Świąteczna „mega” oferta w Media Expert hitem internetu. Sieć zabrała głos. To pomyłka

Promocja Media Expert. / fot. Twitter.com / Wikimedia Commons
Promocja Media Expert. / fot. Twitter.com / Wikimedia Commons

Internet lubi dobre żarty i dlatego to zdjęcie obiegło go lotem błyskawicy. W jednym ze sklepów Media Expert odnaleziono 200 procentową obniżkę ceny – karta warta 50 zł została przeceniona ze 150 do 50 zł. Teraz sieć zabrała głos w tej sprawie.

„W Media Expert karty do AppStore o nominale 50 zł przecenione o 100 zł! Ja p**, jaka okazja. Dobrze, że zaszedłem” – napisał na twitterze użytkownik Kuba.

Chodzi o kartę podarunkowa do sklepu AppStore oraz iTunes. Początkowa cena karty, której wartość wynosiła 50 zł, to 150 zł, co oczywiście jest absurdalne.

W specjalnym oświadczeniu przedstawiciel Media Expert wyjaśnił co tam się stało.

„Otrzymaliśmy sygnał dotyczący tego błędnego opisu cenówki. Wynika on wyłącznie z pomyłki przy opisie produktu w systemie. Wczoraj wieczorem informacja została skorygowana, cenówki są aktualizowane w elektromarketach. Oczywiście wszystkie karty z doładowaniami sprzedawane były i są tylko po cenie nominalnej. Bardzo przepraszamy za niedogodności.”

Źródło: Twitter.com / NCzas.com

6 KOMENTARZE

  1. Był „prikaz” że ceny podnosimy dzień przed promocją o 100 zł a potem w ramach promocji robimy obniżkę. No i jaki przygłupi pracownik zastosował wytyczne do wszystkich towarów i tak wyszło.

  2. Normalny dzień pracownika media expert pełne ściemy. Współczuję klientom których muszę obsługiwać i wciskać tą ciemnote przecież w naszym sklepie wszystko jest przecenione „Tergowisko” pozdro dla kumatych :)

  3. Też mogę zrobić takie zdjęcie, przewiesić tańszą kartę na to miejsce i woow patrzcie!

Comments are closed.