Głupi elektorat PiS nie widzi niczego złego w aferze NBP. Wolność przegania Razem i jest na poziomie Nowoczesnej, a Biedroń na podium [SONDAŻ]

Jarosław Kaczyński. Foto: PAP/Tomasz Gzell
Jarosław Kaczyński. Foto: PAP/Tomasz Gzell

Z najnowszego sondażu na zlecenie „Super Expressu” wynika, że żelazny elektorat partii Prawo i Sprawiedliwość można totalnie olać, oszukać i poniżyć intelektualnie, a on nadal będzie głosował na rządzących socjalistów. Afera NBP praktycznie nie zaszkodziła poparciu PiS i partia ta wciąż zostawia wszelką konkurencję daleko w tyle.

Sondaż przeprowadził Instytut Pollster na zlecenie SE. Dzień po spotkaniu prezesa NBP Adama Glapińskiego z dziennikarzami zapytano Polaków, na którą partię oddadzą swój głos. Okazuje się, że dla wyborców kolejna afera nie ma znaczenia i wciąż popierają PiS, na który zagłosowałoby 37 proc. ankietowanych.

Na drugim miejscu z ponad 10-punktowym gorszym wynikiem znalazła się druga strona tego samego medalu. PO uzyskała 29 proc. głosów. Co niezwykle ciekawe, uwzględniono znowu wariant z nieistniejącą partią Roberta Biedronia. Wówczas PO otrzymałaby 25 proc. głosów, zaś partia prezydenta Słupska aż 9 proc., znajdując się na podium.

Za nią znalazły się Kukiz’15 i PSL z wynikiem po 7 proc., a tuż za nimi SLD z 6 proc. głosów (5 proc. w przypadku startu partii Biedronia). Partia Wolność, Nowoczesna i Razem otrzymały po 3 proc. głosów znajdując się poniżej progu wyborczego (Razem 2 proc. w przypadku startu Biedronia). Jeszcze za nimi z 1 proc. głosów znalazła się partia Teraz Ryszarda Petru oraz Zieloni.

Źródło: se.pl

16 KOMENTARZE

 1. Ten tępy POPiSowski motłoch mocno się prosi duże kłopoty. I dostanie czego chce.

 2. iiiiii dlatego właśnie niech Polacy sami sobie płacą 70-80% podatków na pasożytnicze pseudoelity i na swoje niby emerytury, za 10 lat to będą już takie głodowe , że mój pies będzie lepiej jadał.
  Jedni oddawali życie za wolną Polskę, inni przy urnach oddają ją w ręce zaborców dobrowolnie :o

 3. Jaka afera? Od kiedy w NBP są takie płace, to PIS uchwalił ustawę kominową i gdyby nie to, to we wszystkich spółkach SP były by niesamowite zarobki

 4. Glupi to jest Jkm. Jak Pan Prezydent zaproponowal powstanie Fort Trump to tez pisal ze jestesmy glupi. A to JKM jest beznadziejny i jest ruskim agentem.

 5. Wolność nie przejdzie Kukiz 7 wysoko te głosy to głosy także potencjalnych wyborców partii Wolność ,aż 6 partii w Sejmie sporo

 6. Wszyscy mogą się ośmieszać jak np. Kukiz, tylko JKM nie może mówić prawdy.

 7. Jeśli chcemy mieć więcej, niż 3%, to dalej wyzywajmy wszystkich naszych potencjalnych wyborców od idiotów. Tylko, uwaga! zdradzam tajemnicę sukcesu, wyzywajmy ich głośniej niż dotychczas.

  • Aha… czyli boli – i ma boleć. To nie są, żadni potencjalni wyborcy, tylko zwykłe szczekaczki, pasożyty systemu które na JKM i tak nie zagłosują. Szczekaczki często starają się zabłysnąć, ale szybko są sprowadzane na ziemie.

  • Aha… czyli boli – i ma boleć. To nie są, żadni potencjalni wyborcy, tylko zwykłe szczekaczki, pasożyty systemu które na JKM i tak nie zagłosują. Szczekaczki często starają się zabłysnąć, ale szybko są sprowadzane na ziemię.

   • Na socjaliźmie realnie korzysta kilka max kilkanaście procent społeczeństwa, tj. ci, którzy dzięki lizusostwu, cwaniactwu i koneksjom są w stanie przytulić więcej „publicznego” grosza, niż zarobiliby na wolnym rynku. A zatem większość wyborców to nie pasożyty tylko ofiary systemu. Niestety, my, wolnościowcy, zamiast im to powiedzieć, wolimy wyzywać ich od idiotów.

    Więc tak – boli…

 8. Artykuł parszywie chamski i intelektualnie PODPOZIOMOWY….My żelazne piśory dobrze wiemy , że błędy popełnia się ale to nie powód aby zmienić poglądy na kwestię niepodległości Polski, którą REALNIE GWARANTUJE TYLKO PIS. Poza PiSem jest polityczny PLANKTON bez znaczenia ( między innymi wszelcy narodowcy itp) , oraz duża koalicja zdrajców ojczyzny. Jak w 18 wieku

  • Czy przez „niepodległość” rozumiecie także niepodległość wobec ambasador Mosbacher?

Comments are closed.