„Z polskimi mężczyznami jest coś nie tak”. Polki piszą dlaczego wychodzą za obcokrajowców. „Są wychowani na maminsynków”

Fot. pixabay
Fot. pixabay

Coraz więcej młodych Polaków nie ma szans na znalezienie partnerki, bo miliony imigrantów, w zdecydowanej większości młodych mężczyzn, wypierają ich z matrymonialnego rynku. Efektem są nawet samobójstwa młodych Polaków – zdarzające się pięć razy częściej niż u młodych kobiet. Tymczasem młode Polski wychodzące za cudzoziemców, po naszym wczorajszym tekście o tym problemie, tłumaczą się, dlaczego to robią.

Oto opinia młodej Polski, która wybrała Brazylijczyka:

„Żona Brazylijczyka, matka jego dziecka (póki co jednego, jesteśmy w trakcie budowania rodziny wielodzietnej). Nie wybrałam męża ze względu na to że jest przystojnym latynosem z ciemną karnacją. Byłam w 2 związkach z Polakami i miałam kilka relacji, w których coś między nami się zaczynało, ale nie wyszło. To nie moja wina, że Polacy nie potrafią podjąć decyzji czy przejąć inicjatywy. Wolę jak w związku facet nosi spodnie, a że nasi mężczyźni to city, no cóż nie będę czekała do 40 na ślub. Jedyny minus to życie za granicą, ale nawet w kraju trzeciego świata mamy lepsze perspektywy niż w Polsce.”

Podobnie pisze żona Hiszpana:

„Żona Hiszpana i matka 3 córek. Nie wybrałam męża że względu na paszport. Wcześniej byłam zaręczona z Polakiem… Ale cóż on się okazała lekko obyczajny…
Od 10 lat jestem w szczęśliwym związku, nie przygodzie. Od żadnego ze znajomych obcokrajowców nie usłyszałam że Polki są nad wyraz „przyjazne”. To raczej doszywane metki od polskich chłopaków, którzy nie mają nic do zaoferowania. Dzięki takim „plotkom” już nie raz pijaczki pod sklepem wyzywały. A po moim mężu nie widać że jest obcokrajowcem. Usłyszą język obcy i wiązanki się zaczynają. Nie jest mi wstyd, że mam męża Hiszpana.”

Żona Hindusa, wydaje się być jednak zdenerwowana sytuacją:

„Jestem z Hindusem ponad 6 lat i to cudowny człowiek. Jestem pewna, że gdybyś go poznał nie powiedziałbyś na niego złego słowa. Jak go poznałam to uczył za darmo po pracy biedne dzieci i był zaangażowany w wiele akcji społecznych. Wiele nas łączy i z nim jest mi dobrze. Czy to jest jakieś forum komuch.pl gdzie poza tym na co idą moje podatki będzie dyskusja z kim mogę być a z kim nie?”

Na koniec krótka, ale dosadna opinia Ukrainki (pisownia oryginalna):

„Nie chciałam wychodzić za Polaka za mąż. I się nie zdziwię jak on będzie w liczbie tych mężczyzn które popełniają samobójstwo. Półki mniej wychodzą za mąż za Polaków, bo są wychowane na maminsynków.”

Polki, które wychodzą za mąż nie za Polaków a za obcokrajowców, przekonują więc, że wina leży przede wszystkim po stronie młodych mieszkańców naszego kraju. Bo są zniewieścieli, nie potrafią się zdecydować na poważny związek. A może jednak to kwestia kompleksów u Polek, które cudzoziemcowi są w stanie wybaczyć znacznie więcej niż Polakowi? Bo nawet biedne w istocie życie, ale z cudzoziemcem, daje im miraż większej szansy na szczęście i powodzenie w związku?

38 KOMENTARZE

 1. Pierdu pierdu do czasu…z własnej okolicy znam przyklady kobiet ktore wracaja po kilku latach do PL i nie mogą nadziwic się jak byly oglupione pseudowielkim światem i grubą pytą.

 2. DLA KAZDEGO TO CO LUBI,tez nie moge patrzec na polki ,pretensjonalne wieśniary .

 3. Jestem Polakiem i też mam wielką pytę. Chodzi o to że wielu ludzi i to słusznie nie ufa Polskim kobietom. Wielu moich znajomych wyszło za Ukrainki tylko dlatego bo przejechali się na Polkach. Kto za granicą nie widział Polskiej Kur.. ktura dzwoniła do męża trzymając rękę w kieszeni murzyna albo araba. Wszystko….

 4. Niepotrzebne tłumaczenie kobiet. Niedojrzali mężczyźni są w każdym kraju. Rozatały się z jednym partnerem, spotkały innego, który okazał się lepszy i tyle. Narodowość nie ma nic do rzeczy.
  Btw, jeśli chodzi o narzekanie na kobiety, Polacy nie są jedyni. Irańczycy też narzekają na Iranki :)

  • A Chińczycy na Chinki, że są bardzo interesowne. Mój znajomy kanadyjski Chińczyk był najpierw wiele lat żonaty z Chinką. później kilka lat z Brazylijką, a po kolejnym rozwodzie pojechał do Maroka, przeszedł na islam, ożenił się z piękną i inteligentną Marokanką, dwadzieścia lat młodszą od siebie, a po roku od jej przybycia do Kanady ona urodziła mu dziecko, tak długo przez niego oczekiwane. O swojej byłej żonie Chince powiedział, że to była kobieta z rodzaju tych, które żyć nie mogę bez torebki za 500 dolarów.

   Nie znaczy, że aprobuję takie małżeństwa Polek. Jest to często odszczepieństwo. Ich rodzice powinni się wstydzić (i pewnie często tak jest).

 5. Bieda w Polsce a pazery szukają szczęścia gdzie indziej. Często się przejadą a na rozwodzie za dobrze nie wyjdą ??

 6. moja teza jest następująca:
  W czasie wojny (i po) wymordowano elity – zwłaszcza męskie, gdyż kobiety – jak wiadomo – mniej się udzielają zbrojnie. W rezultacie w mniejszym lub większym stopniu przetrwały elity kobiece, które musiały sobie radzić, natomiast mężczyźni byli delikatnie mówiąc „różni”. Wiem, że to się nie spodoba panom, ale tak to chyba wygląda. Nie mam co prawda już podziału na „klasy” – przynajmniej formalnie, ale w genach coś się tam pewnie katula.

  • Ładna mi teza, chrzanisz tak jakby kobiety rozmnażały się oddzielnie i mężczyźni zupełnie oddzielnie.

   • a wiesz co to wychowanie i męskie wzorce? Co do dziedziczenia, nie jestem genetykiem, nie wiem, jak się przenoszą geny w męskiej linii, ale wiem jaki wpływ ma postawa ojca na wychowanie syna zwłaszcza.

   • nie koniecznie ,,chrzani,, zapominasz o przynaleznosci do stada, watahy, ktora jest w charakterze mezczyzny, a szczegolnie w mlodym wieku, kiedy nie wszystko jest unormowane. Trafi taki mlody czlowiek na stado ciot, a w rodzinie nie ma silnego oparcia meskiego, to polyka wszystko nowe jako softi normy. Jesli w rodzinie brak ,,chlopow,, sa tylko siostry i mama, ciotki, w szkole same nauczycielki, trafisz na dzial z kobietami w firmie,gdzie masz odbyc praktyke lub uczyc sie zawodu, to najwazniejszy okres twego wychowania (a to jest 20 lat) przeleci jako przyslowiowa ,,ciota,, bo taki charakter w wiekszoci przypadkow bedzie wypatrzony. Kobieta i mezczyzna to dwa rozne osobniki na tej planecie, i tylko czasami ich mysli i drogi sie krzyzuja, to, ze sa razem nie znaczy, ze sie rozumieja, czy wiedza co drugie mysli.

 7. pitola tak, by sie z powrotem wybielic, to tak samo jak z tymi panienkami, ktore maja ciagle twarze wyprostowane przy pomocy swoich partnerow, ktorych wybieraja, a sa to sadysci, brutale. Koncza jedno partnerstwo i co robia? wyszukuja nastepnego brutala, by osiagnac miano swietej meczennicy juz za zycia.

  • wiadomosci.wp.pl/europosel-korwin-mikkego-bicie-zony-niejednej-na-pewno-by-pomoglo-zejsc-na-ziemie-6031540264526977a

 8. Wystarczy porownac miedzy krajami ilosc slubow zycia na kocia lape i rozwodow a natura kobiet polskich sama sie wyjasnia

 9. Pranie mózgów przez niemiecką prasę jak widać działa, później stare panny po 35 wyją po portalach randkowych że nikt ich nie chce.

 10. Wszystko to wychowanie, jak córki wychowacie tak one później będą szanowały waszą tradycję, kulturę i genetykę. Żaden szanujący się arab nie pozwoli aby jego córka skundliła się z białym!!

 11. Prawiczki chcieliby znów decydować z kim kobieta może uprawiać seks. Widzę że nadal marzycie o powrocie do XIX wieku gdy kobieta była sprzedawana za świnie i krowy.

 12. Czyli podsumujmy: Polki narzekają na Polaków i odwrotnie. Tylko trochę umiaru w tym zachowajmy bo za ogólne stwierdzenie że Polki to k-wy waliłbym po łbie.

 13. @ala wilk, czyli jak nakazuje do dzisiaj tradycja tych inaczej białych bronionych przez ciebie arabów.
  A tak na marginesie polscy faceci to są cioty to wszędzie widać i to nie ulega dyskusji, na dodatek to potrafią być agresywne i roszczeniowe cioty, a jaka jest wartość polskiego „mężczyzny” najlepiej pokazują statystyki drugiego w pod względem popularności sportu narodowego: ucieczka przed alimentami.
  Więc drogie honorowe inaczej stulejki wytłumaczcie mi jak to jest: uważacie, że baby są takie głupie, że to wy powinniście ustalać z kim baba ma iść do łóżka, kiedy i w jakiej pozycji. Kiedy już to ustaliliście – wy idziecie za babą do łóżka (ona jest głupia więc to wasza decyzja gdyż ona jest przecież taaaka głupia a wy jesteście taacy mądrzy) – boskim zrządzeniem losu powstaje dziecko czytaj prawacka święta zygota wtedy okazuje się:
  a) baby „som głupie” ale ona ta głupia baba złapała go biedaka na dziecko czyli polski biedak nie wiedział co robi jak maczał?
  b) kiedy powstaje prawacka święta zygota to pada propozycja światłego polskiego samca skierowana do nieokrzesanej, głupiej baby: „załatw to”, prawacka stulejka może więc spokojnie iść do komunii, stać w pierwszym rzędzie w kościele co załatwia chwilowo sprawę.
  c) kiedy polska głupia samica jednak posłucha swojego mądrego, światłego, mądrego polskiego faceta a on trochę otrzeźwieje mogą mu po głowie zacząć chodzić dziwne myśli typu: „ona zabiła moje dziecko” albo „ta k!!!! zabiła moje dziecko!!!”. No przecież nie on sam, on się przecież wyspowiadał.
  d) czasami w sytuacji jak wyżej (polska głupia samica posłuchała swojego mądrego polskiego samca) jest to powód żeby ręcznie naprostować polskiej samicy twarz, bo tak ciężko zgrzeszyła. W innych przypadkach wystarczy, że zupa była za słona. Tak czy inaczej powód musi być a to polski mądry samiec ocenia kiedy należy zastosować argumenty ręczne wobec głupiej samicy (pokornie słuchającej swojego pana i władcę albo i nie – to bez znaczenia).
  e) jeśli polska głupia samica jednak nie posłucha swojego mądrego polskiego samca i „nie załatwi tego”, na świat przyjdzie egzemplarz obciążony genami jakże głupiej polskiej baby oraz jakże wspaniałymi genami mądrego polskiego samca, efekt tej mądrości będzie się oczywiście kumulował w czasie, stąd m.in wysyp męskich pizd w dniu dzisiejszym i na przyszłość.
  f) jesli polska głupia samica jednak nie posłucha swojego mądrego polskiego samca i „nie załatwi tego”, dziecko przychodzi na świat, no ale głupia baba przecież nie posłuchała, chciała to niech ma i sama sobie wychowuje. Jej problem!
  g) jesli polska głupia baba nie posłucha swojego mądrego polskiego samca to naturalnym jest że polski mądry samiec może zakrzyknąć bohatersko „To nie moje!!!!”, jak wiadomo to jest zgodne z prawackim sumieniem i prawackim systemem wartości – skoro głupia baba nie posłuchała, on niby zamieszał ale przecież nie chciał to znaczy, że nie jego.
  i) jesli polska głupia baba nie posłucha swojego mądrego polskiego samca dochodzi jeszcze jeden element: skoro dała jemu a jak ustaliliśmy jest głupia, raz dała czyli może dawać w ogóle a zatem mogła dać innemu a jeśli mogła to na pewno dała i dlatego trzeba głośniej krzyczeć „To nie moje!!!!”. Im głośniej mądry polski samiec krzyczy „To nie moje” tym bardziej w przestrzeni zaznacza, że on jest czysty jak łza a sprawcą jest jakiś bliżej nieustalony inny samiec. No i dlatego nie będzie na podrośniętą prawacką święta zygotę płacił, skoro nie jego, to w sumie logiczne i zgodne z prawackim systemem wartości pt „wara od moich piniendzy”.
  j) W takiej sytuacji jakże często polska głupia baba w akcie zemsty i złej woli idzie na wojnę ze wspaniałym , mądrym polskim samcem i chce od niego wyrwać alimenta sądownie. Jeśli badania DNA potwierdzają, że sprawcą jest jednak nie ten jakiś inny nieustalony samiec ale właśnie on, polska męska perełka i zły sąd orzeka jakieś alimenty to na pewno dlatego, że miał miejsce tzw. spisek jajników przeciwko mądremu polskiemu samcowi, bo skoro on publicznie wykrzyczał, że nie jego to znaczy, że nie jego i nikt mu nie będzie jakimś świstkiem badań machał przed oczami. Sądy mogą sobie sądzić, spisek jajników oczywiście wydal niesprawiedliwy wyrok więc on, wspaniały polski samiec nie będzie płacił i już!
  j2) Ma to swoje nieoczekiwanie dobre strony, na jakiś czas ta głupia baba oraz jej wspaniały polski mężczyzna – ona najczęściej pozbawiona środków finansowych on wykrwawiony psychicznie przed sądami -przez jakiś czas się nie rozmnażają czyli ich geny są przez jakiś czas wyłączone z puli.
  k) Wspaniały i mądry polski samiec jest wspierany przez zaprzyjaźnionych męskich samców, spokrewnionych albo i nie, którzy świetnie rozumieją krzywdę tego wspaniałego polskiego samca jaka się mu stała za pośrednictwem feminazistek w togach i doskonale go rozumieją. To oni oraz najbliższa rodzina doradzają mu, pokrzywdzonemu, mądremu polskiemu samcowi jak nie płacić za alimenty. Tu wiadomo jest wiele możliwości a polscy wspaniali bojownicy o wolność porfela od niesprawiedliwie zasądzonych alimentów rozwijają nowe metody walki z feminazistyczną formą opresji alimentacyjnej wspaniale wpisując się w tradycje kościuszkowskie, polskiej husarii i innych walecznych formacji na przestrzeni wieków.
  l) Nawiększym wsparciem dla wspaniałego, mądrego polskiego samca jest zawsze i wszędzie jego rodzicielka, na której może polegać całkowicie. To ona najintensywniej wspiera pokrzywdzonego bojownika o wolność i zachęca go, by ten się nie poddawał. Ci prawda jak ustalono baby są głupie, puszczają się i kur*** two mają we krwi ale jedynie ona, matula polskiego mądrego samca stanowi chlubny wyjątek. Ten jakże bliski związek wspaniałego polskiego samca z jego matka jest tym bardziej zrozumiały, że przecież wspaniały polski samiec wychowywał się najczęściej albo bez ojca (sierota) albo ojciec odszedł do innej albo uciekł w Bieszczady przed alimentami albo niby był ale wolał sam chodzić na ryby więc go w domu jakby nie było. Czasami ojciec w domu był ale uprawiał inny sport narodowy polskich samców tzw. wóding, jest to dyscyplina dla naprawdę oddanych swojej pasji i mocnych zawodników, potrafi mocno sponiewierać. Jeśli nawet taki zawodnik poległ to przecież wiadomo, że nie z jego winy. Bo to wszystko przez te głupie baby, same k***,nie wiedzą czego chcą, za babą nikt nie trafi i przez nie te wszystkie nieszczęścia. Nieprawdaż, s.t.u.l.e.j.a.r.z.e?
  P.S. oczywiście, że w tym tekscie przesadzam. Pozdrawiam normalnych facetów czyli jakieś 5% populacji – rozgarniętych, odpowiedzialnych i honorowych. Jakieś 60% jest średniej jakości ale jakoś daje radę. To jest ten wariant kiedy ona wpada ale on bierze na klatę. No jest nudno, szybki ślub, chrzciny i te sprawy ale jakoś ciągną ten wózek na naszym łez padole. Pozostała część to już niestety patologia z czego największą patologią jest elektorat 500+, nie dość że się te największe perełki rozmnażają się jak króliki to na dodatek za moje ciężko zarobione pieniądze!!!!!! I tego wam Pisiory nie daruję!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Pomyślałem: a niech tam, przebrnę Twój elaborat, może mądry. Ale po kilku zdaniach zwątpiłem.

   • A niech tam, pomyślałem, może już umiesz składać literki ale nie… okazało się trudniejsze niż nalepka na jabolu. Mission failed.

 14. Wymazanie różnic pomiędzy płciami jest celem lewactwa i w Polsce też już widać owoce. Wystarczy spojrzeć na wychodzących z damskiego fryzjera dwudziestolatków, ubranych w spodnie – rurki i damskie skarpetki. Jest ich coraz więcej. Wydaje się, że doganiamy zachód pod tym względem, gdzie 11-sto latkom wmawia się, że mogą zmienić płeć i że płeć jest kwestią wyboru. Poza tym dochodzi jeszcze fałszywy kult matki w Polsce propagowany przez KK. No i feminazistki, reklamowanie ciot na każdym kroku, itd, itp. Ale do zachodu jeszcze nam daleko.

  • Rafał – dokładnie. Codziennie nawet w mróz widzę na ulicach osobników ( osobniczki też ) w podartych dżinsach i w adidaskach bez skarpetek. To jest fakt. I jest tego coraz więcej.

 15. Polki , które wychodzą za cudzoziemców nie mają za grosz honoru , ani poczucia własnej wartości. Jedne to robią dla pieniędzy, inne z ciekawości bo są ciekawe „egzotyki”. Tłumaczenie ,że Polscy mężczyźni to maminsynki jest tylko tuszowaniem próżności tych kobiet.

  • To oczywiście prawda, ale ja chcę zauważyć, że jakoś tzw. feministki nie protestują widząc kobietę niesioną przez mężczyznę. Nie dość że to przejaw podporządkowania sobie kobiety mężczyźnie to w dodatku sugeruje, że teoria tego oszołoma Korwina o tym, iż baby są słabsze od chłopów jest słuszna – a to niedopuszczalne!

 16. To dlaczego feministki drą japy o przemocy domowej jak normalne kobiety tego pragną. Widać, że normalne kobiety potrzebują facetów którzy potrafią czasami spuścić mały łomot :)

Comments are closed.