W odmętach lewicowego szaleństwa. Zabijał karpie nie tak jak pozwala kapitan państwo. Zajmie się nim policja

Żywe karpie - zdjęcie ilustracyjne. / fot. Wikipedia
Żywe karpie - zdjęcie ilustracyjne. / fot. Wikipedia

Poważne problemy handlarza z Krotoszyna. Okazuje się, że mężczyzna teraz może mieć poważne problemy, gdyż sprawą zajęli się aktywiści z lewackiej organizacji „Fundacja Viva!”. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem.

Lewackie organizacje, które domagają się prawa do zabijania dzieci nienarodzonych, z uporem maniaka walczą o prawa zwierząt. W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia padło na karpie.

Handlarz z Krotoszyna zabijał karpie bez ich wcześniejszego ogłuszania, po prostu odcinając głowę za pomocą gilotyny. Sprawą zainteresowała się Fundacja Viva!, ta sama która popierała gorliwie m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych w Polsce.

Teraz pod ich „lupę” trafił handlarz karpi. – Na targowisku w Krotoszynie mężczyzna zabija karpie gilotyną bez uprzedniego ich ogłuszenia. Karpie są przytomne, a gilotyna najwyraźniej strasznie tępa – napisali na Facebooku aktywiści.

– Wysłaliśmy mail w tej sprawie do policji w Krotoszynie, do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Komendy Głównej z prośbą o to, żeby podjęli interwencję, ponieważ targ w Krotoszynie odbywa się we wtorki i piątki – mówi Anna Plaszczyk z Fundacji Viva!

Sprawa mogłaby być zabawna, gdyby nie to że handlarz będzie miał teraz poważne problemy i może odpowiedzieć za znęcanie się nad zwierzętami. Aktywistom polecamy, aby się nie poddawali i dalej tropili przemoc wobec zwierząt.

Podpowiadamy też, że prawdopodobnie ktoś wcześniej te karpie złowił. Przypuszczalnie nawet nabił żywego robaka na haczyk. To dopiero przemoc, którą warto by się zainteresować.

Źródło: faktykaliskie.pl

7 KOMENTARZE

 1. Rozumiem, że ta kolejna szemrana fundacyjka pt. „„Fundacja Viva!” zakazała uboju rytualnego zwierząt w naszym kraju?

  • Jak fundacja może czegoś zakazać? Przecież to państwo.

 2. Karpie, karpie… A marchewce nikt nie współczuje? Biedne korzonki, czepiające się ziemi podczas wyrywania. Obdzieranie żywcem ze skóry podczas czynności zwanej „skrobaniem marchewki”. Łzy się do oczu cisną.

 3. „Uboj” rytualny” ma swoje poczatki w Auschwitz, kiedy zydowscy kapo notorycznie mordowaki polskich wiezniow!

  • Ubój rytualny – 5 tyś lat temu wtedy kiedy tora powstała (rzydowska biblia) i nazwa GOJ.

 4. jest wielki problem z tymi fundacjami. wszystkie trzeba ekspresem znacjonalizować. po prostu.

  w tym momencie roi się od różnej maści pasożytów które robią co się da by pozyskać trochę kaski, bo lepsza fundacha niż obciąganie pijakom w przebraniu kobiety (tzw transi), i niestety tu trzeba ich trochę bronić bo każdy orze jak może.

  trzeba w trybie natychmiastowym znacjonalizować wszystkie fundacji, od tvn po owsiaka i setki lewaków którzy tworzą jakąś wzajemną pasożytniczą organizację niszczenia wszystkiego co się da, podkreślam, że nie robią tego ani z choroby ani złośliwie, tylko dla kasy.

  jest to błąd systemowy.

Comments are closed.