Idiotyczne oburzenie. W dniu pogrzebu nastolatek z Koszalina TVN wyemitowało odcinek „Kuchennych rewolucji” który dział się w escape roomie

Znicze koło escape roomu, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler/fot. PAP/Marcin Bielecki/YouTube/tvnpl (kolaż)
Znicze koło escape roomu, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler/fot. PAP/Marcin Bielecki/YouTube/tvnpl (kolaż)

Ktoś albo nie ma wyczucia albo celowo chciał zwiększyć oglądalność przez prowokację. W dniu, kiedy odbywał się pogrzeb nastolatek, które spłonęły w escape roomie w Koszalinie, w TVN wyemitowano odcinek „Kuchennych rewolucji”, w którym uczestnicy poszli do escape roomu by pogłębić wzajemne relacje.

Wczoraj w Koszalinie odbył się pogrzeb 15-latek, które zginęły w wyniku pożaru w escape roomie. Bezpośrednią przyczyną zgonu było zatrucie się dwutlenkiem węgla.

Tego samego dnia w TVN wyemitowany został program „Kuchenne rewolucje” z Magdą Gessler. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w odcinku uczestnicy programu udali się do escape roomu. W ten sposób mieli się zintegrować ze sobą.

Podczas programu grupa osób z restauracji, w której odbywały się „rewolucje”, udała się na integrację do escape roomu, gdzie bawiąc się, rozwiązywała zagadki, by móc wyjść z pokoju zagadek.

Źródło: tvp.info

18 KOMENTARZE

  1. Idiotyczny tytuł !

  2. O ile dobrze mi wiadomo, jej bratem jest ten socjalistyczny specjalista od gospodarki, towarzysz Piotr Ikonowicz.

    • Magda Gessler (z domu Ikonowicz, której ojcem chrzestnym był kapuś Ryszard Kapuś-ciński) która lubi opowiadać jak siadywała na kolanach Fidela Castro.
      „Pachniał cudownie. Nigdy tego zapachu nie zapomnę. Nawet jak bardzo kocham mężczyznę, to proszę mężczyznę żeby zapalił cygaro i wypił rum.” – zachwycała się Magda Gessler.

  3. No tak, NA PEWNO zrobili to celowo, przecież to przewidzieli… albo nawet sami to spowodowali…
    Ludzie ogarnijcie się, jest coś takiego jak zbieg okoliczności.

Comments are closed.