Dziki galop ideologii gender. „Genderowcy pewnie chcieliby pozbawić kobietę macicy i wsadzić ją na traktor”

Galopujący gender. Obrazek ilustracyjny. Fot. Ted Eytan, CC BY-SA 2.0, Flickr
Galopujący gender. Obrazek ilustracyjny. Fot. Ted Eytan, CC BY-SA 2.0, Flickr

Ideologia gender zaczyna panoszyć się wszędzie. Jak zauważyła dr Hanna Wujkowska na antenie Radia Maryja, „gender jest w szkole, przedszkolu, żłobku, medycynie, a przede wszystkim w prawie i na uczelniach, gdzie kształtowani są ludzie, którzy mają wprowadzać gender bardzo podstępnie we wszystkich dziedzinach życia”.

Ta ideologia zatacza coraz szersze kręgi – mówiła na antenie TV Trwam bioetyk. Wujkowska podkreśliła, że na co dzień często nie zdajemy sobie sprawy, że gender jest wszędzie wokół nas.

Szczególnie politycy zachowują się z niedowierzaniem, że gender może dotknąć naszą Ojczyznę. Jest to na pewno problem dotyczący całego świata. Dziś mówimy głównie o zagrożeniach ze strony Parlamentu Europejskiego, ale dokumenty, które były analizowane, pokazują, że ta ideologia zatacza szerokie kręgi i idzie na cały świat – oceniła.

Trudno jest zmienić dorosłego człowieka. On machnie ręką i powie, że założenia gender go w ogóle nie dotyczą. Natomiast młoda osoba, kiedy wejdzie do środowiska, gdzie założenia gender są na porządku dziennym, może otworzyć szeroko oczy, bo to już niestety funkcjonuje – zwróciła uwagę Wujkowska.

Dodała, że mówienie o równouprawnieniu, np. w zakresie wykonywania ciężkich prac jest śmieszne i wbrew logice.

Kobieta różni się od mężczyzny. Kobieta i mężczyzna się uzupełniają, są komplementarni, natomiast kobieta jest istotą delikatniejszą. Posiada, po pierwsze, macicę – zaznaczyła.

Ta macica – miejsce, gdzie powstaje życie – jest elementem zagrożenia dla genderowców. Oni pewnie chcieliby pozbawić kobietę macicy i wsadzić ją na przysłowiowy traktor, czyli skierować kobietę do ciężkich prac – tłumaczyła.

Ale trzeba pamiętać, że kobieta ma mniejszą masę ciała, więcej tkanki tłuszczowej, mniej tkanki mięśniowej. Kobieta jest po prostu słabsza – delikatniejsza. Nie może wykonywać tak ciężkiej pracy, jak mężczyzna – powiedziała Wujkowska.

Źródło: radiomaryja.pl

32 KOMENTARZE

  • To nie one są winne! One są tylko OFIARAMI kretynów spod znaku Sorosa, Gates’a, Gore’a i im podobnych szaleńców, dążących do depopulacji ludzkości do poziomu najwyżej miliarda ludzi OŚWIECONYCH, WYBRANYCH, tzn. starannie dobranych genetycznie, rasowo i inteligentnie.

   • Największymi OFIARAMI są tzw. normalni, bo pozwolili rozpanoszyć się obcym w swoich krajach. Pozwalają na homo terror i każdy inny, tak jak i pozwalają na niszczenie naszych WARTOŚCI, TRADYCJI, KULTURY itd. Też ponosimy winę, bo się nie bronimy przed każdą głupotą i atakiem na nasz system wartości, kraje itd.

   • Sugerujesz, że nie mają rozsądku i mózgu, oraz nie odróżniają dobra od zła? Atrakcyjność 0, stąd i deforma

  • Masz rację. Zdajesz się jednak zapominać, że oni wyprostują wszystkich, także „niewiernych” mężczyzn.
   To byłby INNY ŚWIAT. Nie w przenośni, dosłownie! Ja nie chciałbym w nim, żyć.

   • Przyznać muszę też nie chciałbym w takim świecie żyć. Stary jestem, może mnie to nie dotknie?

   • Już prostują i dlatego białych coraz więcej i częściej ubywa. Cywilizacja przegrywa z prymitywami i dziczą…

  • nic nie wyprostują. z muslimami jest znacznie poważniejszy problem niż nam sie wydaje. wiele ich zasad ma sens, ale ich imamy i inne pajace to sobie jakoś dziwnie wytlumaczyły odkręcenie tego jest jeszcze trudniejsze niż nauczenie chrześcijan czy żydów.

   islamy to bardo duży ewolucyjny problem.

 1. „„Genderowcy pewnie chcieliby pozbawić kobietę macicy i wsadzić ją na traktor””
  Pan, panie Sommer, mlody jest, wiec nie pamieta pan komunistycznego hasla:

  ‚Wszystkie kobiery na traktory’

  Ale prosze sie nie martwic. Nic straconego. Wystarczy zapytac sie pana Mikke, ktory w latach popularyzacji tego sloganu robil kariere w tzw. ZMS’ie.
  Mlodszym czytelnikom objasniam, ze ZMS to skrot od ‚Zwiazku Mlodziezy Socjalistycznej’, organizacji mlodego, czerwonego aktywu, gdzie kszatalcono ideowych ‚kandydatow na czlonka’ tzw. PZPR.
  Polecam wygooglac ten ostatni skrot. Sporo sie o panu Mikke dowiemy.

  • No i naraziłeś się sekcie korwinowców, one ci tego nie wybaczą. Dla nich będziesz przebrzydłym lewakiem ze śmierdzącymi onucami.

   • Przecież wszyscy widzą, że JKM to ruski szpion. (Druga opcja, że z niego „pożyteczny idiota”, chyba nie wchodzi w grę. Zbyt cwany jak na idiotę)

 2. to ja wytłumaczę o co chodzi, bo jako jedyny znam temat od środka.

  kobiety za ideologią gender ogólnie dążą do tego by nie było płci, czyli do wybicie wszystkich mężczyzn. trochę gubią się w kwestii sportu, ale tu też raczej są za tym by brać udział razem. po prostu nie chcą płci. chcą wybić samców. osobiście uważam, że jest to b. przyszłościowe i mają tu moje poparcie. kłopot tkwi w szczególe partenogenezy, a raczej jej braku – ale w ich skrajnie fanatycznej perspektywie wychodzą z założenia, że można zamrozić dużo spermy a resztę wybić. po prostu. i znów – jest to logiczne.

  jeśli chodzi o niszczenie samców ideologią trans – oczywiście ją popierają. mężczyzna bez penisa to śmieszek, i tu również dziewczyny mają moje poparcie. czym więcej transów, sododmitów, gejów, tym lepszy mój świat. znów kłopot tkwi w szczególe, czyli, że transów i gejów po prostu nie ma, bo wszystkie te karykatury z jednego czy z drugiego powodu udają gejów i transów… geje by się bronić przez złamanym sercem lub gwaltem, transy by się dobić do panienki niczym węże i inne gady. ja bym ten temat rozwiązał tzw trzecią płcią. jak ktoś chce robić z siebie pajaca to niech robi. jestem za.

  ale chciałbym poprosić redkację, by nie atakowała na ślepo ideologii gender, tylko Transów, oraz trochę gejów i innych sodomitów, budząc dziewczyny które nie mają jeszcze świadomości, że samiec to śmieć, i które są naiwne i podatna na tego rodzaju sodomickie zagrywki.

  no i należy klarownie nagłośnić, że tak jak historycznie transi istnieli bo to takie uliczne prostytutki, tyle że tańsze, tak teraz oni żerują na swoich pseudofundacjach, i tu znowu jest temat, bo tak jak jako samiec jestem skłonny popierać L, tak nigdy żadne złotówka nie pwinna trafić na BG czy T. tę zarazę należy tępić całą stanowczością, ewentualnie nalezy się jakoś upewnić, że kobiety wszystkie mają świadomość jak wielkim zagrożeniem są dla nich udające dziewczyny samce, bo niestety wiele z nich gdy się dowiaduje o czym piszę to patrzy na mnie jakbym gadał o kosmitach. one autentycznie wierzą, że to są dziewczyny, nieświadome, że codziennie rano te zboczeńcy marszczą freda do wizji kobiet, i wiem to, bo ich znam – tych transów. ogólnie ciekawy gatunek zwierząt. polecam.

  • wycofuje że „jedyny”. tego nie wiem. przypuszczalnie kilku jeszcze heteryków też daleko zaszło w tej grze sodomy. ale mało. moze czas napisać książkę.

 3. Pamiętam z dzieciństwa, dawno było. Moja babcia świętej pamięci hodowało kury, z tego żyła. Zawsze w stadzie kur musiał być jeden kogut. Gdy go zabrakło, ot poszedł na rosół to kury zaczynały piać. To nie bujda „pieją kury pieją , bo nie ma koguta”.
  Babom odwala bo brakuje samca, i tyle!

 4. Ale cyrk – na wsi kujawskiej spęd takich osobników nazywa się sabatem kuzojów

 5. Neomarksistowski proces patologicznej degeneracji rozłożony na kilka pokoleń w którym gender jest jednym z wielu elementów lewackiej propagandy skierowany do kobiet.
  Współczesna mutacja marksistowskiego socjalizmu wygenerowała takie psychotyczne patologie jak feminizm, gender, ekologizm, multikulti i politpoprawność z zadaniem infekowania lewackim debilizmem wielu zróżnicowanych środowisk na masową skale.

   • Za twoją socjalistyczną III Rzeszą nikt nie tęskni oprócz eurolewactwa.

 6. Wszystkie te babsztyle na zdjęciu to pasztety, coś w tym musi być, nikt ich nie chce i wymyślają sobie ideologię

 7. 100 lat temu twierdzono że kobieta nie może prowadzić samochodu. Dziś kobiety powodują mniej wypadków śmiertelnych niż mężczyźni.
  Dziękuję, zaorane.

 8. Sugerujesz, że nie mają rozsądku i mózgu, oraz nie odróżniają dobra od zła? Atrakcyjność 0, stąd i deforma

 9. Oda do feministek
  dedykuję jetowi z nczas.com

  O wy, kobiety; kobiety o ile
  Was nie obraża nazwanie kobietą!
  Aby nie pęknąć ze śmiechu się silę;
  Cokolwiek o Was napisać, to nie to…

  Dawniej rzecz była domeną psychiatrii:
  Gdy czyjąś głowę „problem dziury” wierci;
  Zanik myślenia o Bogu i patrii,
  I o rodzinie – ta kultura śmierci.

  Lecz feministki – współczesne wariatki –
  Nie zaludniają już miejskich pręgierzy,
  Ni psychiatryków. Zdejmują manatki
  Najchętniej, widząc że ktoś jeszcze wierzy!

  W Waszym w szaleństwie znać, że jest metoda.
  Bo omijacie z daleka meczety…
  Co Wam powiedzieć na to? – Wielka szkoda!
  Uwierzcie wreszcie w swoje własne bzdety!

  Skoro nie tylko Kościół Katolicki,
  Ale „mężczyźni to kobiet wrogowie”,
  Obnażcie „mądrość swoją” oraz cycki
  W meczetach… Wszystkim to wyjdzie na zdrowie!

Comments are closed.