33 letni Roberto Arroyo, człowiek, który przez 3 godziny namiętnie lizał domofon fot Twitter @jaycat13
33 letni Roberto Arroyo, człowiek, który przez 3 godziny namiętnie lizał domofon fot Twitter @jaycat13

Do niecodziennej sytuacji doszło w Kalifornii. Mężczyzna lizał namiętnie domofon przez ponad 3 godziny. Zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowana przy drzwiach wejściowych.

Nagranie upubliczniła właścicielka mieszkania Sylvia Dungan. Widać na nim mężczyznę który liże namiętnie domofon patrząc jednocześnie w oko kamery systemu monitoringu.

Sylvia Dungan mieszka w Salinas w Kalifornii. Właścicielki nie było w domu w momencie zdarzenia. Wewnątrz przebywały jej dzieci. Otrzymały one informację z systemu monitorującego po tym gdy wykrył on ruch na posesji. Pani Dungan zdecydowała się upublicznić nagranie w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców okolicy, w szczególności tych posiadających małe dzieci.

Michalkiewicz. The Movie

Mężczyzna, który został uwieczniony na filmie to 33 letni Roberto Arroyo. Został już przesłuchany przez śledczych z Salinas Police Department. Postawiono mu zarzuty najścia i drobnej kradzieży, ponieważ ukradł przedłużacz zasilający świąteczne lampki, w które przystrojony był dom. Nie został aresztowany ponieważ jest to w świetle prawa stanowego jedynie wykroczenie. Policja nie podała, czy w trakcie zdarzenia był pod wypływem alkoholu lub innych środków odurzających.