TYLKO U NAS. Relacja gimnazjalisty z warsztatów EuroWeek. „Chłopcom kazano przebrać się za dziewczynki”

Przesłane zdjęcie z warsztatów EuroWeek.
Przesłane zdjęcie z warsztatów EuroWeek.

Sprawa warsztatów EuroWeek w mijającym tygodniu rozgrzała Internet. Na portalu Wykop pojawiły się zdjęcia dorosłych mężczyzn z Azji, którzy obściskiwali się i całowali z polskimi nastolatkami. Sprawa rozgrzała całą Polskę, zajęli się nią nawet polska policja i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

„Euroweek” jest międzynarodowym programem realizowanym przez Fundację Euroweek i Stowarzyszenie Euroweek Szkoła Liderów. Według oficjalnej wersji na celu ma przygotowanie uczestników „do integracji i zrozumienia obecnego świata”.

Teraz otrzymaliśmy na pocztę redakcyjną relację z warsztatów EuroWeek od jednego z uczestników. Poniżej wklejamy pełną relację z zajęć, które odbyły się w jednym z gimnazjum, przedstawioną przez ucznia 3 klasy i spisaną przez jego opiekuna:

Jakiś czas temu klasy z mojej szkoły pojechały na wycieczkę organizowaną przez Euroweek. Była to pięciodniowa wycieczka w okolice Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie odbył się kurs dotyczący kultur, Europy, języka angielskiego itp.

Co ciekawe miejsce docelowe wycieczki było trzymane w tajemnicy do kilku dni przed samym wyjazdem pomimo, że o wycieczce było wiadomo już od miesiąca, co jest chyba nawet niezgodne z prawem oświatowym.

Byli tam tzw.„wolontariusze” z różnych stron świata, między innymi z Pakistanu, Wietnamu czy Indonezji. Z tego co słyszałem od kolegów„wolontariusze” byli z uczestnikami dość blisko, przebywali z nimi prawie cały czas.

Oprócz zwiedzania okolicy odbywały się tam również różne prezentacje dotyczące wcześniej wspomnianych tematów, a uczestnicy brali udział w różnych zadaniach i zabawach.

Przykładowo uczestnicy mieli w grupach przygotować prezentacje na temat stereotypów dotyczących między innymi tego, że osoby czarnoskóre są agresywne, muzułmanie to terroryści czy tego, że osoby z tatuażami to kryminaliści.

W trakcie jednego z zadań kazano kilku chłopcom przebrać się za dziewczynki, nie był to jednak jedyny taki przypadek, bo na zdjęciach na stronie Euroweek na Facebooku widać więcej takich przypadków, zdjęcia zamieszczam poniżej.

Nauczyciele i rodzice (o ile zostali w ogóle poinformowani o tym co tam się będzie działo) nie widzieli w tym nic złego i wykazywali spory entuzjazm w związku z tą wycieczką. Osoby z mojej klasy wróciły zindoktrynowane i zmanipulowane twierdząc, że było świetnie i że to ich najlepsza wycieczka.

50 KOMENTARZE

 1. pff, w teatrze greckim czy w kabaretach też się chłop za babę przebierał, że boki zrywać, Halyna nie wytrzymię, więc jest to część naszej kultury :P

 2. W kabaretach dorośli ludzie robią z siebie pośmiewisko dla pieniędzy i taniego poklasku (pośmiewisko, bo taki jest poziom tych skeczów). Podczas tych „warsztatów” nie odgrywano raczej scenek kabaretowych tylko zmuszano nieletnich chłopców do wcielania się w rolę transpłciowców czyli osób chorych psychicznie.

  • oni nie są chorzy psychicznie. to są wyrafinowane perfidne kanalie które maskują się gwałcić kobiety, by chodzić do ich łazienek, by puszczać się za kasę, i by zbierać kasę na swoje pseudofundacje które umożliwiają im wieczne lenistwo i pasożytnictwo.

   ani przez chwilę nie traktuj ich jak psychicznie chorych. te kanalie doskonale wiedzą co robią. widziałem wielu którzy gwwałcili i potem mówili, że są alfami, i kilku mi się przyznało że codziennie rano pod prysznicem marszczą freda myśląc oczywiście o kobietach.

   zresztą posłuchaj dokładnie ich wypowiedzi. ile razy się pomylą np mówiąc byłem, jadłem itd… a jak się nie pomylą to się od razu potem jąkają, bo tracą możliwość koncentracji. klasyka kłamstwa.

   trzeba przeforsować prawo byte kanalie nosiły tęczowe opaski w miejscach publicznych, bo są niebezpieczni dla otoczenia. oczywiście nie ma nic złego w tym że czują się jako trzecia płeć, ale z kobietami te zboczeńcy nie mają i nigdy nie będą mieli nic wspólnego.

   • i to są zdolne kanalie. idę o zakład że połowa z nich to korwiniści. taka sytuacja.

   • Oprócz tych, których wymieniłeś są jeszcze „normalni transwestyci” czyli zwyczajnie chorzy. Przyjmuję zakład. O ile?

    • musiałbyś założyć, że głupota jest chorobą.

     inaczej przegrałeś zakład.

     choroba to np wścieklizna, czy też padaczka. ale alzhaimer, parkinson, tranwestycyzm, gejostwo, pedofilia, zoofilia, to nie są choroby tylko zwyczajna złośliwość gatunku. zombies. i można w ciągu dnia ich wszystkich z tego obudzić.

     • Chciałem się założyć, że nie masz racji pisząc, iż „połowa z nich to korwiniści”. A jeżeli chodzi o to co jest chorobą,a co nie, to kompromisowo mogę zgodzić się ze zdaniem: jeżeli Alzheimer i Parkinson nie są chorobami, to transwestycyzm też nie. I już zazdroszczę Ci sławy i pieniędzy, skoro np. te dwie pierwsze potrafisz wyleczyć w ciągu dnia (czy choćby miesiąca).

     • w ciągu jednego dnia, i słusznie, że zazdrościsz mi sławy. też bym jej sobie zazdrościł.

      oczywiście, w temacie, że połowa z transów to korwiniści masz rację. napisałem bzdurę. powinno być, że każdy zboczony tranwestyta to korwinista.

     • To już przegrałeś zakład. Bęgowski alias Grodzka nie jest korwninistą. Ponieważ nie podałeś wcześniej stawki, to ustal ją na poziomie adekwatnym do tego jak cenisz swoje słowo.

   • Niet. Transpłciowość jest normalna. Aczkolwiek fakt, z gwałcicielami należy walczyć. Każdymi.
    Jeśli sąd udowodni niezbicie i ponad wszelką wątpliwość, że gwałt nastąpił, to należy takiego gwałciciela ukarać. Niezależnie od tego, kim jest.

    A poza tym przyszłość jest niebinarna.

    • Nawet postępowa Światowa Organizacja Zdrowia (która z listy chorób pod naciskiem politycznej poprawności wykreśliła homoseksualizm) uznaje transpłciowość za chorobę.

   • Jeżeli przebrali się wszyscy (na innym zdjęciu to widać), to znaczy, że tak.

 3. I słusznie, przecież każdemu wiadomo, że Pakistan, Wietnam i Indonezja są typowymi przedstawicielami kultury europejskiej.

  • nie bądż naiwny
   . to nie ma nic wspólnego z chorobą psychiczną. to są wyrafinowane perfidne kanalie które maskują się by gwałcić pijane kobiety, by chodzić do ich łazienek, by puszczać się za kasę, i by zbierać kasę na swoje pseudofundacje które umożliwiają im wieczne lenistwo i pasożytnictwo.

   ani przez chwilę nie traktuj ich jak psychicznie chorych. te kanalie doskonale wiedzą co robią. widziałem wielu którzy gwwałcili i potem mówili, że są alfami, i kilku mi się przyznało że codziennie rano pod prysznicem marszczą freda myśląc oczywiście o kobietach.

   zresztą posłuchaj dokładnie ich wypowiedzi. ile razy się pomylą np mówiąc byłem, jadłem itd… a jak się nie pomylą to się od razu potem jąkają, bo tracą możliwość koncentracji. klasyka kłamstwa.

   trzeba przeforsować prawo byte kanalie nosiły tęczowe opaski w miejscach publicznych, bo są niebezpieczni dla otoczenia. oczywiście nie ma nic złego w tym że czują się jako trzecia płeć, ale z kobietami te zboczeńcy nie mają i nigdy nie będą mieli nic wspólnego.

   no i to są zdolne kanalie. połowa z nich to pewnie korwiniści. taka sytuacja.

 4. A miętkie Pisiory nie wiedziały, biedactwa. Mają służby a nie wiedzą po co

  • PiSiory mają to ogólnie gdzieś. po pierwsze ich dzieci są zazwyczaj bezpieczne, a po drugie sami się pewnie czasem w podwiązki przebierają, a jeśli nawet nie, to co im szkodzi by cała reszta się przebierała.

   PiSiory po prostu nie rozumieją, że walka z transami to walka w obronie kobiet.

   WALKA Z TRANSAMI TO WALKA W OBRONIE KOBIET!

   • Walka z transami i innymi dewiantami to obrona konieczna NORMALNYCH I NORMALNEGO ŚWIATA!

    • walą mnie normalni. ja mam obowiązek bronić kobiet. to że wszyscy faceci będą się dymali wzajenie w dupę mnie nawet cieszy.. .ale nie będę tolerował transów, bo są niebezpieczni dla naszych kobiet.

     zero tolerancji dla transwestyckich kanalii (oczywiście męskich… jak dziewczyna chce się przebrać za kolesia to droga wolna).

  • zdjęcia bez kontekstu są tyle warte co nic, każdy może sobię dopisać do zdjęcia dowolną historie co właśnie tu ma miejsce… Pelikany z was strasznie. Za chwile się okaże że relacja tej dziewczyny co nagrała wideo o taki sam bajt bo przecież ona też mówiła o koleżance i dziwnym trafem tej dziewczyny z filmiku nie było na żadnym z 8000 zdjęć. To na pewno czysty przypadek

 5. Zgorszone biedactwa??!! Tragedia się stała, chłopiec przebrany za dziewczynkę :) Popatrzcie jak wiele dziewczynek jest przebranych za chłopców, wystarczy wyjść na ulicę.

  • Lepszy temat jest dla mądralińskich dlaczego tak dużo obrońców dewiantów zaraz się zlatuje jak sępy i zaczyna si ę obrona zboczeńców?

 6. Czy dobrze rozumiem ze gimnazjalista tam nie był tylko przytacza opowieści kolegów?

 7. Czyli odwrócenie wartości. Biali chłopcy przedstawiani białym dziewczętom jako zniewieściali i nieatrakcyjni seksualnie.
  Kolorowi mężczyźni przedstawiani jako wyżej wartościowi seksualnie.
  Tak wygląda postęp przewidziany dla nas przez Najmądrzejszych i ich lokalnych sprzedajnych kolaborantów.

  • Dokladnie tak jak mowisz.Ten plan jest obliczony na dekady a cel to wyginiecie bialej rasy.

   • a najlepsze jest to, że to tzw biała rasa stworzyła ten plan, bo sama się wtedy wyniesie na tron.

    jak wybijesz 99% zidiociałych białych owiec, to wtedy 1% co pozostanie będzie jeszcze bardziej szlachetny. to jest ich cel.

    ale nie damy się. będziemy bronić tak białej jak i czarnej rasy.

 8. Poszukajcie w sieci wizerunków Bahometa (szatana) czyli babo-chłopo-kozła to zrozumiecie o co chodzi. Niedługo będą was przebierać za zwięrzęta.

 9. Jeste takie cos jak nietykalność cielesna Nie meli prawa dotykac naszysz dzieci w zaden sposób!!!!! A moja 10letnia córka mowi ze pan wolal jej na kolana ale ona nie poszla !!!!!

 10. jak czytam te artykuły to mi jest niedobrze… jesteście niepoważni publikując listy jak powyżej… poszukajcie w internecie zdjęć gdzie mężczyźni chłopcy przebierają się za kobiety, a kobiety/dziewczynki za facetów dla potrzeb przedstawień, skeczy czy prezentacji. Z resztą, po co się denerwuję czytając te bzdury, z myśleniem zaściankowym nie ma co dyskutować :)

 11. rodzice takich dzieciaków działąją jak SUTENERZY – czyż nie porościej wysłać pociechę do pobliskiej agencji towarzyskiej? Mniemam, że językiem nauczy się władać w podobnym stopniu a i hipokryzja mniejsza….jaka szkołą liderów? w czym to liderowanie? w podlizywaniu czarnych jajec i darmowej macance? dzieciaki na zdjęciach trzymają kartki z hasłami aborcji, małżeństw gejowskich itd. to też kwestia nauki języka?

  • zanim je tam wyślą, muszą wcześniej je na to przygotować.

   ale poruszyłeś bardzo ciekawy temat, że być może w tym pięknym świecie 2018AD prawie każdy rodzic to alfons.

   BROŃCIE SIĘ DZIECIAK1!

 12. ….a robili może wypieki chlebków w kształcie organów seksualnych w celu nauki języków, jako euroliderzy oczywiście???

 13. Bylem na euroweeku 4 razy i za kazdym razem bylo swietnie. Zajecia prowadzone sa w calosci po angielsku co naprawde pomaga nam zarowno lepiej zrozumiec jezyk jak i mowic. Oprocz tego mamy mozliwosc poznania obcych kultur (kraje azjatyckie, ameryka poł.), nabrania dystansu do siebie i pewnosci w wystapieniach i stosunkach z obcymi ludzmi. Dzieki tym wyjazdom nie wstydze sie wyjsc przed pokazna widownie i zaprezentowac projekt szkolny itp.
  To co dzieje sie w placowkach ew jest czyms magicznym. W 2 dni poznaje sie kilku nowych znajomych z roznych koncow polski czy nawet wolonariuszy z innych koncow swiata, ktorzy w wiekszosci sa osobami otwartmi na ludzi, pomocnymi i naprawde chetnymi do wspolpracy. Na czas trwania obozu stajemy sie rodzina. Nie wykluczam ze wsrod 30 dobrych osob znajdzie sie 1, z ktorym jest cos nie tak ale no ludzi nie osmieszajcie sie. Argumenty przemawiajace za „złem” calego przedsiewziecia wysuwane sa glownie przez ograniczonych umyslowo – za przeproszeniem – kretynow gloszacych idee typu „POLSKA DLA POLAKUFFFF!!!!1!!!!”. Ja cenie sobie mozliwosc porozmawania z osobami z calego swiata a jednoczesnie milego spedzenia czasu na grach integracyjnychw towarzystwie szkolnych znajomych oraz tych nowopoznanych. Porgram euroweek to jedna z najlepszych mozliwosci spedzenia czasu na wycieczkach szkolnych, a tymi „opiniami” tylko zrazacie ludzi do organizacji i oczerniacie niewinne osoby. Jest mi przykro ze Polacy sa tak ograniczeni i nie widza pozytwow w czyms takim ale przeciez jestesmy nadludzmi.
  Dodatkowo jeszcze napisze ze nauczyciele ze szkol byli obecni przy aktywnosciach z wolontariuszami.

 14. Promowanie g…. typu multi – kulti, gender … przez talmudystów którzy sami są umaczani w pedofili, zboczeniach, okultyzmie, kanibalizmie … rasa zdegenerowanych panów

Comments are closed.