Żółte kamizelki mają swego bohatera i wygrywają bitwę na paryskim moście. Zobacz jak były bokser rozprawia się z policjantami [WIDEO]

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter

Nagranie pokazujące jak w trakcie demonstracji postawny mężczyzna okłada pięściami policjantów stało się hitem we francuskich mediach. Bohatera zidentyfikowano jako byłego mistrza Francji w boksie w wadze lekko ciężkiej.

Do pojedynku pomiędzy byłym bokserem a policjantami doszło w Paryżu na moście Leopold-Sédar-Senghor w czasie demonstracji żółtych kamizelek.

Na nagraniach widać jak postawny, wysportowany mężczyzna przeskakuje przez barierkę na niższy poziom mostu, gdzie trwa starcie pomiędzy policją, a żółtymi kamizelkami. Pojawienie się byłego boksera przechyla zwycięstwo na rzecz żółtych kamizelek.

Policja zidentyfikowała już bitnego mężczyznę. Jest nim były zawodowy bokser, wielokrotny mistrz Francji w wadze lekko ciężkiej. Zapowiedziano, że zostaną postawione mu zarzuty napaści na funkcjonariuszy.

„Szanowny panie, który powaliłeś na ziemię naszego kolegę. Został pan zidentyfikowany. Najwyraźniej jako były bokser nie przestrzega pan reguł. Nauczymy teraz pana reguł kodeksu karnego” – napisała na Twitterze policja.

W czasie demonstracji doszło też do innego zdarzenia, które wzbudziło wielką radość w mediach społecznościowych. W Paryżu demonstranci za pomocą maszyny budowlanej staranowali wejście do biur rzecznika francuskiego rządu. Benjamin Griveaux został ewakuowany przez policję

22 KOMENTARZE

  • jak armia wyjdzie to będzie strzelać, ale wtedy za kilka lat będzie tzw redukcja dysonansu poznawczego, i później omówią temat w barakach, i nie wyjdą… tak jak w 1917AD. ludzie nie rozumieją, że jak jedna jednostka odmówi wyjścia, to reszta jednostek się do nich natychmiast przyłączy. wojsko to bardzo delikatny organizm. dlatego policja ma absolutny zakaz eskalowania problemu. wyjście wojska byłoby dla żółtych kamizelek giga sukcesem.

   NIE MA REWOLUCJI BEZ KONTRREWOLUCJI. w tym momencie kontrrewolucji nie ma. dla rewolucji nie jest to dobre.

   dobre natomiast jest to, że ludzie mają dość. po prostu, po ludzku… dość.

 1. W Stanach za atak na policjanta dostałyby kulę w łeb, na miejscu, a Francuzi się pieszczą z tymi związkowcami jak jakieś panienki

  • Ten bokser nie jest związkowcem. Wypowiadał się jakiś czas temu, że przeszkadzają mu te wszystkie czarnuchy nasprowadzane przez microna żeby się przypodobać makreli, które musi utrzymywać. We francy trwa właśnie antynachodźcza rewolucje. Oczywiście stymulowana przez CIA, ale konsekwencje może mieć pozytywne.

   • Żaden z nich nie mówi, że nie podobają mu się czarnuchy, początkowo nie podobała im się zapowiedź podwyżek cen paliwa, zresztą niewielka. Ale podwyżkę odwołano, więc widać, że „żółte kamizelki” szukają innego pretekstu do utrzymania wrzenia. Teraz chcą podwyżek płac, zasiłków (dla rdzennych, jak mniemam) oraz emerytur. Jakiż musi panować strach przed powiedzeniem, że chodzi im o te małpy i konsekwencjami w postaci oskarżeń o rasizm, islamofobię i ksenofobię, skoro nie powiedzą tego wprost. Tresura tego społeczeństwa po prostu zdumiewa. W Polsce przy tym to jest oaza wolności.

  • Dlatego właśnie prawiczki nienawidzą UE bo tu nie strzela się do ludzi tak jak w USA, Rosji czy Chinach.
   Prawiczki chcieliby żeby masakrowano ludzi jak w kopalni Wujek w PRLu.

   • Obecnie Eurokołchoźnicza nazi-bolszewia masakruje ludzi rękami sprowadzanych dzikusów.

     • „ala” wilkołaku, nadużywasz słowa „rozumiem”. Myślisz, że złowisz kogoś na swoje marne manipulacje?

   • Zabrakło znaku zapytania na końcu pierwszego zdania, Łysa Pało. I odpowiedź byłaby NIE. Za to, że ludzie wychodzą na ulice, bo innych metod na zmianę już nie mają.
    A Twoje durne stwierdzenia nie są warte pikseli wypalanych na naszych ekranach.

  • bez jakiejś ideologii te wszystkie zamieszki są tylko tym… zamieszkami.

  • Tylko, że tutaj nie było „ataku na policjanta”, lecz obrona słabszych przez policyjna agresją. Jak ktoś wszczyna awantury, to musi się liczyć z konsekwencjami, a nie nazywać „tchórzami” tych, którzy słusznie się przeciwstawiają.
   Pozdrawiam.

 2. Jak to nie przestrzega reguł??!!!!
  Wyprowadza czyściutkie proste i sierpowe!

 3. ta ala wilk. typowa lewacka agenda, czyli pasywna agresja, emocjonalna manipulacja i sygnałowanie cnót by wyglądać jak dobra osoba. jeden wielki farmazon z tej lewicy

 4. Że policja to co to już piłka leży po stronie macrona?Lać ile wlezie nawet tych gumo strzelców w Polsce też taka lekcja by się przydała.

Comments are closed.