Trzej „krulowie” w natarciu. Korwin-Mikke, Braun i Bosak wspólnie przeszli orszakiem Trzech Króli. Zobaczcie ZDJĘCIA!

Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun i Krzysztof Bosak. / foto: Instagram
Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun i Krzysztof Bosak. / foto: Instagram

6 stycznia obchodzimy Dzień Objawienia Pańskiego, popularnie zwane świętem Trzech Króli. Ulicami całej Polski przeszły barwne orszaki trzech Króli. Podczas tego warszawskiego doszło do spotkania przedstawicieli koalicji antynijnej, Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna i Krzysztofa Bosaka.

Orszak to tradycyjny element obchodów Święta Objawienia Pańskiego i największe na świecie uliczne jasełka. W tym roku podczas warszawskiego orszaku spotkali się liderzy organizacji wchodzących w skład antyunijnej koalicji, czyli Wolności, Pobudki i Ruchu Narodowego.

Można powiedzieć, że wspólne pojawienie się Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna i Krzysztofa Bosaka, zostało pozytywnie przyjęte przez większość obecnych na trasie, którzy chętnie fotografowali się ze znanymi politykami. Zobaczcie, jak to wyglądało na zdjęciach!

6 stycznia w Kościele katolickim przypada uroczystość Objawienia Pańskiego czyli święto Trzech Króli: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Kończy ono obchody Bożego Narodzenia. Od 2011 r. jest to dzień wolny od pracy. Od Trzech Króli rozpoczyna się karnawał, którego zakończeniem są ostatki – wtorek przed Środą Popielcową rozpoczynającą Wielki Post.

51 KOMENTARZE

 1. Brauna zone podziwiam. Jak mało kobiet w dzisiejszej polsce nie łyka TVN’ow i GW i nie ma kompleksow Polaka.
  B. dobre zdjecie usmiechnieta matka obok ojca z dzieckiem!

  Super para!

 2. „krulowie”… Boże widzisz i nie ześlesz meteoru na „redaktorów” bez wykształcenia???

  • Z tego, co się orientuję, krytykanci p. Korwin-Mikkego drwią z jego sympatyków twierdząc, że dla nich jest on „krulem”. Zresztą nie ma się co spinać, wystarczy spojrzeć, iż w tytule to słowo napisane jest w cudzysłowie, a więc podkreślono formę niepoważną, a zaraz dalej napisano normalnie.

 3. „Trzej krulowie w natarciu.”

  Ludzie, król się pisze przez „o” z kreską. Chuba że chodzi o Sześciu kruli, to wtedy przez „u”.

 4. A mamusia króla Bosaka była przy nim ? Bo z mamusiom to raczej nie tworzą rodziny rozwojowej.

 5. Jkm i rodzinna?? Czyli tam bylo 10 zon i dzieci z poprzednich zwiazkow???? Ten gosc to pajac. I jak protestant dla niego nie ma sakramentu malzenstwa. To jest pajac i oczywiscie pajacuje.

    • Twoje urojenia na szczęście można leczyć.

    • Kościół katolicki to organizacja komunistyczna promująca sprawiedliwość społeczną, a Ja jestem wrogiem sprawiedliwości społecznej – czyli komunizmu.

   • jak cos nie jest zgodne z doktryna kk a kurwin to popiera to od razu tworzy jakas nowomowe ktora ma nie odrazac typowych katolickich ciot (jak to mowil palikot) celem upieczenia dwoch dan na jednym ogniu

    ja jestem z innej bajki co „ojciec” i nie szans widze bysmy mogli sie dogadac ale zgadzam sie w jednym – stary oszust mikke niech w koncu odpusci

  • Janusz Korwin-Mikke jest chrześcijaninem odkąd został ochrzczony, a został ochrzczony, bo nawet jest zdjęcie z jego Pierwszej Komunii, taki chłopczyk z loczkami.

   • No popatrz – a ma kilka żon, jak prawdziwy muzułmanin zapładnia kolejne jałówki ze swego haremu.

 6. Czy i kiedy powstanie liberalno konserwatywa prawica???????? Taka bez żartow , bez łatek…..

 7. Idą jak burza. Krzywa poparcia zaczyna im rosnąć.
  Najwyższy czas aby Braun ogłosił konieczność intronizowania Jezusa na króla Polski,
  a Korwin powiedział coś nt niepełnosprawnych…

  wyborcza.pl/1,75398,19940421,korwin-mikke-mowi-niepelnosprawnym-ze-sa-kretynami-i-debilami.html

 8. Krul, król kondominium rosyjsko-niemieckiego i król Maciuś I. Ostatni sojusz ludzi, elfów i krasnoludów rusza na wojnę z Mordorem ;P

Comments are closed.