Koniec świata! Biskup poślubił swojego partnera, a ślubu udzieliła im arcybiskupka! Całe LGBTQRTVAGD pieje z zachwytu

Ślub pary LGBT w Kościele Anglikańskim fot. toronto.anglican.ca

To już jest chyba prawdziwy koniec świata! Biskup Kevin Roberson i jego partner Mohan Sharma wzięli ślub. Ceremonii przewodniczyła arcybiskupka Toronto – Sussan Bell.

Zachwyt ruchów LGBTQRTVAGD z powodu ślubu jest tak wielki, że rozpisują się o nim wszystkie homo portale na świecie. Co więcej, oficjalne gratulacje złożyła także anglikańska Diecezja w Toronto.

„Diecezja Toronto składa gratulacje biskupowi Kevinowi Robertsonowi i Panu Moham Sharma, którzy pobrali się dzisiaj w Katedrze Św. Jakuba w obecności dwójki swoich dzieci, rodziny i przyjaciół (…) Życzymy im dużo radości w ich małżeństwie” – czytamy na stronie diecezji.

Według oficjalnych przekazów związek został pobłogosławiony zgodnie ze wszystkimi wytycznymi. Jest tak samo ważny jak śluby udzielane parom heteroseksualnym.

Jak czytamy w opisie, mężczyźni „związali się ze sobą” w 2009 roku. W 2016 roku zgłosili się do diecezji, aby ta zezwoliła na ślub, który odbył się w Katedrze Św. Jakuba.

Sam Kościół Anglikański jest podzielony w kwestii LGBT. Do głosu w ostatnim czasie doszli „liberalni” wyznawcy, którzy ogłosili w 2017 roku, iż Kościół Anglii czyli jeden z największych przedstawicieli Wspólnoty Anglikańskiej wyraża poparcie dla formalizacji związków jednopłciowych.

Źródło: toronto.anglican.ca / Wolnosc24.pl

71 KOMENTARZE

 1. Kpł 18:22.24-25.29
  22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
  24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
  25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
  29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

  Kpł 20:13
  13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 2. I pomyśleć, że są ludzi, którzy martwią się globalnym ociepleniem i groźbą konfliktu nuklearnego. Jakie to ma znaczenie, w obliczu faktu, że biskupi przestali ukrywać swój homoseksualizm.

  • nie prawda, że Pan nad takimi ma się zmiłować !!!! Nad Sodomą i Gomorą się nie zmiłował, bo to grzech śmiertelny !!!

 3. Każdy człowiek ma wolną wolę i może wybrać wieczność dla siebie dobrą lub złą. Żeby iść do piekła nie trzeba robić nic. Żeby się zbawić należy się mocno starać. Św. Piotr napisał: „A jeśli sprawiedliwy z trudnością dostąpi zbawienia, to bezbożny i grzesznik gdzież się znajdą?” 1P 4:18 Słowa Pana Jezusa nie pozostawiają żadnych wątpliwości. „Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.” Mt 7:13

 4. Należy zauważyć, że tak jak w Szwecji biblia została przez środowiska dewiacyjne ocenzurowana i wycięto z niej te fragmenty mówiące o grzechu homo. Co więcej osoby związane z kościołem a nie godzące się na świecką cenzurę biblii przez środowiska dewiantów – są karane finansowo i represjonowane… Pojawiła się też objazdowa wystawa prezentowana w kościołach – obrazy apostołów i Jezusa jako dewiantów…

 5. Budujące w tym jest to, że państwo młodzi w czasie 9-letniego związku doczekali się dwójki dzieci, obecnych na ślubie.
  Ciekawa czy jeśli młoda para po kilku latach dalszego współżycia zechce stworzyć coś w rodzaju haremu i przyjąć dla każdego ze współmałżonków po trzech młodych panów, to zmienią w tym celu wyznanie?

Comments are closed.