„Najwyższy Czas!” to największy magazyn w Europie, który bieżące wydarzenia komentuje z perspektywy konserwatywnej (społeczne) i liberalnej (ekonomiczne). To także najstarszy (dwu)tygodnik na polskim rynku, nie licząc tych, które wcześniej zaliczyły bliższą bądź mniej pogłębioną współpracę z komuną. Przez 26 lat swojego istnienia twardo staliśmy po stronie wolności. Również teraz nie kłaniamy się politycznej poprawności. Możemy sobie na to pozwolić, bo nie korzystamy z pieniędzy publicznych kolportowanych pod przykrywką reklam spółek skarbu państwa czy też innych dotacji.

Najnowszy numer „Najwyższego Czasu!” w kioskach jest dostępny od poniedziałku. Wersję elektroniczną można nabyć jako e-wydanie PDF (TUTAJ).

WYBORCZY SOJUSZ: – Musimy wywalczyć jak najlepszy wynik w wyborach do Europarlamentu, żeby zniknęło odium straconego głosu. Jeżeli dostaniemy więcej niż 10 procent, nie będzie mówienia, że ktoś marnuje głos, oddając go na wolnościowców w wyborach do Sejmu – uważa Janusz Korwin-Mikke. Na str. XIV założyciel „NCz!” wyjaśnia, co czeka prawicę w 2019 roku.

SEKTA WROGÓW CO2: Moda na straszenie „globalnym ociepleniem” zdawała się wygasać, jednak w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy jej wyznawcy znów niezwykle się zaktywizowali i zradykalizowali. To znak, że problemy, na których żerowali, są coraz bliższe realnego rozwiązania, a ekstremiści robią się coraz bardziej ekstremalni, bo te rozwiązania nie są po ich myśli – uważa Marcin Adamczyk, który na str. VIII rozkłada na czynniki pierwsze dogmaty sekty ociepleniowej. Walka z „Globciem” to świetny biznes! Jan Piński przekonuje na str. XIII, że prawo do emisji dwutlenku węgla ma szasnę stać się nową, globalną walutą banksterów, która zastąpi dolara. Jak (nie)walczyć ze smogiem, instruuje Dariusz Loranty na str. XI.

40 LAT CHIŃSKICH REFORM: Dziś Chiny są potęgą. Według rankingu CIA, to największa gospodarka świata. Mają wyższy PKB liczony jako parytet siły nabywczej niż UE, wyższy niż USA. Jeszcze 40 lat temu było to państwo, w którym nie było żadnego prywatnego samochodu, a przeciętna liczba spożywanych kalorii była niewiele wyższa niż ta, która zapewniała funkcjonowanie podstawowych funkcji życiowych i umożliwiała pracę. Kulisy największego skoku gospodarczego w dziejach ludzkości wyjaśniamy na str. XLVII.

KRAJ

● Sekta ociepleniowa – Marcin Adamczyk
● Smog narodowy – z DARIUSZEM LORANTYM rozmawia Rafał Pazio
● Nowy pieniądz banksterów – Jan Piński
● Sojusz na tegoroczne wybory – z JANUSZEM KORWIN-MIKKEM rozmawia Rafał Pazio
● Rok tresury ku przeznaczeniu – Stanisław Michalkiewicz
● Przemysł futrzarski nie zostanie zlikwidowany – z MARKIEM MIŚKO, dyrektorem generalnym Polskiego Przemysłu Futrzarskiego, rozmawia Tomasz Cukiernik
● PiS-owski Enron – Jan Piński
● Wystawiani – Leszek Szymowski

ŚWIAT

● Francja. Kontrakcja przeciw „żółtym kamizelkom” – Bogdan Dobosz
● Niemcy. Noworoczne obawy – Tomasz Mysłek
● Nowy Dubaj dla Indii – Marek A. Koprowski
● USA. Zrzutka na mur – Natalia Dueholm
● USA. Noworoczne problemy Trumpa – Natalia Dueholm

PUBLICYSTYKA

● SB OUN. Gorsza od NKWD i Gestapo – Marek A. Koprowski
● 40 lat chińskich reform. Największy skok w dziejach ludzkości – Wojciech Tomaszewski
● Białoruski poker – Leszek Szymowski
● Postępowe zabobony postępują – Krzysztof M. Mazur
● Różyczka w akcji – Janusz Korwin-Mikke
● Zabiorą nam kobiety? – Marek Lubecki
● Rosja jest nieprzewidywalna – Michał Fiszer
● Sismondi – socjalista półfeudalny (część 2) – Adam Danek