W odmętach lewackiego szaleństwa. Kobieto, zapuść brodę! Nadchodzi nowy trend – „Januhairy” [VIDEO]

Nova Galaxia zachęca wyzwolone kobiety do noszenia bujnych zarostów. Foto: Facebook
Nova Galaxia zachęca wyzwolone kobiety do noszenia bujnych zarostów. Foto: Facebook

Myśleliście, że kobieta z brodą to coś niezwykłego? Według lewactwa oczywiście nie! Jak przekonuje Nova Galaxia, feministka, lesbijka i obrończyni praw kobiet, noszenie brody to naturalne i pożądane prawo kobiet. Dodatkowo wpisuje się to w lewacką akcja „Januhairy”, która polega na tym, aby kobiety nie goliły się.

26-latnia Nova Galaxia, znana jest ze swojego bujnego owłosienia, przez co łatwo pomylić ją z mężczyzną.

Feministka i wielka przeciwniczka Donalda Trumpa powiedziała na antenie programu „ThisMorning”, że noszenie brody pozwoliło jej na znacznie szczęśliwsze życie.

Jak się okazuje kobieta cierpi na zespół policystycznych jajników. Jednym z objawów tej bardzo poważnej choroby jest hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie typu męskiego (a więc m.in. na twarzy) u kobiet.

Oczywiście opowiada w programie jak to nietolerancyjni ludzie żyją wokół nas i jej broda zamiast zachwycać, to budziła zainteresowanie i zdziwienie.

W telewizyjnym programie Nova Galaxia powiedziała, że przez wiele lat walczyła z owłosieniem na twarzy, jednak w październiku ubiegłego roku postanowiła odpuścić i zapuścić brodę.

Żeby ten lewacki związek był kompletny, dodajmy, że zarost Galaxy podoba się jej partnerce, Ash, która, choć oficjalnie jest kobietą, to jak sama twierdzi nie identyfikuje się z żadną płcią.

Pomysłodawczynią całej akcji „Januhairy” jest 21-letnia Laura Jackson, która chce przekonać kobiety, że nie warto walczyć z owłosieniem w miejscach „niepożądanych”, jak pachy czy nogi czy miejsca intymne, gdyż jest to coś, co wpisuje się w naszą naturę.

Cóż takie są problemy zachodniego, upadłego świata.

Źródło: itv.com

25 KOMENTARZE

 1. Jak widać, ta kobieta nie „cierpi” na zespół policystycznych jajników, tylko się tym chełpi. W normalnej sytuacji nie miałaby żadnych szans u mężczyzn, ale skoro ma kuku na muniu i taką samą partnerkę to nie dziwi już nic.

 2. Podobno samice krasnoludów miały brody i ciężko je było rozróżnić od samców.

 3. Ta samica krasnoluda ma całą paszczę w brodawkach. Ciekawe jak rozniosła wirusy skoro się nie goli?

 4. A te normalniejsze laski tylko zacierają ręce: „Yes! Mniejsza konkurencja o lepszych facetów!” :)

 5. Sama przyznała, że nadmierne owłosienie jest pokłosiem choroby, a nie natury.

 6. Głupie jak artykuł w nczas. Jej ciało, jej wybór, jej sprawa.

  Jaki jest sens pisania o mniej czy bardziej zrozumiałych przykładach używania swojej wolności? Wszystko jest w porządku, jak ktoś taki/a nie zakłóca wolności innych ludzi. Wspomniane lewactwo to też wolnościowcy tyle, że nie konserwatywni. Część i owszem, jest chora na socjalizm, ale nie wszyscy. Z mojego libertariańskiego punktu widzenia, to co robię to moja sprawa zarówno w przestrzeni wolności gospodarczej, decydowania czego w szkole ma się uczyć moje dziecko, prawa do posiadania broni choćby to był uzbrojony myśliwiec piątej generacji albo Leopard 2A7, ale też do takich czy innych zachowań seksualnych, wyglądu nie związanego z płcią itd.
  A może jeszcze będziecie pisać brednie o religii w warunkach, gdy zechcę się w oparciu o sztuczną inteligencję skopiować do komputera na czas gdy ciało już będzie nie do użytku a ja zlecę wyhodowanie nowego na moich własnych komórkach macierzystych i moim własnym kodzie dna?

  Wpieprzanie się innym w życie to są odmęty szaleństwa. Wolność Tomku w swoim domku, a jak wleziesz do mnie to dostaniesz kulkę zanim zapytam „czego tu?”.

 7. „Żeby ten lewacki związek był kompletny”, co to ma znaczyć? Policystyczne jajniki, hirsutyzm nie będą lewacki do końca jeśli nie będzie tam lesbijek, które identyfikują się z czym chcą? Jaki poziom meorytyki i jakie ograniczenia reprezentują autorzy artykułu?
  „Prawilność” jest czym zkolei? Przymusem do życia w sprzeczności z własnymi odczuciami oraz zdrowymi jajnikami, bądź depilacją?
  Niedopuszczalne i nieludzkie są ataki i dyskryminacja osób takich jak powyżej opisana!
  Niech każdy będzie szczęśliwy we własnym zakresie i na własnym podwórku.
  Poszerzajcie horyzonty Drodzy Państwo.

Comments are closed.