Młode piękne dziewczyny wyjeżdżały na luksusowe wakacje za granicę – do Dubaju, Cannes, Saint-Tropez, gdzie świadczyły usługi seksualne. Doda kręci o nich film

Dorota
Dorota "Doda" Rabczyńska/Fot. Facebook Doda
REKLAMA

O temacie modelek-prostytutek głośno zrobiło się kilka lat temu. Sprawa seksafery znalazła nawet swój finał w sądzie. Młode piękne dziewczyny wyjeżdżały na luksusowe wakacje za granicę – do Dubaju, Cannes, Saint-Tropez, gdzie świadczyły usługi seksualne. Teraz, jak donosi „Superexpress”, film o nich zamierza nakręcić Doda.

Doda wyprodukuje film na podstawie książki dziennikarza Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Mówi się jednak, ze film Dody ma być jeszcze mocniejszy niż książka, a jego bohaterowie będą pokazani tak, że nikt nie będzie miał wątpliwości, o kogo chodzi. A sprawę zamieszanych jest wielu celebrytek i aktorek.

REKLAMA

Czy szykuje się więc wielki skandal? Filmowa opowieść o kobietach prowadzących podwójne życie, które za miesiąc prostytuowania się zarabiały nawet po kilkaset tysięcy złotych. Na co się godziły? Seks grupowy, seks w szafie, zabawy fekaliami, narkotyki, alkohol. A po wszystkim wracały do swoich mężów, partnerów i dzieci – pyta „SE”.

REKLAMA