Polak, bohater ze Strasburga, zmarł w szpitalu

PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com
PILNE. Obrazek ilustracyjny nczas.com

Zmarła piąta osoba ranna podczas zamachu w Strasburgu – informuje w niedzielę agencja AFP, powołując się na władze prefekturalne. Ofiarą jest Polak, o czym jego brat poinformował na Facebooku.

„Mój brat Barto Pedro Orent-Niedzielski właśnie od nas odszedł. Dziękuję za miłość i siłę, jakie mu daliście” – cytuje AFP wpis zamieszczony na Facebooku przez brata ofiary i dodaje, że zmarły to 36-letni mieszkaniec Strasburga pochodzący z Katowic.

We wtorek 29-letni Cherif Chekatt, który urodził się w Strasburgu w rodzinie algierskiej, strzelał do ludzi w pobliżu jarmarku bożonarodzeniowego. Podczas ataku życie straciły trzy osoby, a kilkanaście zostało rannych, w tym Polak; kolejna osoba zmarła w piątek z powodu odniesionych ran.

Źródło: PAP

8 KOMENTARZE

  1. Wieczne odpoczywanie Racz mu dać Panie .A Światłość Wiekuista niechaj mu świeci. Amen

  2. Smutne i przykre, Panie świeć nad jego duszą! Wyrazy współczucia jego rodzinie.

    • Który to już Polak zamordowany przez patologię z obcego lądu, którą podstępnie zasiedlają na nasz koszt? Który to już rdzenny Europejczyk zamordowany przez odwiecznego wroga Europy? Smutne i przykre jest także to, że biali ludzie zostali już tak wytresowani, że nie organizują się i nie bronią i dalej pokornie znoszą wszelkie idiotyzmy im wmawiane na ich zgubę!

  3. To obrzydliwe francuskie bydle ten wydymany przez stara nauczycielke meska ciota ten Macron, Mariccon czy jak ten kundel sie wabi, to on jest odpowiedzialny za te zbrodnie, to bestia w ludzkiej skorze!!!

  4. Tak kończą homosie, niestety – to było do przewidzenia. Zapłatą za grzech jest śmierć, czytamy w Biblii.

  5. Jeśli to prawda że ten Polak to zwolennik LGBT, jidisz itd – to raczej wielu śpiewów religijnych mu nie trzeba. Poza tym skąd pewność że bronił się przed zbiorem a nie tylko stał i jarał szlugę?

  6. Czekam na komentarz Ali Wilk np. Lepiej by mordowali biali Hitler i Stalin.

Comments are closed.