Asteroida 2002 NT7 uderzy w Ziemię za trzy tygodnie? Jasnowidz Jackowski ma jasną wizję

Krzysztof Jackowski i asteroida 2002 NT7/fot. YouTube/NASA/Wikimedia Commons (kolaż)
Krzysztof Jackowski i asteroida 2002 NT7/fot. YouTube/NASA/Wikimedia Commons (kolaż)

Jak informowaliśmy, w pobliżu ziemi wkrótce przeleci asteroida 2002 NT7. Przez pewien czas NASA określała go jako obiekt potencjalnie zagrażający ziemi. „Super Express” zapytał Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa, czy możemy czuć się bezpieczni.

Asteroida 2002 NT7 miała uderzyć w ziemię 1 lutego, czyli za ponad trzy tygodnie. Planetoida otrzymała 0,06 punktów w tzw. skali Palermo wg której ocenia się ryzyko kolizji z ciałami niebieskimi. Był to pierwszy przypadek w historii obserwacji, gdy obiekt astronomiczny otrzymał dodatnią wartość w tej skali.

Asteroida ta pochodzi z grupy Apolla o średnicy 1,407 km, odkryta została w lipcu 2002 roku w ramach programu Lincoln Near-Earth Asteroid Research.

Redakcja „SE” zapytała Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa o to, czy asteroida rzeczywiście nie zagraża z ziemi. Jego opinia nie pozostawia żadnych złudzeń.

– Ja mam odczucie, że ten obiekt w żaden sposób nie zagraża naszej planecie. Mam nawet wrażenie, że zbliżenie się tej planetoidy nie odbije się większym echem wśród mieszkańców Ziemi. W moim odczuciu ta planetoida będzie dość daleko od naszej planety i nic złego nam się nie stanie – powiedział Krzysztof Jackowski.

Źródło: se.pl/nczas.com

22 KOMENTARZE

 1. No proszę, pan Krzysztof nawet na astronomii się zna. To taki od wszystkiego: pije, goli, pier.oli; krawaty wiąże, usuwa ciąże.

  • Dobrze by było żeby nasz jasnowidz swymi tiki Miki przekierował 5a kometę na Żoliborz, a jak nie pujdzie to na Nowogrodzka ale tak aby był efekt bezpośredni

 2. Nie ma czegoś takiego , jak asteroida nagle i znikąd. Nadlatywanie asteroidy jest widoczne nawet na lata wcześniej

 3. Jadzkowski puknij się ty w głowie wiem że ci się pier***i w głowie ale daj se siana

 4. Jesteście już tacy daremni że niemacie naprawde o czym pisać to jest już nudne w tygodniu przynajmniej jeden koniec świata trzy komety itd .Tego już nie można czytać to jest naprawde nudne i świadczy tylko o waszej inteligencji, czy wy to
  czytacie sami.

  • Wlasnie tylko potrafią zaśmiecać wiadomościami o Gessler, Górniak, jackowski, od czasu do czasu wyłącza stronę internetową.,a jak mają jeszcze wolne miejsce wpakują o pogodynce to

 5. Jak już to w niedzielę, 13 stycznia ma uderzyć. W tym dniu będzie kolejny finał WOŚP a oni przecież grają do końca świata…i o jeden dzień dłużej.

 6. Z obserwacji na wirtualnej mapie nieba, w tej chwili jest jeszcze 61 mln. km. Co ciekawe leci z prędkością 23 km/s, a zbliża się do ziemi z prędkością ok 1 km/s, co może oznaczać że nie leci bezpośrednio w kierunku ziemi, a po prostu ją omija szerokim łukiem.

 7. Brawo. Jasnowidz przewidział, że nie zdarzy się coś czego prawdopodobieństwo jest jak 1 na milion. Cześć mu i chwała! Tylko żeby w końcu przestał błanować …

 8. Po raz pierwszy ten szarlatan mnie przestraszył twierdząc,że tym razem asteroida ominie dalekim łukiem Ziemię. Wszak dotychczas jego „przepowiednie” nigdy się nie sprawdziły!

 9. Dobry analityk. Przecież tą informację już dawno podała NASA, dementujac wcześniejszą.

 10. Krzychu, jak się nazywają te leki po których masz te wizje? Ja po LSD widziałem smoka w kuchni i faktycznie była tam teściowa.

Comments are closed.