Anna Mucha demaskuje legendę Wojewódzkiego. Zdradza, jaki naprawdę jest w łóżku „Król TVN”

Anna Mucha i
Anna Mucha i "Król TVN" Kuba Wojewódzki. / foto: YouTube

Kuba Wojewódzki, to jeden z celebrytów TVN-u, który wokół swojej osoby wytworzył pewną legendę. Mianowicie stara się uchodzić za playboya z licznymi podbojami seksualnymi, który oczywiście jest świetny w łóżku. Głos w tej sprawie zabrała Anna Mucha.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą 15 lat temu, po wyjeździe aktorki do Stanów Zjednoczonych rozstali się. Mucha jest jedną z osób, które Wojewódzki ciepło wspomina w swojej autobiografii. Z nowej wypowiedzi byłej partnerki nie będzie jednak zadowolony.

Wojewódzki tej jesieni wydał autobiografię, którą uporczywie promował w swoim programie. W biografii tej ciepło wspomina swoją byłą partnerkę Annę Muchę. Ta znając łóżkowe wyczyny samozwańczego „Króla TVN” teraz zabrała głos w tej sprawie.

W rozmowie z magazynem „Flesz” Anna Mucha dała do zrozumienia, że Wojewódzki nie jest tak aktywny seksualnie, jak chce, żeby wszyscy myśleli. – Trzeba pamiętać, że jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku – powiedziała.

– Byłam zaskoczona powstaniem tej książki. Nie wiem, może ktoś tu musiał spłacić kredyt? Z drugiej strony wolę, żeby to była spłata kredytu niż testament – mówiła.

Comments are closed.