Amerykańska firma wypuści komiks o Jezusie. Twórca chrześcijaństwa pokazany jako nieudacznik

Nowa fala komiksów. / foto: DC Comics
Nowa fala komiksów. / foto: DC Comics

Firma DC Comics ma zamiar wydać książkę obrażająca chrześcijan. Ona ma pokazywać Jezusa Chrystusa jako nieposłusznego i staczającego się osobnika.

W nowym komiksie, napisanym przez Marka Russella, Jezus Chrystus będzie przedstawiany jako pozbawiony cudotwórczego dotyku zbawca, który został wyrzucony z więzienia w niebie z powrotem na ziemię, ponieważ Bóg Ojciec czuł, że Chrystus zawiódł ludzkość podczas swojej pierwszej wizyty.

DC Comics to jedna z największych firm amerykańskich zajmująca się komiksami. Obecnie należy do koncernu medialnego Time Warner.

Obrażanie ludzi wierzących stało się już normą na Zachodzie. Nie ma dnia, żeby jakiś lewak czy jakiś organizacja nie wystąpiła z czymś podobnym.

„Komiks” o Jezusie nie jest jedyną tego rodzaju „produkcją”. Firma ma zamiar „odnowić” inne postacie, przedstawiając drugie wersje znanych zdarzeń i popularnych kreskówek. Np. rodzina Flinstonów ze znanej kreskówki zostanie tym razem przedstawiona jako socjalistyczni robotnicy, a różowa puma Snagglepus zostanie lewicowym wojownikiem sprawiedliwości społecznej i gejowskim aktorem zarazem.

Źródło: Breitbart

5 KOMENTARZE

  1. Metoda typowa dla eskimosów: swoje zboczenia przypisują innym. Podobnie jest ze zbrodniami.

  2. Niech napiszą w tym komiksie, że Jezus był Żydem to będzie więcej obrażonych.

  3. W USA/UK/Kanadzie jest juz tylko jedna swietosc i religia – LGBT. To kraje dotkniete przez moralny trad, nie pociagna dlugo.

  4. W USA rządzi się Deep State banda patologicznych degeneratów, wyznawców kabały, talmudu, satanizmu, Lucyfera, sowy z Bohemian Grove reprezentującej Molocha
    Należą do nich Clintony, Bushowie, Obama, H. Kissinger który lubił gwałcić mężczyzn, elity zawiązane z demokratami, republiknami, Hollywood, Neokonserwatyści, członkowie Skull & Bones …

Comments are closed.