Piosenka zaangażowana w wykonaniu Margaret! Celebrytka zasila szeregi „obrońców dzików” [WIDEO]

Margaret, fot. Daniel Åhs Karlsson, CC BY 3.0, Wikimedia Commons
Margaret, fot. Daniel Åhs Karlsson, CC BY 3.0, Wikimedia Commons

Trwa mobilizacja w obronie dzików! Celebryci prześcigują się w pomysłach, jak zwrócić uwagę społeczeństwa na wyimaginowany problem „masakry dzików”. Mimo że podawana przez media liczba 200 tys. dzików, które miałyby być odstrzelone do końca stycznia, została zdementowana przez Polski Związek Łowiecki, celebryci nadal nakręcają spiralę histerii.

Walka w obronie dzików robi się coraz bardziej groteskowa. „Kto przypieprza się do wieprza ten wychodzi na leszcza” – śpiewa Margaret, zachęcając do podpisania petycji przeciwko „masowemu odstrzałowi dzików”.

View this post on Instagram

DZIK JEST 👌 🐗 JEST GIT DZIK TEŻ PRAWO 👉 MA BY BYĆ 🎈 W 🐗 STRZELAĆ 🤦‍♀️ CO ZA WSTYD 🤦‍♀️ 🐗 CHCE TEŻ MIEĆ 🥂 LEPSZY BYT 🥂 🔫 👉🐗 SŁABY CHWYT 🔫 👉🐗 🤦‍♀️ CO ZA PRZYPAŁ 🤦‍♀️ KTO PRZYPIEPRZA SIĘ DO WIEPRZA TEN WYCHODZI NA LESZCZA CHCESZ POMÓC ? TO STRESZCZAJ SIĘ 👩‍👩‍👧👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧👨‍👨‍👦 CAŁA PUBLIKA 🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗 W OBRONIE DZIKA 👆👆👆👆👆👆👆 WYKONAJ MISJE 🗳🗳🗳🗳🗳🗳🗳 PODPISZ PETYCJE (link w bio) made by ESTIME @gverilla @kacezet @xawerydeskurwolski

A post shared by Margaret (@margaret_official) on

Odstrzał dzików, o którym od kilku dni trąbią wszystkie media i opozycyjni celebryci, ma związek z zabezpieczeniem populacji przed Afrykańskim Pomorem Świń. W Niemczech w ubiegłym sezonie łowieckim z tego powodu odstrzelono ponad 800 tys. dzików, a mimo tego po drugiej stronie Odry nikt nie podnosił lamentu.

Źródło: Instagram

16 KOMENTARZE

 1. Z jej maleńkim rozumkiem to nic dziwnego. Nie wiem po co w ogóle pisać i mówić o jakichś dzbanach i dzbanicach.

 2. Margaryna ta kur#a jeździ i daje zopu starym oblechom za pieniądze bo jej z koncertów na cpanie nie starcza

 3. widac ze blondynka gupia pinda dupodajka jedna czymu nie broni dzieci ktore e szmaty zabijaja tylko zikow broni szkodnikow i roznosicieli chroby ktore niszcza rolnika

 4. To jest właśnie to państwo w totalitarne? Ja w swoim lesie nie mogę ustrzelić dzika żeby potem go zjeść (pomijam to, że jestem weganinem – myślę, że dla prawdziwej dziczyzny zrobiłby wyjątek)?

 5. Kto to jest ta „Margaret”? Nie oglądam TVN, w ogóle z telewizją jestem na bakier. Mam już ponad cztery dychy i takich „gwiazd” nie kojarzę.

 6. Czemu reżim PiS.DA+ wybija dziki ?

  bo czuje oddech DZIKIEJ konkurencji do KORYTA+

  a przecież „TERAZ KwaKwa ONI KRADNĄ” (-> TKM+)
  DO OSTATNIEJ „SZTYCHY”…. z niego

 7. Takim artystą co śpiewa przez autotune to nawet moja babcia może być.

 8. Nie dość ,że brzydka to jeszcze głupa,głucha,prymitywna,przymiotników zabraknie ,więc pass.

 9. uuuuuuuuuu ,dlaczego komentarz czeka moderację ////////?????????????????????????????

Comments are closed.