„Król TVN” Kuba Wojewódzki wpadł w furię… na widok samochodu konkurentów od propagandy! „TVP Info przestańcie kłamać! Wstyd!” [VIDEO]

Jakub Wojewódzki i Jarosław Kuźniar w samochodzie/fot. Twitter Pani Renatka #WspółczesnyBolszewik
Jakub Wojewódzki i Jarosław Kuźniar w samochodzie/fot. Twitter Pani Renatka #WspółczesnyBolszewik

Podczas wywiadu w samochodzie z Jarosławem Kuźniarem Kuba Wojewódzki dostrzegł mijający ich przez chwilę samochód TVP. Samozwańczy „król TVN” wpadł w furię i zaczął się wydzierać.

Wojewódzki postanowił wystosować apel do pracowników rządowej telewizji i otworzył na moment drzwi samochodu, w którym siedział. – O, telewizja Polska. Przestańcie kłamać! TVP Info, przestańcie kłamać! Wstyd! – wykrzyczał Wojewódzki trzaskając drzwiami.

Ale zaraz postanowił dodać kilka słów. – Zdejmij to logo, człowieku. Przecież to wstyd jeździć, ja pierdzielę – dodał zaraz Wojewódzki.

Kuźniar roześmiany stwierdził, że „nawet on tak nie reaguje na logo TVP”.

A Ty jeździłbyś z logiem TVP? To tak jakbyś napisał sobie „liar, liar” – podsumował Wojewódzki, któremu najwyraźniej nie przeszkadza jeszcze większa stronniczość jego macierzystej stacji TVN. A może jemu podobały się tzw. „urodziny Hitlera”?

Źródło: twitter.com

27 KOMENTARZE

 1. niestety ale smutna prawda jest taka, że poziom kłamstwa TVPIS przekroczył już poziom kłamstwa TVN

  • poza tym TVN jest głównie śmieszne i żałosne a TVPIS na poważnie wciska mocną kłamliwą propagandę

 2. Kim jest Wojewódzki ? Cóż to za indywiduum ? Gra jeszcze większego głupka niż Cejrowski. Ani mądry, ani ładny, ani miły. Taki dyspozycyjny prostak, sprzedający się w tvn za żydowskie srebrniki

  • Przecież on sam jest żydowski( stwierdzenie nieantysemickie)…..

 3. Cóż. Kuba to taki Wałęsa. Zarozumiały. Inteligentny, może… Ale mieć ferrari to jedno a umieć z niegoi korzystać to Inna sprawa. Inteligencja ma ale… Jak z niej korzystać to już nie wie.

 4. Do GB. Człowiecze nie rób takich błędów ortograficznych bo wtedy wszystko co mówisz jest do „chrzanu”. Nie wiem czy to zrozumiałeś . Ucz się .

 5. Kuba Wojewódzki to istny psychol, powinien występować w krajach zachodnich a nie w Polsce.

 6. Wnuk stalinowskiego prokuratora musi, jak na pomiot bolszewicki przystało, zareagować agresją na samochód telewizji narodowej, jeżeli wie że nie chodzi o naród radziecki lub przynajmniej niemiecki.

 7. A fakty TVN są lepsze? Tam wszystko jest na nie jeśli coś dotyczy PISu, nie ważne co to jest… dobre jest tylko z Platformy… można by powiedzieć że TVN należy do Platformy… więc gdzie tu uczciwość… Hipokryci TVNowscy…

 8. Kwedtia ceny…czapka srebrnikow i kubus nawet kibel w TVP pokocha. Resortowy bachor ze stalinowskimi korzeniami.

 9. W TVN u Kuby nawet program rozrywkowy jest pro PRL owski, zobaczcie kogo zaprasza: Kwasniewskich, Urbana, Balcerowicza, samych komuchów ani jednego prawdziwego prawicowca. Dziwnym trafem wszyscy znaczący dziennikarze tvnu i wyborczej mają ubeckie komunistyczne korzenie jak Olejnik Lis Michnik.

 10. Podziwiam Wojewódzkiego !!!!!Tylko On może pozwolić sobie na odwagę .Brawo jestem Zaaaa !!! Inteligentny i wykształcony cóż zawsze znajdą się tacy w Polsce co zazdroszczą wiedzy ,a głupocie pofolgują .
  Pozdrawiam serdecznie !

 11. No nie. Wasza strona to taka obiektywna. Phi
  Żałosne komentarze odnośnie urodzin Hitlera itp. Kończy się wasz czas NCZAS

 12. Niech się weźmie do roboty leń śmierdzący. Za co to płacom takemu błaznowi!!! To mój Kraj nie twój kol. wojewódzki…..

 13. Wpadł w Furie Ludzie w Już nie macie innych bzdur w głowach ?? gdzie wpadł w Furię ?? Wiadomo wszystko w żartach a takie Hieny tylko gotowi są by coś takiego Napisać zero Dystansu

Comments are closed.