowe to nie ma znaczenia jaką tezę pragnie wykazac autor bo wnioski trzeba samemu wyciągać. Czasami czytam takie bzdurne konkluzje autora na podstawie podanych przez niego faktow, że to tylko śmiech. Jak weźmiemy np prace z historiozofii prof Konecznego to wszystkie są pisane z tezą i znakomicie się bronią.

    • Znakomicie się bronią, bo autor nie selekcjonuje faktów. Tamta „dziennikarka” jest zainteresowana tylko opiniami broniącymi jej z góry przyjętej tezy. To tak jakby w czasie procesu sądowego obecny był tylko prokurator albo tylko adwokat.

 2. ‚Dziennikarka wp.de’ no przecieź to oksymoron w najczystszej postaci!

 3. Ciekawe ile stron wymyślą dla molestatorów odmiennych od nas kulturowo, którym łapska się kleiły do polskich dziewczyn? O bezpieczeństwie, ochronie i obronie polskich dzieci nikt się nie zająknie?

 4. Tak oto broni sie ‚kultury pedofilii’, gdzie dzieciarnia jest na masową skalę urabiana na towar dla nachodźców, i jednocześnie wściekle ‚tropi’ się i wyolbrzymia problemy z homosiami w Kościele.
  Jedno z drugim jest oczywiście ściśle związane – aby krajowcy nie fikali, gdy zostana juz oficjalnie przerobieni na podludzi, trzeb aim obrzydzic jedyny ratunek.

 5. Wirtualne Parówki? Ten cały Machała synuś mendy Fabisiakowej? Przecież to są kurvvy z dziada pradziada.

 6. trzeba wprowadzić cenzurę logiki.

  nie może być tak, że się celowo promuje głupotę i dewiacje bo ktoś chce świadomie zniszczyć naród, bo sam już jest zniszczony. to jest jakiś kompletny absurd.

  natomiast chciałbym zauważyć inny problem. ta lewaczka robi co robi bo dostaje za to kasę za którą kupuje chleb, a z racji, że żadna praca nie hańbi powinniśmy rozwiązać temat systemowo, a nie atakując jej. ona może być nawet i fajną dziewczyną, ale płacą jej po prostu ultrazłośliwe zombies i to jest tu probolemem nr 1.

  trzeba wprowadzić ideologiczną cenzurę i szkolenia np z tematów

  epigenetyki
  telegonii
  ewolucji

  itd itp. to nie może czekać.

 7. ci co piszą prawdę to albo już nie żyją albo są ośmieszeni i przerobienia na pariasów, a media należące do zagranicznych właścicieli są tak nachalnie antypolskie , że wystarczy tylko poczytać nagłówki, żeby dostać wstrętu i nie czytać dalej, nawet średnio-inteligentny respondent wyczuje tak nachalną manipulację. Dla tego sofistyka pseudodziennikarzy szukających pseudo-tematu do swoich pseudo-artykułów-gniotów trafia w płot i jest jedynie zapchaj-szpaltą żeby nie wiało pustką…

 8. Fajnie.Widać z tego że każdą tezę można odwrócić lub pisząc nieprawdę nawet jeśli fakty są jak…”czarno na białym”.

 9. hahaha, no tak… bo prawicowe portale to „szukają prawdy..” …a nie piszą pod tezę… :-D

Comments are closed.