Lewackiej cenzury ciąg dalszy. Wikipedia kasuje wyniki badania IQ! Bo murzyni za słabo w nich wypadają. A jak wypadli Polacy

Fot. twitter
Fot. twitter

Wikipedia skasowała tabelę pokazującą ranking mieszkańców poszczególnych krajów pod względem ilorazu inteligencji czyli IQ. Dlaczego? Bo stawkę rankingu zamykają kraje afrykańskie a IQ ich mieszkańców zdecydowanie odbiega od reszty!

Od zawsze wiadomo, że w testach IQ najlepiej wypadają Chińczycy, Japończycy i Singapurczycy, którzy średnio zdobywają ponad 100 punktów. O kilka punktów mniej mają biali mieszkańcy Europy i Ameryki Północnej. Dalej w rankingu figuruje Ameryka Południowa, gdzie najwyżej znajdują się mieszkańcy Chile i Argentyny. Dół rankingu okupują konsekwentnie państwa afrykańskie. Taki stan rzeczy mocno uwierał wielu, zwłaszcza czarnoskórych czytelników, którzy czuli się nim dotknięci. Wikipedia uległa ich protestom i ranking zniknął z jej stron.

Jeśli ktoś jednak sądzi, że ukrycie prawdy rzeczywiście wpływa na stan faktyczny, to znaczy, że rzeczywiście ma problem z IQ!

A jak wypadają Polacy? Z wartością 99 są pomiędzy 16 a 22 miejscem na świecie. Któż by pomyślał, że jesteśmy aż tacy mądrzy?

29 KOMENTARZE

 1. mieszkańcy POPISlandii są na pewno mądrzy – niestety z wyjątkiem niedziel wyborczych :(

  • Było kiedyś takie badanie, nazywało się to Narodowy Test IQ. Wyszło z niego, że wyborcy JKM są najinteligentniejszą grupą Polaków, natomiast polskojęzyczny pomiot głosujący na PiS ma średnie IQ niższe niż średnia krajowa (ci, co głosowali na PO mieli wyniki trochę lepsze od pomiotu z PIS ale też bez rewelacji). Reasumując: POPiSowy elektorat to mało inteligentne zwierzęta, którym dla dobra Polski i Polaków powinno się odebrać prawo głosu.

 2. „A jak wypadają Polacy? Z wartością 99 są pomiędzy 16 a 22 miejscem na świecie. Któż by pomyślał, że jesteśmy aż tacy mądrzy?”

  No po takich tekstach to mozna przypuszczać, że pismaki z NCzasu są daleko i w IQ i przede wszystkim w mądrości.

 3. A kto by pomyślał, że tak wysoko stoją Mongołowie!
  Ukochana przez lewiczków Wenezuela, niestety, daleko…

 4. Dlaczego nie napisano,że „Polacy” bez napletka mają o 13 więcej.To czysty antysemityzm.

  • Jeszcze ciekawsze, kto tak zespół średnią jednemu krajowi na Bliskim Wschodzie.

   • No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu. To najlepszy film od czasów przeróbki pewnego leku na ból głowy…”

 5. Nikt nie wymaga aby zasklepieni w poglądach tzw. „wolnościowcy” byli mądrzy. Jednakże mylenie IQ z mądrością to już drobna przesada. Poduczcie się chłopcy, poczytajcie, jest nadzieja, że z czasem zmądrzejecie.

 6. Gdybyśmy byli mądrzy… No właśnie gdybyśmy…To: kraj mądrych ludzi przede wszystkim ma bardzo mądrych SWOICH polityków, ułamek procenta (lub wcale) biednych ludzi, zdrowe społeczeństwo, silną SWOJĄ gospodarkę, itd.

 7. tu kiedyś taki jeden wypisywał ze żydki maja 115 IQ a polaki to wogule nie maja… okazuje się ze jak nie nakłamią to żyd żyć nie może… maja 97, Polacy 99… szach mat „mundrzejsi i starsi”

 8. ,,Któż by pomyślał, że jesteśmy aż tacy mądrzy? jak widac ,, madrosc nie wystarczy, trzeba byc zaradnym, pomyslowym, odkrywczym…

 9. Te lewackie kսrwy jak zwykle zatrzymują postęp nauki.

 10. Jak, ewentualnie, dostaje ci, „PiS to nie jest centrum, tylko lewica”, wiesz co, do wiesz co – jeb się !

 11. Jak na kraj, w którym Moskwiciny, Prusactwo, a potem fakełajdactwo wytłukło większą część elity intelektualnej, to Polska wypadła rewelacyjnie.

 12. Test IQ jest testem an werbalną i formalną ekwilibrystykę. Czyli zdolności za które aktualnie płacą w tej cywilizacjil. Projektując jakieś gadżety białego człowieka, obliczając jakies pierdoły albo pisząć bzdury za pieniądze po to żeby przetrwać biała ludożerka musi trzymać wymagany poziom. Czarny nie musi. Czarnego miejsce jest tam, gdzie biały „geniusz” miałby znikomą szansę przeżycia. Wszystko co ma Murzynek Bambo wystarcza mu do życia w Afryce. A Janek Muzykant ma wszystko co potrzebne mu jest do życia w Polsce. Inteligencja, moi drodzy myśliciele to nie wynik testu IQ ale umiejętność rozwiązywania realnych problemów.

 13. A gdyby tak AFRYKANIE zrobili swój test IQ, to jestem przekonany, że reszta populacji zajęła by jakieś ostatnie miejsca.

 14. Mensa omenu
  (wersja uzupełniona)

  Marcin Cejrowski, Naczelny „Plejady”
  Poznał Omenę, „kobietę bez wady”.
  Wywiad z Omeną Marcinek więc kleci,
  Co „ma w Afryce jeszce więcej dzieci”.

  „W Polsce mam dwójkę, w Ghanie wznoszę szkołę.”
  Może do Sejmu to dziewczę wesołe
  Wejść raczy? Jeśli tak, „wtedy fachowość
  Będzie tryumfować.” To nie żadna nowość!

  Przecież Omena już całkiem fachowo
  Nam pokazała goła to i owo.
  Być może w Sejmie, jak wcześniej w Playboyu,
  Pokaże znowu… (Omeno do boju!

  Inteligencja „kwitnie”… średnio w Ghanie;
  „Aż” siedemdziesiąt trzy IQ… Zadanie,
  By się rozebrać „antyrasistowsko”,
  Nie będzie głowy Twej nadmierną troską…

  Twych możliwości nie przekracza sprawa!
  A dla wyborców będzie to zabawa.
  Bo dziewięćdziesiąt dziewięć średnie w kraju
  IQ jest, w którym głosisz baju-baju.)

  Mensa dla Mensah Omeny to omen
  Rasizmu w Polsce (katolickich domen
  Miejscu, gdzie Playboy nie dość się sprzedaje).
  W Sejmie Omena się nareszcie naje!…

  https:
  //nczas.com/2019/01/08/gwiazdka-tvn-strasznie-bredzi-omenaa-mensah-robi-z-polakow-dzicz-gdy-jestem-za-granica-jest-mi-wstyd-video/

Comments are closed.