Twierdził, że zahipnotyzuje słonia. Zginął bardzo szybko [DRASTYCZNE VIDEO]

Słoń zabił głupiego mężczyznę, który twierdził, że potrafi zahipnotyzować zwierzę. Foto: yt
Słoń zabił głupiego mężczyznę, który twierdził, że potrafi zahipnotyzować zwierzę. Foto: yt

Pierwsza ofiara ataku słonia w 2019 roku. Mężczyzna twierdził, że potrafi zahipnotyzować dzikie zwierzę. Nie potrafił. Zginął na miejscu.

Azjatyckie media szybko obiegł film pokazujący pierwszy w tym roku atak słonia na człowieka na Sri Lance.

Materiał filmowy pokazuje nieznanego mężczyznę idącego w kierunku dzikiego słonia na leśnej polanie.

Człowiek podnosi rękę, co zapewne widział na filmach w internecie, i jak twierdzą świadkowie twierdził, że tak potrafi zahipnotyzować olbrzymie i dzikie zwierzę.

Najwyraźniej nie potrafił, albo podniósł zła rękę, bo słoń zapewne odczytał to jako próbę ataku i momentalnie zaczął szarżować w stronę mężczyzny.

Jednym kopniakiem powalił go na ziemię a potem zadeptał na śmierć. Słoń nie był zainteresowany innymi ludźmi w pobliżu, tylko tym typem, które uznał za zagrożenie, i po znaturalizowaniu zagrożenia szybko się oddalił.

Niektóre hinduskie media podały informację, że mężczyzna mógł być pijany, a wiadomo, że pijanych zwierzęta bardzo nie lubią.

Incydent miał miejsce w Kataragama niedaleko Parku Narodowego Yala na południu Sri Lanki. Nie próbujcie tego w domu, z żadnymi innymi dzikimi zwierzętami.

32 KOMENTARZE

 1. „Nie próbujcie tego w domu, z żadnymi innymi dzikimi zwierzętami.”

  Bardzo słusznie. Mój kot (jedyny w domu kwalifikuje się jako „dzikie zwierzę”) mógłby mnie powalić na ziemię i zadeptać na śmierć.

  • Ja bym się tak nie śmiał , niedawno latał po necie artykuł w którym można było przeczytać, że nasz kot domowy gdyby to było możliwe, czyli gdyby był trochę większy i silniejszy to zapewne pierwsze co by zrobił to nas zabił;-)

   • Nie tylko koty ale i zony tez, o tesciowych nie wspomne, to naibardziej niebezpieczne zwierzeta.

    • – Panie doktorze, miałem koszmar: goniła mnie po domu teściowa z krokodylem. Ta paszcza, te żółte kły, ten śmierdzący oddech…
     – Rzeczywiście, straszne.
     – A krokodyl był jeszcze gorszy!

 2. Jak widać ciapaty debil. Niektórzy mówią że to ludzie i jeszcze równi białym

 3. po jego kolyszacej postaci moge wnioskowac, ze alkohol dodal mu odwagi, a historie, ktore opowiadal w koncu zmusily go do wielkich czynow.

 4. „Nie próbujcie tego w domu” – pozostawcie słonie w szafach!

  Taak, redaktor-idiota :)

 5. W Polsce pięć dziewcząt weszło do escape room. Zrobiły to na własne życzenie.
  Z pokoju już nie wyszły żywe. Nie trzeba jechać na Siri Lankę żeby zginąć.

 6. Jprdl! Marzę o dorwaniu przez słonia tych durnych redaktorków i korektorek w NCz, po skasowaniu im klawiatur (znaturalizowanych sznytem NCz).

 7. A tak w ogóle, wrzaski w tle spotkania debila ze słoniem, jakoś niezwykle konweniują z rodzicami dziewczyn, którzy płacą właścicielom „escaperoom’ów”.

Comments are closed.