Znany bokser jednym ciosem zabił ochroniarza Poroszenki. 26-letni „goryl” prezydenta Ukrainy zginął na miejscu

Petro Poroszenko. / Źródło: YouTube
Petro Poroszenko. / Źródło: YouTube

Członek ochrony osobistej najważniejszych członków ukraińskich władz zginął w Kijowie podczas bójki. Podejrzanym spowodowania jego śmierci jest bokser Piotr Ocheretianyj.

Ofiara to 26-letni pracownik Dyrekcji Bezpieczeństwa Państwowego, która zapewnia osobiste bezpieczeństwo najwyższym działaczom państwowym, w tym prezydentowi Piotrowi Poroszence.

Do bójki doszło wieczorem 2 stycznia na dziedzińcu osiedla mieszkalnego przy ul. Sapernoje Pole. Ofiara wdała się w kłótnię z mężczyzną idącym z dwoma psami. Podczas kłótni zadał mu mocny cios w szczękę. Ochroniarz został znokautowany i upadł. Pomimo starań personelu medycznego na miejscu zdarzenia, ofiara zmarła bez odzyskania przytomności.

Podejrzanym jest ukraiński bokser Piotr Ocheretianyj mieszkający w tym samym kompleksie mieszkalnym. On od ponad dziesięciu lat reprezentuje zawodową ligę bokserską Ukrainy i walczy w wadze ciężkiej.

Obecnie wszczęto postępowanie karne w sprawie części 1 artykułu 115 Kodeksu karnego Ukrainy („Zabójstwo umyślne”) w związku z tym faktem. Policja szuka podejrzanego.

Źródło: Lenta.ru

17 KOMENTARZE

 1. Bokser pokazał jak powinno się postępować z funkcjonariuszami tego nazistowskiego pseudopaństwa żydowskiego zwanego „Ukrainą”.

  • Ukraina raj dla Żydów, rządzona przez Żydów,
   zobacz to,
   Niebiańska Jerozolima | PL1.TV
   youtube.com/watch?v=LAU3ktiq5yg

  • Jan,
   Ukraina jest bogata bo pasożytuje na Polsce. Nawet swoich ludzi wysłali do nas na wyżywienie na miejscu, żebyśmy nie musieli się fatygować i udzielać większych „pożyczek” (na wieczne nie oddanie) z krwawicy Polaków!? A Patroszenko dalej produkuje swoje słodkości u swojego wroga, z którym tak wojuje?

   • U mnie w pracy gdy wystawila dyrekcja z zakladu dla gości cukier i herbatę to sprzatneli dosłownie…ukraina bogata?

  • buahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!! ukraina bogata!!!!!!!!!!! buahahahahahaa!!!!!!!!!!!!!!

  • Ale po co? Przecież tak jest bardziej „internetowo”, musi być np.: gura, żond, rzaruwka, wierza, rzołondek, żeczypospolita itp.
   A najlepsza jest anglosaska transkrypcja rosyjskich nazwisk, tu już wyobraźni brakuje.

 2. W internetach coś nie widać takiego typa jak w opisie, bardzo znany musi byc ten boxer… Kolejne fejki

  • ja znalazlem, u nich sie pisze „cyrylica”, wiec sie nie dziw, szukaj dalej, trzeba troche pomyslec …

Comments are closed.