Lewackie szaleństwo w USA! Bali się, że stracą SN więc… chcieli oddawać swoje płuca do przeszczepu dla sędzi

Ruth Bader Ginsburg. fot. European University Institute, CC BY-SA 2.0, Flickr
Ruth Bader Ginsburg. fot. European University Institute, CC BY-SA 2.0, Flickr

W amerykańskim Sądzie Najwyższym sędziów nominuje prezydent na dożywotnią kadencję. Lewacy byli tak przerażeni wizją śmierci 85-letniej sędzi Ruth Joan Bader Ginsburg chorej na raka płuc, że masowo zapisywali się, jako dawcy do przeszczepu.

Urodzona w 1933 roku Ginsburg w latach 70. i 80. XX w. była głównym radcą lewackiego Związku Swobód Obywatelskich (ACLU). Była zwolenniczką i jedną z głównych propagatorek neomarksistowskiej rewolucji obyczajowej w Stanach Zjednoczonych. Jest zagorzałą feministką i zwolenniczką aborcji. W 1993 roku została mianowana przez Billa Clintona na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego.

Ginsburg wyszła we wtorek ze szpitala Memorial Sloan Kettering Cancer Center, gdzie została poddana lobektomii płucnej. W ubiegłym tygodniu w piątek usunięto jej dwa złośliwe guzy w lewym płucu. Lekarze stwierdzili, że nie powinno dojść do nawrotu choroby.
Ginsburg zapowiedziała, że swoją funkcję w Sądzie Najwyższym będzie sprawować jeszcze przez co najmniej 5 lat. Jest najstarsza spośród składu sędziowskiego. Jest jednym z czterech lewaków w dziewięcioosobowym SN.

Donald Trump podczas kampanii prezydenckiej w 2016 roku wzywał ją do ustąpienia.

Źródła: washingtonpost.com/Twitter, Adam Gwiazda

12 KOMENTARZE

  • Ale nie zdechnie bo jest wielka szlachetna zydowka! A wiesz kto zdech? Popiełuszko katolik jednen smierdzacy hahahahha a jak on zdychal, skamlał jak jakis kundel jeden czy co, jak go szlachetni i wspaniali oficerowie UB, czesc i chwala tym bohaterom, katowali smiecia jednego. I juz zawsze tak bedize! Żyd to pan i władca, katolik to głupia sługa!

   • Wiesz co ,,Kierownik Episkopatu..? Twoja matka wydaliła cię nie tym otworem co jest w naturze.Stul pysk albo się zabij.Na mnie nie robisz już żadnego wrażenia.

   • nie napinaj się ta czarownica zdechnie w ciągu 200 najbliższych dni tak jak zdechł dzisiaj ten żydek w sutannie.

  • To z encyklopedii: „….Ruth Bader Ginsburg is the first Jewish woman (and only the second woman) appointed to the United States Supreme Court. Although not a religiously observant Jew, she is very conscious of her Jewish roots, as evidenced by the statement quoted above and by her reply to Senator Edward Kennedy at the confirmation hearings. When he suggested that her personal experience and pioneering work with gender discrimination would also sensitize her to racial discrimination, she said:

   Senator Kennedy, I am alert to discrimination. I grew up during World War II in a Jewish family. I have memories as a child, even before the war, of being in a car with my parents and passing a place in [Pennsylvania], a resort with a sign out in front that read: “No dogs or Jews allowed.” Signs of that kind existed in this country during my childhood. One couldn’t help but be sensitive to discrimination living as a Jew in America at the time of World War II. (U.S. Congress, p. 139) …”

 1. To jest chyba ta żydowska postępaczka, o której wspominał p. prof. Chodakiewicz.

 2. Prawie wszystkie te komentarze mówią tylko tyle, jak bardzo macie Państwo pusto we łbach.

Comments are closed.