Szok! Zwycięzca „Złotych Globów”, popularny aktor Christian Bale, podziękował szatanowi! [VIDEO]

Christian Bale podziękował na gali
Christian Bale podziękował na gali "Złotych Globów"... szatanowi. Foto: PAP/ pixabay

Jak widać po wybitnym aktorze Christianie Bale’u, żartować to trzeba umieć. Podczas gali wręczenia Złotych Globów za 2018 rok Bale zszokował wszystkich. Otóż zdobywca statuetki dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu podziękował za inspirację samemu szatanowi.

Christian Bale został nagrodzony za wcielenie się w rolę Dicka Cheneya w filmie „Vice”. By zaistnieć w mediach i by znów jego osoba trafiła na okładki pierwszych stron gazet, aktor zaczął dość długi negatywny monolog, o granej przez niego postaci. Jak widać, aktor dużą niechęcią darzy polityków partii Donalda Trumpa republikanów.

W żartach stwierdził, że mógłby zagrać kolejnego po Cheneyu „pozbawionego uroku” mężczyznę, jak np. senatora Mitcha McConnella.

Dziękując za wsparcie podczas kręcenia filmu „Vice”, Christian Bale wspomniał o samym szatanie.

„Dziękuję ci, szatanie, za inspirację dotyczącą tego, jak zagrać tę rolę” – stwierdził chyba żartem aktor.

Oczywiście an takie słowa, zareagowali przedstawiciele Kościoła Szatana, którzy w tweecie podkreślili, że dla nich szatan jest symbolem „dumy, wolności i indywidualizmu oraz służy zewnętrznej metaforycznej projekcji naszego największego potencjału”.

Dodajmy, że w USA kościół szatana i sataniści są legalną religią i dodatkowo traktowani są na równi z innymi religiami! Do czego ten świat dąży? Co będzie następne? Legalna pedofilia? Eutanazja na życzenie dla każdego?

Źródło: Twitter/ BBC News/ PAP

Comments are closed.