Środowiska LGBTAGD łamią Konstytucję! Demoralizują najmłodszych, tworząc „strefę dla dzieci” na warszawskiej homoparadzie

fot. Pixabay
fot. Pixabay

Na czerwiec zaplanowana jest w Warszawie parada środowisk LGBTPESA. W tym roku ma funkcjonować także specjalny sektor dla dzieci. Pod płaszczykiem tolerancji i równości dewianci chcą oswajać najmłodszych z wynaturzoną ideologią gender.

Homoparada ma promować „postulaty, skupiające się na różnych mniejszościach walczących o równe prawa w naszym kraju” – poinformował „Nasz Dziennik”. W tym roku po raz pierwszy w programie przewidziano „strefę dla dzieci”. Fundacja Wolontariat Równości twierdzi, że ta inicjatywa powstała w związku z „prośbami rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom”, o co walczy środowisko związane z „marszem równości”.

Prezes Prawicy Rzeczpospolitej dr Krzysztof Kawęcki stwierdził, że stworzenie „strefy dla dzieci” w trakcie homoparady jest skrajną demoralizacją oraz działaniem, które „godzi w porządek społeczno-moralny”. Jego zdaniem, wobec działań środowisk LGBTWSI niezbędna jest presja społeczna i aktywność radnych. Należy domagać się „poszanowania praworządności i porządku publicznego”, ponieważ zetknięcie dzieci z treściami ideologii gender może mieć druzgocący wpływ na ich rozwój w sferze emocjonalnej, psychicznej i moralno-duchowej, a w konsekwencji na późniejsze funkcjonowanie całego społeczeństwa.

Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z „odmiennością” dokonuje się ich programowa deprawacja. Zaburza się w dzieciach naturalny proces tworzenia struktur umysłowo-psychicznych, które w przyszłości będą odpowiadały za ich normalne, zdrowe funkcjonowanie w społeczeństwie, w rodzinie, a szczególnie w małżeństwie – zwrócił uwagę cytowany przez „Nasz Dziennik” ks. Sławomir Kostrzewa.

Jak przypomniał dziennik, polskie prawo chroni dzieci przed demoralizacją. Wynika to z art. 72 Konstytucji RP.

Źródło: „Nasz Dziennik”/PCh24.pl

22 KOMENTARZE

 1. „… zetknięcie dzieci z treściami ideologii gender może mieć druzgocący wpływ na ich rozwój w sferze emocjonalnej, psychicznej i moralno-duchowej, a w konsekwencji na późniejsze funkcjonowanie całego społeczeństwa.”

  A czy nie o to właśnie chodzi?

  • paT,
   Nie tylko o to tym zaburzonym czubom chodzi (sorki za ton, ale wykończą mnie chyba te czuby?) Dlaczego nie opracują w trybie pilnym ustawy, która będzie pod przymusem leczyła homo terrorystów, bo zagrażają zdrowej części społeczeństwa! Ludzi chorych leczy się a nie pozwala paradować ze swoimi schizami i wmawiać normalnym, że nam coś dolega! Myślę, że tu macza swoje obleśne paluchy przede wszystkim lobby pedofilskie? Połącz fakty… Zalew Europy dziczą, gdzie pedofilia to nic nadzwyczajnego i nielegalnego. Taka u nich „tradycja”. Legalizowanie wbrew prawu europejskiemu pedofilii. Tak już się dzieje w Szwecji i Niemczech, bo prawnie legalizują małżeństwa dziczy z dziećmi, które zostały zawarte np. w Pakistanie czy innej dziczolandii. Jak tak się obiektywnie i całościowo popatrzy na Europę, kraje narodowe i społeczność rdzennych Europejczyków, to wszędzie jest chaos, rugowanie naszych wartości i wszystkiego co nasze, niesprawiedliwość społeczna, która w „tajemniczy” sposób ma przyzwolenie niszczenia ludzi hetero ich wartości itd. Podstępnie (jeszcze się hamują dewianci, bo są za słabi, zbyt dużo jeszcze nie zdemoralizowanych hetero i zbyt wielki opór z naszej strony, tu ich wielki ból doopy, dlatego też z ich strony takie hołubienie wszelkim obrzydliwościom i fałszywy wrzask, że nie mają równych praw!). Nie bez powodu zrobili tą demoralizację i akcja „szkoła”. Za wszelką cenę i wszelkimi metodami chcą się dorwać do dzieci i dążą do legalizacji tego zwyrodnialstwa. Te teksty zaburzonych, już mają druzgocący wpływ na społeczeństwo. Z sufitu nie wzięły się coraz częstsze akty przemocy seksualnej, niekiedy bardzo brutalnej. Człowiek coraz częściej katuje człowieka i ma innego za nic. Sumienie i wszelkie odruchy ludzkie są też coraz częściej „mordowane” właśnie przez takie „występy” wszelkich zaburzonych dewiantów (wiem, wiem jak to brzmi ale to celowe).
   Ciągle powtarzają to kłamstwo w żywe oczy, jak mantrę, że walczącą o równe prawa w naszym kraju. Czy te padalce nie mają praw takich samych jak hetero? Czego nie mają? Małżeństwa? To nie ich „wynalazek” i nie dla nich przeznaczony. Więc chcą ukraść to co zostało stworzone przez hetero dla hetero. Ale dalej męczy ich brak dzieci, które należą do hetero. I tak ma być!

   Cyt. „Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z „odmiennością”…” Dzieci od zawsze, dla ich bezpieczeństwa, przestrzegało się a nie zapoznawało z niebezpieczeństwem dla nich. Jak znowu kłamliwie ich określono „odmienność”. Cały czas główkują nad oszukańczymi słówkami (nie tylko w tej „dziedzinie”). Za dużo tej bandzie homo terrorystów normalni pozwalają! Stanowczo za dużo! Wszelkie demoralizujące spędy zaburzonych powinny być zakazane! Czy normalni urządzają parady swojej seksualności? NIE!? To dlaczego dewiantom normalni pozwalają na urabianie, przyzwyczajanie społeczeństwa do pozbycia się wszelkich hamulców moralnych i normalności? Eh! Nie mam czasu więcej pisać, ale jak nie pozbędziemy się tego terroru mniejszości to będą nami rządzić i wszelką brednię wmówią.

   • Jesteś chory na łeb. To was się powinno przymusowo leczyć. WSO naukowo potwierdziło, że homoseksualizm to orientacja nie choroba. Ale z tym, że księża molestują dzieci nie macie najmniejszego problemu. To, że macie nudne życie to nie znaczy, że macie włazić ludzią do łożka i wyPiSywać głupoty. To wy PiSiory łamiecie konstytucje łamiąc prawa człowieka i leczyć na siłę coś, co chorobą nie jest.

   • Zgadzam się z Tobą w 100%. Biologii nie da się oszukać. To jest wbrew zasadom przyrody i natury. Ja powiem jeszcze dosadniej, że d…pa jest do s..ania a nie do p…lenia i nic tego nie zmieni. Jeśli ktoś odczuwa inaczej, to coś z nim jest nie tak, mnie na samą myśl już mdli, że może być inaczej i właśnie to jest normalne i naturalne a przede wszystkim zgodne z naturą. A dzieci zostawcie w spokoju!

 2. „społeczność” pod celą radzi sobie z „elementem” dewiacyjnym,
  społeczności na wolności ulega lewackim dewiantom!

 3. Tyle zła, nieprawości i obojętności religijnej nie było nawet za Dni Noego, dlatego polecam prawdę objawioną przez Boga i ostrzegam przed piekłem, do którego ludzie wpadają jak rzęsisty deszcz.

 4. „Gender – największy pedofilski wynalazek ostatnich lat”

  parezja.pl/gender-najwiekszy-pedofilski-wynalazek-ostatnich-lat/

 5. Lewacka pedofilska patologia zaczyna atakować dzieci?

  parezja.pl/gender-najwiekszy-pedofilski-wynalazek-ostatnich-lat/

  • Jesteś chory na łeb. To was się powinno przymusowo leczyć. WSO naukowo potwierdziło, że homoseksualizm to orientacja nie choroba. Ale z tym, że księża molestują dzieci nie macie najmniejszego problemu. To, że macie nudne życie to nie znaczy, że macie włazić ludzią do łożka i wyPiSywać głupoty. To wy PiSiory prawiczki, PiSowskie ścierwo nazistowskie łamiecie konstytucje łamiąc prawa człowieka i leczyć na siłę coś, co chorobą nie jest.

  • I stawiacie pomniki księżom pedofilom. A ścierwen jesteś ty, bo ktoś ma normalne poglądy to taki de..l będzie wyzywać od ścierwa.

 6. Skąd zboczeńcy mają pieniądze na swoją propagandę ? Kto ich finansuje ? Czy płacą od tego podatek ?

  • To bardzo ciekawe pytanie. Okazuje sie, ze stoi za tym np. gigantyczny Norweski fundusz inwestycyjny, ktory obraca rezerwami z wydobycia ropy naftowej, oraz norwescy lewicowi politycy. Ten lewacki fundusz wymaga od spolek w ktore inwestuje (np. na IBM), aby usilnie promowaly homo i np. wysylal swoich pracownikow na wiece LGBT – a jak nie chca promowac, to nie ma kasy. To jest jeden z mechanizmow, ktorymi choroba LGBT rozlewa sie po swiecie. Innymi sa skorumpowani sedziowie/politycy/przedsiebiorcy, ktorzy naduzywaja swojej wladzy do wciskania LGBT.

  • Jesteś chory na łeb. To was się powinno przymusowo leczyć. WSO naukowo potwierdziło, że homoseksualizm to orientacja nie choroba. Ale z tym, że księża molestują dzieci nie macie najmniejszego problemu. To, że macie nudne życie to nie znaczy, że macie włazić ludzią do łożka i wyPiSywać głupoty. To wy PiSiory łamiecie konstytucje łamiąc prawa człowieka, stawiacie pomniki księżą pedofilom i chcecie leczyć na siłę coś, co chorobą nie jest.

 7. Moze jak dzieciaczki zobacza jak ich tatusiowie ciosaja sobie wzajemnie mongola z kefiru, to nabiora zdrowego dystansu do LGBT i ich ideologii zapychania do rury wydechowej.

  Reszta Polski powinna sie zbroic, bo nadchodzi regularna wojna z Sodomitami – oni nie odpuszcza dopoki nie wleza kazdemu do domu i nie zmusza kazdego do okazania euforii dla homo i nauczania tego swoich dzieci.

 8. Jesteście chorzy na łeb. To was się powinno przymusowo leczyć. WSO naukowo potwierdziło, że homoseksualizm to orientacja nie choroba. Ale z tym, że księża molestują dzieci nie macie najmniejszego problemu. To, że macie nudne życie to nie znaczy, że macie włazić ludzią do łożka i wyPiSywać głupoty. To wy PiSiory łamiecie konstytucje łamiąc prawa człowieka i leczyć na siłę coś, co chorobą nie jest.

  • WHO to kłamcy!
   2. Na jednego księdza pedofila przypada tysiąc par gejów, którzy gwałcą dzieci, które adoptowali.
   3. Ludzie na stronie nie są za pisem idioto!

 9. W normalnym państwie nikomu by do łba nie przyszło robić publiczne spędy dla dewiantów. Jeśli nawet który by spróbował, to powinno się użyć środków przymusu bezpośredniego. A jak nawet i to by nie poskutkowało, strzelać z ostrej amunicji w łeb. Nikt za nimi nie będzie płakał.

 10. Leczyć przymusowo odchylenia seksualne? A czy osoba która to pisze ma pojęcie o leczeniu odchyleń seksualnych?
  1. Leczenie homoseksualizmu jak każdego odchylenia tego typu nie może być przymusem. No bo jak? Przyjeżdża karetka zapina w pasy zawozi do szpitala i co potem? Muszę was poinformować że nie ma tabletki ani zastrzyku na homoseksualizm. Tabletki i zastrzyki są np. na schizofrenię ale nie na homoseksualizm więc hospitalizacja odpada bo w szpitalach psychiatrycznych lekarze dysponują tylko takimi środkami przymusowego leczenia.
  2. Jak można wyleczyć homoseksualizmu? Psychoterapią a ta musi być dobrowolna bo inaczej nie zadziała. Innymi słowy pacjent musi mieć motywację do zmiany i nie może być to motywacja np. „Bo rodzina wyrzuci mnie z domu jak się nie będę leczyć” bo terapia nie zadziała. Więc przymus ustawowy leczenia homoseksualizmu odpada.
  Co zatem można zrobić?
  1. Wprowadzić przepis że osoby na paradach równości nie mogą się obnażć pod groźbą kary finansowej dla organizatorów marszu. I zakazać pojawiania się tam dzieci. Jeśli chcą manifestacji to niech zachowują standardy.
  2. Wprowadzić przepisy chroniące dzieci przed adopcją przez osoby homoseksualne oraz zakazać edukacji seksualnej w szkołach.
  3. Co zaś się tyczy tolerancji to ludzie tacy jak wy tutaj musicie się przyzwyczaić do widoku par homoseksualnych które powiedzmy mają prawo potrzymać się za rękę czy pocałować. Zaś osoby homoseksualne muszą ogarnąć że nie mogą mieć pod opieką dzieci bo mają problem i nie wychowają dobrze dziecka.
  4. Co zaś się tyczy leczenia trzeba stworzyć poradnie ambulatoryjne specjalizujące się w leczeniu homoseksualizmu i innych odchyleń ale za zgodą pacjenta. Trzeba mówić że zmiana jest możliwa ale nie wolno nikogo do niej zmuszać.
  I na koniec opowiedzcie sobie na pytanie. Czy byliście w stanie przyznać się przed sobą że wasi rodzice nigdy was nie kochali?

Comments are closed.