Rozbito niebezpieczną żydowską sektę. Porwali dzieci byłej członkini

Żydzi - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter
Żydzi - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Twitter

W czwartek wydalono z Meksyku trzy osoby powiązane z fanatyczną grupą Lev Tahor. Sekta zleciła uprowadzenie dzieci kobiety, która wcześniej opuściła ich szeregi. Deportowani trafili za kratki zaraz po tym, jak znaleźli się na terenie Stanów Zjednoczonych.

Nachman Helbrans, Mayer Rosner i Jacob Rosner odpowiedzą za uprowadzenie 12-letniego chłopca i 14-letniej dziewczynki. Czwarty mężczyzna, Aron Rosner został aresztowany przez FBI na nowojorskim Brooklynie. Usłyszał zarzut udzielania wsparcia finansowego porywaczom.

Mężczyźni uprowadzili dzieci 8 grudnia. Rodzeństwo miało zostać wywiezione do Gwatemali, gdzie mieści się siedziba sekty. Była to kara za opuszczenie grupy przez ich matkę, która uciekła wraz z nimi 6 tygodni wcześniej. Kobieta była córką założyciela sekty. Przerażał ją rosnący w jej strukturach radykalizm po przejęciu przywództwa przez jej brata. Lev Tahora założył Szlomo Helbrans, który zmarł w 2017 roku. Teraz na czele sekty stoi Nachman Helbrans.

Szczęśliwie porywacze zostali zatrzymani w Meksyku. Dzieci wróciły do matki po tym, jak odnaleziono je podczas nocnych nalotów na znajdujące się tam nieruchomości należące do sekty. Sukces operacji był efektem ścisłej współpracy między FBI a Interpolem.

Wszystkim aresztowanym grozi kara dożywotniego więzienia.

9 KOMENTARZE

 1. Każdemu z nich ,,pastylkę 9 mm,, w łeb.Nie patyczkować się z żydowskim ścierwem.

 2. ,,A to cholerni antysemici… ”
  Takie chwasty powinno się wyrywać z korzeniami ( kara śmierci), inaczej nigdy świat nie będzie normalny.

 3. F-ma Holokaust tego nie daruje Trumpowi.Skończy jak JFK.A CIA & Mossad nie reagowała? To się źle skończy dla FBI.

  • Niby dlaczego miałaby fH atakować swego oddanego i lojalnego pomagiera? Ustawa 447, to co, zapomniana?
   Owszem, „nienawidzą” go Żdzi „lewicowi”, chyba w dużym stopniu” w ramach zarządzania percepcją społeczną i pozorowania istnienia „demokratycznego i wolnego dyskursu politycznego”. Żydzi neokonowi raczej go lubią.
   A oba odłamy chyba doceniają jego udział w takich działaniach jak 447

 4. to nie sekta porwała, tylko dziadek. swoją drogą ciekawe jakie są założenia sekty. może mamusia po prostu nie wie co robi. bardzo ciężko się wychowuje dzieci w świecie szatana, szczególnie jeśli kobieta jest już stracona.

Comments are closed.