Idiotyczne oburzenie. W dniu pogrzebu nastolatek z Koszalina TVN wyemitowało odcinek „Kuchennych rewolucji” który dział się w escape roomie

Znicze koło escape roomu, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler/fot. PAP/Marcin Bielecki/YouTube/tvnpl (kolaż)
Znicze koło escape roomu, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler/fot. PAP/Marcin Bielecki/YouTube/tvnpl (kolaż)

Ktoś albo nie ma wyczucia albo celowo chciał zwiększyć oglądalność przez prowokację. W dniu, kiedy odbywał się pogrzeb nastolatek, które spłonęły w escape roomie w Koszalinie, w TVN wyemitowano odcinek „Kuchennych rewolucji”, w którym uczestnicy poszli do escape roomu by pogłębić wzajemne relacje.

Wczoraj w Koszalinie odbył się pogrzeb 15-latek, które zginęły w wyniku pożaru w escape roomie. Bezpośrednią przyczyną zgonu było zatrucie się dwutlenkiem węgla.

Tego samego dnia w TVN wyemitowany został program „Kuchenne rewolucje” z Magdą Gessler. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w odcinku uczestnicy programu udali się do escape roomu. W ten sposób mieli się zintegrować ze sobą.

Podczas programu grupa osób z restauracji, w której odbywały się „rewolucje”, udała się na integrację do escape roomu, gdzie bawiąc się, rozwiązywała zagadki, by móc wyjść z pokoju zagadek.

Źródło: tvp.info