Ukrainiec chciał zabić za butelkę wódki! W warszawskim monopolowym polała się krew

Ukrainiec chciał zabić za butelkę wódki. / Foto: Policja.pl
Ukrainiec chciał zabić za butelkę wódki. / Foto: Policja.pl

38-letni obywatel Ukrainy tak bardzo pragnął ognistego trunku, że aby się napić, zaatakował nożem przypadkowego klienta sklepu monopolowego. Chwilę wcześniej ofiara kupiła butelkę wódki.

Jak podaje polska policja mieszkaniec Warszawy, z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Chwilę po tym, jak w jednym ze sklepów monopolowych w stolicy kupił sobie butelkę wódki, zaatakował go pijany, 38-letni Ukrainiec. Napastnik chciał, żeby oddał mu alkohol.

Do tragicznego zdarzenia doszło 1. stycznia po zmroku. Obywatel Ukrainy pojawił się w jednym ze sklepów nocnych w celu kupna wódki, jednak ekspedientki, ze względu na fakt, że był nietrzeźwy, odmówiły mu sprzedaży.

To wprowadziło Ukraińca w alkoholowa furię! Chwilę wcześniej, w tym samym punkcie, zakupy zrobił inny mężczyzna. Żądny wódki Ukrainiec zaczepił drugiego klienta żądając oddania mu trunku, po czym zaczął bić warszawiaka, a następnie chwycił za nóż i zadał mu kilka ciosów bez litości.

Zaalarmowane atakiem ekspedientki wezwały na miejsce policję. Funkcjonariusze zaczęli poszukiwania Ukraińca, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Obywatel Ukrainy został doprowadzony do prokuratury, tam usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa w związku z rozbojem. W sądzie zastosowano wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Źródło: Policja.pl

18 KOMENTARZE

 1. mówię jako podatnik, nie wyrobimy na tych obcokrajowców w pierdlach, jak już mają być wpuszczani do Polski to zmienić przepisy i w takich przypadkach utylizować, co to ma być, ludzie muszą za tauzena egzystować a tutej nygus będzie se siedział i pasł się za piniendze biednych ludzi

  • O to właśnie chodzi. PiS chce wyniszczyć Polaków i na ich miejsce sprowadzić żydów, którzy będą szlachtą dla ukraińskiej tłuszczy.

 2. Jeszcze jeden dowód na to, że nie polityka ani wojsko tylko polska wódka rozwiąże owieczny problem z tryzubami. Więcej taniej polskiej wódki na ukrainie !

 3. Św. Piotr, pierwszy papież przestrzega:
  Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8
  Dlatego polecam prawdę objawioną by uniknąć piekła.

 4. Coś zostało zaniedbane! Chociaż według mnie, ustawa o mniejszościach narodowościowych w Polsce – ta na, którą się powołują Cyganie z Puław, gdzie z socjalu żyją jak w niebie, a 70% z nich ma renty „bo cierpią na choroby psychiczne” – powinna wystarczyć i Ukrainiec nie musi być trzeźwy, żeby kupić alkohol, a nawet należy mu się za darmo (i bez kolejki), bo jest niedopity i cierpi. Wiadomo, że za cierpienia Ukraińców winne są Lachy.

 5. Szok! Polak zamordowany w Anglii w Święta Bożego Narodzenia. Do tragedii doszło w Leeds na północy Anglii. W drugi dzień świąt został on brutalnie zamordowany. Policja zatrzymała już podejrzanych o morderstwo. Według ustaleń West Yorkshire Police za śmierć naszego rodaka odpowiadają dwaj inni Polacy.

 6. Judaszu Morawiecki to powinieneś być ty. I wszyscy wy, którzy popieranie tą chorą politykę imigracyjną. Zdradzieccy politycy to wasze rodziny powinny być bite, gwałcone, godzone nożami, itp. itd. Karma to s.ka i kiedyś do was wróci

   • No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu. To najlepszy film od czasów przeróbki pewnego leku na ból głowy…”

 7. tym ukrainskim scierwom powinno sie juz lamac palce, by zadnego noza , ani zyletki nie mogli utrzymac w dloniach.Podniesienie reki w Polsce na Polaka powinne byc karane smiercia. Moze bysmy w tedy byli eksporterami organow do Belgii i Holandii i Judenlandu.

  • A kto by pracował na emerytury Polaków, skoro do tego oddelegowani zostali miłujący nas Ukraińcy?

   • no, moze ilus tam ukraincow jest uczciwych, a od tych niedobrych,po sprzedazy mienia, butelek i scyzorykow, to cos kasy by tez bylo na renty.

Comments are closed.