III Wojna Światowa wybuchnie tuż za naszą granicą? „Polskę i Ukrainę zaleje krew”

III Wojna Światowa - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay
III Wojna Światowa - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay

Jak, czy i kiedy wybuchnie III Wojna Światowa? Spekulacje na ten temat od długiego czasu rozpalają opinię publiczną, w związku z czym pojawiają się kolejne teorie na temat tego jak dojdzie do zaognienia konfliktu. W ostatnim czasie pojawiło się co najmniej kilka teorii na ten temat. Przedstawiają je publicyści, eksperci wojskowi i geopolityczni, a także różnej maści prorocy.

Wicedyrektor Instytutu Krajów WNP, Władimir Jawsiejew, przedstawił teorię zgodnie z którą Rosja ma znaleźć się w centrum konfliktu. Miałoby to być spowodowane agresją ze strony państw bałtyckich. To ma zapowiadać zwiększona aktywność sił NATO w regionie Europy Wschodniej.

Druga teoria, także autorstwa Jawsiejewa, zakłada, że konflikt rozpocznie się na Bliskim Wschodzie. Zalążkiem III Wojny Światowej miałby być podział Syryjskiej Republiki Arabskiej. W walce o terytorium Syrii udział miałyby wziąć między innymi Stany Zjednoczone oraz Rosja.

Rosyjski ekspert wojskowy Aleksiej Leonkow twierdzi, że punktem zapalnym będzie Półwysep Koreański. Jego zdaniem USA i Korea Północna nie będą w stanie dojść do porozumienia, a to doprowadzi do rozpoczęcia działań wojennych.

Z kolei amerykańska gazeta „The National Interest” publikuje na swoich łamach tekst, w którym prognozuje się, że wojna nuklearna może rozpocząć się od konfliktu pomiędzy Indiami oraz Pakistanem, lub sporem między Chinami a Japonią.

Jasnowidz Zosima Sokur miał mówić, że „niedźwiedź ruski jak się wybudzi, jak w łapę kosmatą pałkę weźmie, jak nią zakręci, to cała masońska Europa poleci od tej pałki”. Zdaniem duchownego Rosja zaatakuje, a Ukrainę i Polskę „zaleje krew”.

16 KOMENTARZE

 1. III Wojna Światowa, Super Krwawy Księżyc, „bolek” Wałęsa, kosmiczna katastrofa, Geje, Krwawy Księżyc, „Doda”, Jasnowidz Krzysztof Jackowski, asteroida, Lech Wałęsa, Petru, „popularna tarocistka”, zmiennopłciowcy, Kwaśniewski radzi jak pić, koniec świata – to stałe punkty portalu wolnościowego!
  Pan Sommer jest jak widać tuż, tuż od multi-kulti. Idzie więc z Duchem Czasu.
  Niech żyje wolność

 2. Te wszystkie przepowiednie, to sranie-w-banie. Jedynym powaznym zagrozeniem jest yankesowa agresja wymierzona przeciwko Iranowi, gdyz obrzezanym banksterom brakuje tylko tego skrawka ziemi, nad ktorym wciaz nie moga miec kontroli.

  • ONUCO. Agresja Usa na Iran, to wymysł kacapskich onuc. Natomiast agresja kacapów na Krym i banderowców to fakt.

   • Agresja USA na Wietnam, Koree Grenade, Afganistan, lrak, Syrie to wymysl kacapskich onuc. W czasie agresji na Irak z rąk USA zginęło ponad 200000 irakijczykow to też wymysł. A nie zapomnij jak Kalifornia, Teksas znalazły się w USA,

 3. Glupoty pisza.Zaplace jak zawsze nic nie bedzie nie podniecajcie się tym codziennie

 4. Krew to bez wojny mnie juz zalewa jak czytam te dyrdymaly o wojnie i uderzeniu komety.I czasem mysle ze i jedno i drugie by sie przydalo , bo nawet pismaki na psy zeszly.

 5. Ani dnia ani godziny nikt nie wie tylko nasz Najwyższy
  Módlcie się żeby nie postało to zimą biada będzie makom z małymi
  Dziećmi konflikt wybuchnie z malutkiego państwa nikt nawet nie będzie się spodziewał

 6. Rosja posrana że strachu, bo Państwa Bałtyckie agresywne :) To jakby mrówka koło słonia stała a słoń uciekał na drzewo i trąbił wokół, że mrówki są już dwie i użyje całej swojej siły, jak nie przestaną go straszyć, buahaha.
  Ach ta ruska mitologia.

 7. Zachowjecię się w jak dzieci nawzajem straszycie. Wybuch wojny w naszej strefie oznacza zagładę ludzkości. Każde z mocarstw dobrze o tym wie.

 8. Najwyższy czas to ruskie trole, idioci zapatrzeni w Putina i przy okazji Łukaszenke. Pisząc takie brednie nawet nie wiecie jak mocno osłabiacie swój kraj, Polskę. Przepowiednie jakiegoś ruskiego duchownego jasnowidza z legitymacją FSB zapewne. Jak chcecie Rosji to spier….cie tam najlepiej. AMEN

 9. Już nikt się nie zastanawia czy, tylko gdzie i kiedy. Miałem widzenie , wojna po żniwach, grzyb atomowy w kujawsku-pomorskiem , kuniec sierpnia dwa19 , tako rzecze Zaratustra , słychać szczały , baby widzą buzie w tym tęczu, ludzkość wyparuje i nastaną długie deszczowe dni

 10. Dlatego spieszmy sie kochac ludzi, pogodzmy sie z wrogiem, rozejrzyjmy sie wokol swojej rodziny, a nuz komus trzeba pomoc ot tak po prostu bez gderania i obmawiania bo my to KTOSIE bo my PRACA itd a reszta to nieroby, nieudaczniki , lenie. Nie oceniajmy badzmy bratem dla drugiego a nie wilkiem, bo wisi cos oj wisi w powietrzu……..

Comments are closed.