Gdy randkujesz z Polką. To przezabawny filmik o naszych rodaczkach [VIDEO]

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube/Dating Beyond Borders
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: YouTube/Dating Beyond Borders

– Dating beyonds bordes – To seria filmików pokazujących kulturę, zachowanie i zwyczaje dziewczyn z różnych krajów.

Tym razem film dotyczy Polek, które reprezentuje dziewczyna o imieniu Ewa. Filmik zawiera bardzo celne komentarze wyjaśniające tzw. „narodowy charakter’ i codzienne zwyczaje naszej nacji.

Na początku film pokazuje różnice pomiędzy wyobrażeniem tzw. zachodniaków o polskich dziewczynach a rzeczywistością. Uwaga pada tutaj najbardziej znane wulgarne słowo w Polsce.

Potem jest informacja, że Polki są bardziej swobodne i zrelaksowane niż inne dziewczyny z Europy Wschodniej.

Dalej w komentarzu jest powiedziane, że polskie dziewczyny są bardzo wykształcone.

Pokazane jest też specyficznie polskie odzywanie się do sympatii przez zdrobnienia, „żabciu, misiaczku” oraz wiele innych śmiesznych i zabawnych scen, które polecam.

Jedną z najciekawszych jest polska kolacja pełna kiełbas i pierogów w czasie której zachodni amant nie wytrzymał tempa polskich dziewczyn i wyraźnie zmęczony podpierał się na stole, gdy one całkiem trzeźwe jeszcze zakąszały ogórkiem.

Źródło: Dating Beyonds Border

6 KOMENTARZE

  1. Bardzo słabe. Takie cweliki uważają polki za łatwe sex mięcho, i niestety takie są, angielski działa na nie jak afrodyzjak, reszta to dorabianie ideologii by im przykro nie było.

    • Niestety, nigdy nie mogłem zrozumieć mentalności Polskich kobiet które są warte wiele a zachowują się jak zwykle k….

    • Och o brytyjskich maciorach zarzyganych o 5 rano w taksowce, czy szczajacych na deptakach ew. gzacych sie na przystankach to by byla tragikomedia. Moga nas cmoknac, onanisci.

Comments are closed.