Ostaszewska, Rusin, Woźniak-Starak – lewackie gwiazdeczki bronią dzików. Wcześniej popierały mordowanie ludzi i czarny protest

Maja Ostaszewska popierająca czarny protest oraz Kinga Rusin i Agnieszka Woźniak-Starak walczące o prawo do życia dla dzików/fot. Facebook/Maja Ostaszewska/Kinga Rusin/Instagram aga_wozniak_starak (kolaż)
Maja Ostaszewska popierająca czarny protest oraz Kinga Rusin i Agnieszka Woźniak-Starak walczące o prawo do życia dla dzików/fot. Facebook/Maja Ostaszewska/Kinga Rusin/Instagram aga_wozniak_starak (kolaż)

Lewactwo przeżera umysł i przestawia zupełnie hierarchię wartości. Trio gwiazdeczek lewackich mediów w szaleńczych wpisach broni dzików, które mają być odstrzelone. Nie poruszając tematu, czy odstrzał jest dobry czy nie, należy zwrócić uwagę, że wszystkie „obrończynie zwierząt” są jednocześnie zwolenniczkami mordowania dzieci i brały udział w tzw. czarnym proteście.

To, że czołowa feminazistka i zwolenniczka mordowania nienarodzonych dzieci, Magdalena Środa staje w obronie zwierząt już nikogo nie zdziwi. „Profesorka” napisała, że „pragnienie zabijania (nadmiar testosteronu? jakiś rodzaj upośledzenia płatów czołowych?) mąci im mózgi więc zabierają się za katowanie dzików”.

Mają wybić całą populację!! Może wysłać ich do walki z państwem islamskim?? Może gdzieś jest jakiś fajny front walki z równymi sobie? Niech chłopaki postrzelają sobie do przeciwników ale dlaczego do bezbronnych dzików!?!? – przekonywała Środa.

Ale to jeszcze nic. Lewackie celebrytki na swoich oficjalnych kontach również apelują o sprzeciw wobec odstrzału dzików. Niektóre wpisy są w formie podobnej do prowadzonych przez niedawnych gimnazjalistów profili, na których szkaluje się papieża Jana Pawła II czy żołnierzy niezłomnych.

NIEEEEEEEEE!!!!!!! NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO WYMORDOWANIA WSZYSTKICH DZIKÓW W POLSCE!!! Rzeź 210 000 (!!!) dzików oznacza koniec tego gatunku w Polsce! Zalejmy skrzynkę mailową premiera Morawieckiego! – pisze na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Kinga Rusin (pisownia oryg. – red.).

Nie dopuśćmy do RZEZI, która ma się rozpocząć już w tę sobotę – pisze w innym dzikoochronnym poście Rusin.

W obronie zwierzątek nie mogła nie stanąć Maja Ostaszewska. – Kochani wielka mobilizacja!!!!!!!! Proszę odpisujcie tę petycję!!!!? Minister Środowiska jednym podpisem skazuje na zagładę niemalże całą populację dzików!!! Do końca lutego odstrzelonych ma być 210 000 z 229 000 żyjących w naszym kraju. W tym młode, ciężarne lochy oraz osobniki żyjące w Parkach Narodowych – napisała Ostaszewska.

Nie możemy dopuścić do tej rzezi, która ma się zacząć już w najbliższą sobotę! Musimy się zmobilizować!!! Proszę podpisujcie załączoną petycję przeciwko odstrzałowi – kontynuuje.

W obronie dzików stanęła też Agnieszka Woźniak-Starak. – Do rządzących: Łapy precz od dzików!!! […] ???RZEŹ 210 000 DZIKÓW W POLSCE! TO OZNACZA KONIEC TEGO GATUNKU W NASZYM KRAJU!??? – napisała na wstawionym od WWF Polska zdjęciu małego dzika na swoim Instagramie.

Ciężko opisać co kieruje wyżej wspomnianymi, że tak chętnie angażują się w obronę konkretnych zwierząt, a jednocześnie popierają mordowanie dzieci. Agnieszka Woźniak 22 września 2016 roku wstawiła swoje zdjęcie w czarnym swetrze z podpisem #czarnyprotest”. Dzień wcześniej zrobiła to Maja Ostaszewska.

Nie wyobrażam sobie, że można prawem zmusić kobietę żeby donosiła i urodziła uszkodzony płód – przekonywała Kinga Rusin niecały rok temu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Do rządzących: Łapy precz od dzików!!! Niszczycie wszystko, całą przyrodę! Niszczycie puszczę, drzewa, zwierzęta! Gdzie jest ich wielki miłośnik – prezes Kaczyński? Czy prezes kocha tylko własne koty?! Dlaczego z projektu ustawy o ochronie zwierząt zniknął zapis o zakazie hodowli zwierząt futerkowych, panie prezesie? Dlaczego pozwala pan na to barbarzyństwo??! Co wy wyprawiacie?! Przeszkadzają wam dziki, a nie przeszkadzają pedofile w polskim kościele!??? To ich wolicie chronić? Czy ktoś zatrzyma to szaleństwo??? Ludzie, to jest XXI w, środek Europy! JESTEM WŚCIEKŁA! Podpiszcie petycję (link w bio) i przyłączcie się do protestów – dziś o 18.00. w Warszawie pod Sejmem przy pomniku AK oraz w piątek o 17.00. na Rynku Głównym w Krakowie ???❤️ #Repost @wwfpolska with @get_repost ・・・ ???RZEŹ 210 000 DZIKÓW W POLSCE! TO OZNACZA KONIEC TEGO GATUNKU W NASZYM KRAJU!??? . Minister Środowiska skazał na zagładę niemalże całą populację dzików! Jego decyzję stanowczo krytykują sami myśliwi – to wykracza poza myśliwską etykę – mówią. . Do końca lutego prawie wszystkie dziki w Polsce zostaną zabite. Także młode, ciężarne lochy oraz osobniki żyjące w parkach narodowych. Razem ponad 210 000 zwierząt! To działanie okrutne, kosztowne i całkowicie pozbawione podstaw naukowych. Powodem tak haniebnej decyzji jest rozprzestrzeniający się wirus, ale za jego przenoszenie odpowiedzialny jest człowiek. ➡Potępiamy zachowanie Ministra i sprzeciwiamy się wytępieniu populacji dzików w Polsce! NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO WYMORDOWANIA NIEMALŻE CAŁEJ POPULACJI DZIKÓW W POLSCE!

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#czarnyprotest

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Źródła: facebook.com/instagram.com

37 KOMENTARZE

  • One wszystkie są takie piękne, że zapewne boją się, żeby myśliwi nie wzięli ich za dzikie lochy szwendające się po mieście.

 1. Akurat z tym co te panie teraz robią, ja się zgadzam, nie można pozwolić na wybicie dzików.

  • a te różowiutki świnki zarażone ASF przez dziki i wijące się z bólu zanim padną, to nie jest wam ich żal

   • Świnki się same nie zarażą, chyba nie chodzą na spacer do lasu, dziki ich też nie odwiedzają. A wybija się zdrowe świnie, jedynie jeśli jakiekolwiek podejrzenie o zakażenie w okolicy jest. Tu nie chodzi o ASF, tu chodzi o wykończenie Polski pod każdym kątem.

   • Świnki zaraził rolnik, pseudomysliwy który połowal na dzika choreko. Przyniósł krew na budach do chlewni, albo wlazl w mocz dzika. Ale to brak higieny ludzi skutkuje choroba a nie dzikow. WYSTARCZY zmienić buty po powrocie z lasu. Nie trzeba strzałac do ws, ystkich dzikow. A dlaczego dziki maja być zabijanie w parkach narodowych, czy w Małopolsce gdzie pomoru świń nie ma. Co zrobią z mięsem zdrowych dzikow. Dadzą to puszek psom i rolnikom żeby przestali godzić swoje więziona na łańcuchach psy.

  • Populacja dzików w Polsce przekracza 600,000 sztuk. Więc całkowite wybicie raczej im nie grozi.

 2. NIIIIIIIIIEEEEEE ZABIJAJCIE 210 000 DZIKÓW !!!!!!!! O ileż lepiej w tym miejscu wyglądałoby 210 000 lewaków i innych syfilityków intelektualnych.

 3. Polska gospodarka , czyli kilkaset tysięcy rodzin żyjacych z rolnictwa ,ponosi wielomiliardowe straty z powodu zakazu hodowli w Polsce świń i zakazu eksportu polskiej wieprzowiny . Powodem jest zaraza roznoszona przez dziki .
  W Niemczech w zeszłym zrobiono dokładnie to samo . Właściwie polski rząd powinien odpowiadać za zaniedbanie sprawy.
  Tymi podstarzałymi świruskami powinna zająć ABW , ponieważ ich działanie jest atakiem na bezpieczeństwo państwa

  • ktoś powinien odpowiedzieć, że nie zbudował ogrodzenia na granicy wschodniej choć tak PiS obiecywał publicznie rolnikom, a teraz z tego powodu tragedia narodowa, trzeba strzelać do dzików

  • Biedni rolnicy, mają dopłaty z Unii nawet jak nic nie hoduja, płacą na KRUS 399 zł kwartalne, resztę dopłacaja obywatele. Ciągle im mało. My płacimy od działalności gospodarczej ZUS 1163 zł. Ale trzeba nam wystrzalac dziki, wyciąć puszczę Bialowieska żeby chłopi byli zadowoleni. Ale już dzieci w podstawówce wiedzą, że równowaga w ekosystemie musi być. Dziki to czysciciele lasów, gdy ich zabraknie, szarancza zje tych biednych rolników, bo wszystkie swinstwa wyjdą z lasu i wejdą w glebę i będzie po ziemniakach i innych płonach.

 4. Niech każda z tych klementyn ocali tyle dzików ile uważa za stosowne zabierając je do domu.

  • zapewne mieszkają gwiazdeczki na osiedlach strzeżonym, ogrodzonym, jak tak bardzo kochają dziczki, to niech przygarną dziczki na ogrodzony teren osiedla i podejmą się opieki na zwierzyną!

 5. Nie bronią – jak zawsze te garko-tłuki nie znające się na czymkolwiek działają na szkodę przyrody i Polski. Osobniki chore i potencjalnie chore trzeba wybić by ocalić populację. Wstrzymanie odstrzału może doprowadzić do prawdziwej epidemii, której skutki można będzie pokazywać w mediach, a potem pod pozorem „ochrony przyrody” Polska straciła kontrole nad swoimi zasobami naturalnymi, a zwłaszcza lasami, które dzięki wielowiekowej pracy leśników i myśliwych stanowią nasz skarb narodowy, a obszarem obejmują prawie 30 % terytorium kraju – i o to chodzi.. Co jest pod lasami to osobny temat…przykład lasu Hambach niech naiwnych skłoni da do myślenia. ..

 6. jak na razie to Niemcy strzelają dziki,
  „gwiazdeczki”,
  jak tak kochacie dziczki,
  to proszę za Odrę,
  full wypas!

  • Jeśli wilki się nie zeświniły i nie zapadły na ASF to chyba nikt sie za nie nie weźmie w ramach tej akcji?

 7. Po – nomen omen – ryju widać, że Ostaszewska ma nie tego tego ze łbem.

 8. Głównym powodem ASF w Polsce jest niedostateczna bioasekuracja, wylewana zainfekowana gnojowica na pola, niezabezpieczone pryzmy obornika, drapieżniki i niekontrolowany obrót niebadanego mięsa.

 9. Zgadzam się z prof. Środą (nee Ciupak). Należy wydać dzikom broń by nie były bezbronne. Zgadzam się także z p. Agnieszką Woźniak-Starak (nee Szulim, primo voto Badziak). Najlepszym sposobem walki z pedofilią jest ostentacyjne niestrzelanie do dzików. Także zakaz hodowli zwierząt futerkowych.

  Zgadzam się także z tymi innymi paniami, a także jestem zdania, że badanie płatów czołowych, jak rozumiem zalecane przez prof. Środę, należałoby rozszerzyć także na nie wszystkie.

   • Ciupaki i Badzieki nie śmieszą mnie jakoś nadmiernie. Ani Pupy. Zaś co do dzików to w polskich lasach jest ich według pewnych ocen nie mniej niż 300 tysiecy. Według tychze ocen to co najmniej trzy razy za duzo nawet mimo tego że zalesienie Polska ma spore. Gdyby ich było mniej niż 100 tysięcy, tak powiedzmy około 70 tysięcy nie wyłaziłyby tak często na pola by szukać tam pożywienia, którego brakuje im w lesie. Jak pamiętam ze szkoły najcięższa jest dola chłopa, a tu jeszcze te dziki. Podobnie jak z dzikami jest z innymi gatunkami zwierząt. Na przykład bobry, które były rzadkością, kiedym jako młody człowiek kajakował po polskich rzekach obecnie są poważnym problemem na znacznej części terytorium Polski na przykład dla obwałowań i innych sposobów zagospodarowania rzek. A na przykład zajace i kuropatwy, których wszędzie było mnóstwo jeszcze nie tak dawno, są rzadkością. To z powodu rozmnożenia się lisów, jak słyszałem.

 10. Depopulatorzy

  Depopulatorzy to posłańcy Boży!
  Dobra ludzkości chcą.
  Bo depopulacja – jest to święta racja –
  To jest po prostu to!

  Odciąży planetę mężczyzna w kobietę,
  Kiedy przemieni się.
  Szczęśliwa planeta, gdy w chłopa kobieta
  Też się przerobić chce!…

  Mniej dzieci, mniej ludzi; nikt świata nie brudzi;
  Chłodniej, dwutlenku mniej.
  Gdy Kościół nie męczy, rozkwita łuk tęczy;
  Geja zaplemnia gej.

  Dziś gender nauka ocalenia szuka,
  Ciemność rozjaśnia mas.
  Ale – nie ma rady! – od słów są przykłady
  Lepsze, pociągną nas…

  Na aborcję zatem, co ma rządzić światem
  I eutanazji rak,
  My ciemni katole, sobie sam pozwolę,
  Odpowiadamy tak:

  Depopulatorzy! niech każdy otworzy
  Z Was serce – przykład da!
  Skoro macie rację, to depopulację
  Od siebie zacząć trza!…

  • Żryjcie glony!

   Wkrótce w Holandii taksy nowe –
   Za przelot. Dekarboksylacja!
   Jest dla natury bardziej zdrowe
   Ped. ałowanie… Święta racja!

   Święta, bo również z Watykanu
   Są w Katowicach delegaci.
   (Rowery dla świętego stanu?
   W nadwadze bardzo się opłaci!)

   Na zlot religii klimatycznej
   Trzysta milionów Polska buli.
   Czy są tu, wśród celebry licznej,
   Też na ped. ałów walor czuli?

   Pewnie tak, ale przylecieli
   Jednak… Nie przype. dałowali!
   Dwutlenek lekko wypi. erdzieli.
   Na taksę przy tym nie wydali…

   Za to nas uczą celebryci,
   Co się na wszystkim zawsze znają,
   Że „Ziemia wkrótce się nasyci
   Strasznym dwutlenkiem”. No i sr. ają.

   Sr. ają, bo karmi miłych gości
   Rząd polski. (Kieszeń podatnika
   Nie jest obiektem dlań litości!
   Globklikę tuczy polska klika.)

   Czy watykańscy delegaci
   Pierwsi to dla przykładu zrobią:
   Eko-post? Wzór dla eko-braci.
   Nie, już łyżkami michy żłobią!…

   Czy inni mówcy, co wzywają
   Bez przerwy do wstrzemięźliwości,
   A na sabaty wciąż latają;
   Czy czasem chociaż jeden pości?!

   Gdzie tam! (Bo gdyby to robili,
   Byłby już „wyczyn” otrąbiony.)
   Dajcie choć dobry przykład, czyli
   Ratujcie Ziemię: żryjcie glony!

  • No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu. To najlepszy film od czasów przeróbki pewnego leku na ból głowy…” <=momenty w drugiej połowie !

 11. Tylko w Polsce traktuje się poważnie egzaltowane i bezbrzeżnie głupie recytatorki o dwóch środkach wyrazu. Tak, mam na myśli tę ponurą p**dulkę.

 12. Jeszcze niedawno rolnicy protestowali, że hodowla świń monopolizowana jest przez wielkie zachodnie korporacje. Pokazuje to statystyka – liczba akich gospodarstw rolnych za rządów PiS spadła o ok. 30%. Zatem odstrzał jest bardzo korzystny dla zachodnich korporacji. Polski rolnik często bierze hodowlę jako usługę – hoduje dla innej firmy. Mój wniosek jest taki, że należy zdecydowanie zabronić odstrzału dzików, zostanie zaburzony ekosystem, a choroby są tylko przykrywką do ich odstrzału.

 13. Odstrzelą dziki, wilki zabiorą się za owce i krowy, czasami też za ludzi. Odstrzelą wilki, zające będą wyjadały kapustę albo inną sałatkę. Odstrzelą zające, lisy dostaną wścieklizny… Odstrzelą lisy, a potem odstrzelą – no kogo odstrzelą?

 14. Jak można porównywać aborcje w dozwolonym prawnie i medycznie terminie do morderstwa?! Jak można porównywać walkę o prawa kobiet to rzezi dzików? Jak można twierdzić że te kobiety chcą śmierci ludzi a ratują dziki? Przecież te kobiety nie mówiły nigdy o mordowaniu narodzonych dzieci! Co to za artykuł?! Co to za pokręcona logika? Napisany pod publikę i do nabijania wyświetleń.

 15. Właśnie to gdzie ta obrona pisowska życia skoro sama zabija ? bla bla bla ,

 16. philippK: auch das kann in der Config eingestellt werden. Beide Einträge auf DESC setzen und dann sollten alle Einträge mit dem aktuellsten beginnen. Teste bitte das Gästebuch für K2 genauer, da es heir nicht so einfach ist. Nicht alles läßt sich so ohne weiteres anpassen.Warst aber schnell, bin doch vor Sekunden erst fertig geworden.LG Frank

 17. I bought a cable to connect the iPad to the miniUSB on my Sony a65. The software ‘seemed’ to find the camera (no fiat lure messages) but no display on either device. What am I doing wrong? And what are the limitations with the a65 and similar bodies?Is thee a manual for wired connections?

Comments are closed.