Anna Mucha demaskuje legendę Wojewódzkiego. Zdradza, jaki naprawdę jest w łóżku „Król TVN”

Anna Mucha i
Anna Mucha i "Król TVN" Kuba Wojewódzki. / foto: YouTube

Kuba Wojewódzki, to jeden z celebrytów TVN-u, który wokół swojej osoby wytworzył pewną legendę. Mianowicie stara się uchodzić za playboya z licznymi podbojami seksualnymi, który oczywiście jest świetny w łóżku. Głos w tej sprawie zabrała Anna Mucha.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą 15 lat temu, po wyjeździe aktorki do Stanów Zjednoczonych rozstali się. Mucha jest jedną z osób, które Wojewódzki ciepło wspomina w swojej autobiografii. Z nowej wypowiedzi byłej partnerki nie będzie jednak zadowolony.

Wojewódzki tej jesieni wydał autobiografię, którą uporczywie promował w swoim programie. W biografii tej ciepło wspomina swoją byłą partnerkę Annę Muchę. Ta znając łóżkowe wyczyny samozwańczego „Króla TVN” teraz zabrała głos w tej sprawie.

W rozmowie z magazynem „Flesz” Anna Mucha dała do zrozumienia, że Wojewódzki nie jest tak aktywny seksualnie, jak chce, żeby wszyscy myśleli. – Trzeba pamiętać, że jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku – powiedziała.

– Byłam zaskoczona powstaniem tej książki. Nie wiem, może ktoś tu musiał spłacić kredyt? Z drugiej strony wolę, żeby to była spłata kredytu niż testament – mówiła.

13 KOMENTARZE

 1. Nieladnym rysem charakteru jest zdradzanie intymnych szczegolow wsrod pospolstwa. Dzisiaj jednak jest taka moda, by promowac tanie i zabarwione erotyka sensacyjki. Cipy zadnego wstydu juz nie maja.

 2. Żałuję obu tych osób, bo jak małym trzeba być, by wchodzić w debatę tego pokroju na forum publicznym. Szkoda mi tych ludzi.

 3. Nie wydaje się wam, że oni wszyscy są upośledzeni?! Tylko martwi mnie to, że ludzie którzy ich oglądają, słuchają, jednym słowem utrzymują, są jeszcze bardziej.

 4. Jakub Wojewódzki jest homoseksualistą . W L.A. męskie prostytutki czsto faceci pod czterdziestkę stylizuja sie na nastolatków , dokładnie w stylu Wojewódzkiego . Gdy pojawiają sie plotki o pederastii Wojewódzkiego, wtedy media dla kobiet szeroko relacjonuja kolejny związek Wojewódzkiego z kobietą . Ten dziwny spektakl dotyczy tej jednej osoby.

 5. W każdym razie na pewno nie spłata alimentów, bo temu impotentowi one nie grożą.

 6. W każdym razie na pewno nie spłata alimentów, bo temu impotentowi one nie grożą…

 7. jak wislocka studiowala jeszcze w podstawowce, to sie nie dziwic, ze wymagania ma wieksze.

 8. Naprawdę nie ma o czym pisać? Najbardziej żałosne artykuły są właśnie o celebrytach…

 9. Sz.Panie Kubo….Zapewniam …..to nie na temat …..much i komarów…
  Moja serce i uszy drżą,a łzy same spływają po policzkach,gdy na YouTube słysze jego
  cudowny śpiew….Dimash Kudeibergen. Wynika z tego,że w naszym kraju nie jest godny zainteresowania,
  by słuchać go w radiu,telewizji.
  Michał Szpak byłby godnym piosenkarzem by stanąć na scenie,na równi z Dimashem?

 10. Co prawda nie przepadam za Powiatowym,ale wynurzenia autoreklamowe o tym co było 15 lat temu jakoś
  mało którą rusza.Teraz przecież jest w modzie molestowanie.Na dodatek nawet wtedy była już pełnoletnia
  choć nieco przechodzona.Cóż,lekrama dźwignią handlu,jak mówili peerlowscy przekupnie.

Comments are closed.