Uwaga! Kuczyński odlatuje. „Suwerenność państwowa to największe nieszczęście dzisiejszej Europy”

Waldemar Kuczyński/fot. YouTube/Rzeczpospolita TV
Waldemar Kuczyński/fot. YouTube/Rzeczpospolita TV

Wiadomo, że w Unii Europejskiej nie ma miejsca na prawdziwą różnorodność. Wszędzie musi być jednolita, beznarodowa masa ulegająca trendom multikulti. Politykę tę postanowił wysławić Waldemar Kuczyński.

Kuczyński w swoim wpisie na Twitterze ocenił, że państwowa suwerenność to „największe nieszczęście dzisiejszej Europy”.

Ten zły dziś duch to perspektywa wojen, krwi i ruin. Dziś nadzieją na pokój, dobrobyt i znaczenie Europy jest wspólna, demokratycznie określana suwerenność Unii Europejskiej, Wspólnoty ludów i państw Europy – napisał.

Źródło: twitter.com

36 KOMENTARZE

 1. Co to jest ten waldemar kuczyński? Jakiś starszy chlewowy, czy operator wideł do gnoju?

  • Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 2. Panie KOWAL pisze Pan najprawdziwszą prawdę Świata. Ja dziś mam 86 lat i do tej prawdy doszedłem kilkadziesiąt la temu. Opisałem to pod tyt. NACJONALIZM – SZOWINIZM Gdybym miał Pana adres mailowy to bym wysłał tą treść

 3. Jasne. Prawiczkom marzy się Europa Suwerennych Narodów z 1914 i 1939 roku.

  • ala wilki pasożytują na Polakach więc im się dobrze w Polsce żyje. Polaków uważają za „co najwyżej ludzkie odchody.”.

  • Jasne…wszelkim „alom” marzy się Europa Spedalonych Dewiantów jak w kinie w Szczecinie, gdzie zdradzony zazdrośnik podziabał drugiego zdradzającego (czy jakoś to tak było). No i co na to „ala”, że pederaści nikogo nie mordują (tak się zarzeka) „ala” uciekł do mysiej nory, jak był czas przemówić ludzkim głosem…No i dalej będzie katował wszystkich swoimi kwikami?

   • Racja ! Pedały to całe szczęście mniejszość. Lewactwo używa ich jako broń masowego rażenia przeciwko heteroseksualnemu, monogamicznemu społeczeństwu którego siła polega na otwartości dla innowierców i w wierze w Boga który jest źródłem wszelkiego dobra. Zboczeńcy są tylko narzędziem. Wehikułem rozpadu i dezorientacji których celem jest zniszczenie Zachodniej Cywilizacji. Jedynej cywilizacji która stnieje.

    • A kiedy była ta ukochana przez ciebie Zachodnia Cywilizacja? W 1914 czy 1939?

     • kiedyś „ala wilk” nieopatrznie podał”a” swojego maila jednemu z komentatorów, a ten obczaił „ją” na Naszej Klasie.
      Jego oczom ukazał się lekko psychopatyczny, łysiejący, podtatusiały 50-parolatek.
      gruby dziad przyznał się, że „gdy pisali do niego jak do kobiety, to wyobrażał sobie, że go posuwają”.

 4. W latach 1990–1991 minister przekształceń własnościowych. Od 1959 był członkiem PZPR. W latach 1960–1965 studiował na Uniwersytecie Warszawskim, uczestniczył aktywnie w zebraniach utworzonego w 1962 z inicjatywy Karola Modzelewskiego Politycznego Klubu Dyskusyjnego. Od 1963 był inwigilowany przez funkcjonariuszy SB, na podstawie założonej dla niego sprawy operacyjnego rozpracowania (SOR) o kryptonimie „Rosomak”. Po ukończeniu studiów został asystentem na Wydziale Ekonomii UW. W 1966 został usunięty z PZPR i zwolniony z pracy na UW. Otrzymał nakaz pracy w Zakładach Mechanicznych „Ursus”. W 1968 uczestniczył w spotkaniach dyskusyjnych studentów i młodej inteligencji, w tym w spotkaniu z 4 marca 1968, na którym przygotowywano wiec w obronie relegowanych z UW studentów Adama Michnika i Henryka Szlajfera. Po wiecu, który odbył się 8 marca 1968, został 10 marca 1968 aresztowany.
  —–
  Na moje oko to gnida i szkodnik. Kiedyś internacjonalista a dzisiaj globalista. Takie jest moje zdanie, ale mogę się mylić. :-))))

 5. UErr (republik radzieckich). Gdzie wierchuszka będzie cie doic, a ty bedziesz dymal na ich pałace

   • kiedyś „ala wilk” nieopatrznie podał”a” swojego maila jednemu z komentatorów, a ten obczaił „ją” na Naszej Klasie.
    Jego oczom ukazał się lekko psychopatyczny, łysiejący, podtatusiały 50-parolatek.
    gruby dziad przyznał się, że „gdy pisali do niego jak do kobiety, to wyobrażał sobie, że go posuwają”.

 6. Większość Polaków tak uważa. Nie zauważanie tego nie świadczy najlepiej o intelekcie.

  • „Wspólnota ludów i państw Europy” pod wytrenowanym w bandytyzmie i ludobójstwie niemiecki nadzorem.

   „Większość Polaków” wie, że „niezauważanie” pisze się łącznie, to jest imiesłów przymiotnikowy. W Izraelu tego nie uczyli?

   • Czy jesteś sadystycznym belfrem od gramatyki ? A może jesteś nedoj6banym nauczcielem jenzyka polskiego ? Czy nie uczono cię szpagatowy inteligencie erystyki ? Może jesteś ptyśiu kosmitą albo niedopieszczoną prukwą z bazaru na Czerniakowskiej ?” I kto, nie patrząc na tą zdania składnię, dojrzy, co człowiek ma w sercu na dnie? Nie pani, bynajmniej, nie pani…”

   • Jak se ólrzyłeś baca to tera ić se kup flache i walnij w lep. Za kase ktora dasz za flache tfuj rzont odprowadzi skladke do tfoich panow czy chcesz czy nie i opluwanie sie w internetach tego nie zmieni

 7. To były bardzo dobry kolega i ideowy towarzysz podziwianego w pewnych kręgach prof. Jerzego Roberta Nowaka.

 8. Normalka w zachowaniu żydów!!!
  Jak żyd chce gojowi gwizdnąć jego własność, dowodzi że co jest goja…. goja nie jest.
  Jak żyd chce zawładnąć jakimś państwem, dowodzi że „Suwerenność państwowa to największe nieszczęście dzisiejszej Europy” – ot technika rodem z talmudu :-)

 9. Cóż się dziwić w końcu to stary komuch ze zbrodniczej partii PZPR!

 10. Ala wilk, nie wziołeś trollu tabletek dzisiaj. Zamknij paszczę i skończ kopiować te prymitywnej nudne teksty. Zajmij się swoimi życiem i wnukami o ile się takowych doczekałeś…

 11. Wielokrotnie powtarzałem jedną kwestię – należy opuścić twór, zwany UE (Unią Europejską). Unia (anty)europejska dąży do odebrania suwerenności narodom, które do niej należą. Obowiązkiem każdego patrioty jest walka z UE i dążenie do Europy wolnych, niepodległych ojczyzn. Chwała wielkiej Polsce, precz z komuną.

Comments are closed.