Eryk Lubos i Mamed Chalidow walczą na śmierć i życie! Dziś premiera głośnego filmu o MMA, „Underdog” [VIDEO]

Eryk Lubos i Mamed Chalidow. Foto: YouTube:
Eryk Lubos i Mamed Chalidow. Foto: YouTube:

To już dzisiaj do kin wchodzi długo oczekiwany pierwszy polski film o MMA – „Underdog”. Film opowiada historię widzianą oczami zawodnika mieszanych sztuk walki, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami obraz kulis walk MMA. W rolach głównych występuje Eryk Lubos i legenda tego sportu Mamed Chalidow.

Film Macieja Kawuskiego „Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Chalidow) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. Wtedy jego życie to seria upadków i wzlotów.

„Underdog” to film pełen realistycznych i krwawych scen akcji walki i opowieść o słabościach i sile człowieka. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

„Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę” – powiedział Mamed Chalidow.

„Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść”.

W filmie filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova grają także: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek czy Mariusz Drężek.

Poniżej trailer filmu.

Źródło: Filmweb/ telemagazyn.pl

5 KOMENTARZE

Comments are closed.