Strach iść do szpitala! Pielęgniarka po operacji pacjentki kompletnie wyczyściła jej konto

Szok! To co się dzieje w szpitalach przechodzi ludzkie pojęcie. Pacjentka szpitala w Warszawie na Czerniakowskiego nie spodziewała się, że idąc na kilka dni na zabieg zostanie przez personel okradziona ze wszystkich pieniędzy! Okazało się, że grabieży dokonała pielęgniarka. Kiedy kobieta odpoczywała po operacji, złodziejka wyjęła jej kartę kredytową i zaczęła czyścić konto. 

Pielęgniarka z lepkimi rączkami okazała się 43-letnia Beata F., pielęgniarka na oddziale chirurgii ogólnej. Kobieta ta miała doglądać chorą po operacji. Ale zamiast tego wykorzystała jej niemoc i bez litości i sumienia okradła ją.

Jak podaje „Super Express” wyciągnęła z jej portfela kartę bankomatową, wyszła ze szpitala i pojechała na Pragę do bankomatu. Tam wypłaciła z konta ponad 5 tys. zł. Co więcej dalej jej było mało i wracając do domu zrobiła jeszcze zakupy w sklepie spożywczym, za które również zapłaciła kartą.

By do końca ograbić odpoczywającą po operacji pacjentkę spróbowała zrobić w domu zakupy przez internet, ale okazało się, że pieniędzy na koncie pacjentki już nie ma. Ukradła wszytko.

Na szczęście pielęgniarka nie była geniuszem zbrodni. I myślała, że jak wsadzi jej kartę do portfela następnego dnia to pacjentka sie nie zorientuje. Kobieta po wyjściu ze szpitala chciała wybrać pieniądze z bankomatu, wtedy zamiast panikować zaczęła działać.

Logicznie sprawdziła historię dokonywanych transakcji i okazało się, że ktoś korzystał z jej karty w czasie, gdy była w szpitalu. Resztę zagadki rozwikłali policjanci z Mokotowa.

„Policjanci przeprowadzili dochodzenie i okazało się, że to jedna z pielęgniarek” – potwierdza Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

Pielęgniarce za swoje niegodne czyny grozi 5 lat więzienia.

Źródło: Policja.pl / se.pl

10 KOMENTARZE

 1. To tylko” pyłek” z patologii jakie panują w tzw. „polskiej slużbie zdrowia”.Niepotrzebne branie dzieci do szpitali,przedłużanie procedur[wyciąganie refundacji],mafia szczepionkowa a do tego niekompetencja i arogancja tzw. „białego personelu”.A to wszystko dzięki bezkarności jakie zapewniają korporacyjne przywileje w III/IV rp.

  • Piszesz RP małą literą -rp ? To brak szacunku dla nazwy naszego kraju.Także pisanie nazwiska czy imienia oraz nazw własnych np.miast – małą literą -to brak szacunku dla samego siebie czy kogoś innego

   • To nie brak szacunku,tylko zwykłe nieuctwo i analfabetyzm,,bardzo popularne wśród przeciwników szczepień.

    • wśród bikiniarzy i cyklistów, nędzny obciagaczu.

     • Każdy nieszczepiony roznosiciel zarazy powinien mieć wytatuowaną na łbie wielką czerwona kropę żeby od razu było wiadomo kogo nap… pałą,gdyby tylko spróbował wejść między ludzi.

    • Jak widac, dydło najgorszego gatunku, takie co to żyło w czworakach, bezrolna wiejska ołota, doznawszy „awansu społecznego” strzępi japę.
     I czterech pokoleń mało, aby zanikł nawyk orania czerepem przed jaśniepaństfem (tzn Państwem, które wie lepiej, ze dydło naeży szczepic ile wlezie)

 2. A jakim sposobem znała PIN do karty ? Czy pacjentka sama jej podała może albo miala zapisany na karcie /kartce ? Ciekawe ..

Comments are closed.