Nagroda Złotego Goebbelsa dla „Faktów TVN”. Takiego materiału nikt się nie spodziewał!

Justyna Pochanke, prowadząca
Justyna Pochanke, prowadząca "Fakty TVN". / foto Prt Sc Fakty TVN

Od wczesnych godzin południowych trwały dywagacje na temat tego, czy i jak, „Fakty TVN” poinformują o opinii Komisji Europejskiej, która popiera odstrzał dzików w Polsce. Wszak w lewicowych mediach od kilku dni trwa nagonka na Prawo i Sprawiedliwość.

Media jak TVN czy ‚Gazeta Wyborcza’ od kilku dni nagłaśniają „dzik gate”, czyli planowany odstrzał nieco ponad 200 tysięcy dzików. Pod lewacką presją ugięli się oczywiście politycy PiS-u, a Prezydent Duda zaapelował o niezabijanie ciężarnych loch.

Ostatecznie „Fakty TVN” zdołały poświęcić kilka minut na poinformowanie o decyzji Komisji Europejskiej. Pierwszy materiał w dzisiejszym wydaniu programu dotyczył dzików. Już na samym początku prowadząca Joanna Pochanke mówiła o ciężarnych lochach z dziećmi.

Tak to się obecnie pojmuje w lewackich rozumkach. W trakcie „Czarnego Protestu” słyszeliśmy o tym, że kobiety w ciąży noszą w sobie płody, ale za to już lochy mają dzieci nienarodzone.

Sam materiał TVN w zdecydowanej większości dotyczył głosów krytyki wobec odstrzału dzików, a sama informacja o opinii Komisji Europejskiej trwała kilka może kilkanaście sekund.

Jednocześnie zaznaczono, że Komisja Europejska „zastrzega”, że musi się to odbywać „w odpowiednich miejscach i w odpowiedni sposób”, a przecież „w Polsce co roku dochodziło do wypadków”.

13 KOMENTARZE

 1. Piękny to dzień gdy pijany myśliwy zacznie strzelać do myśliwych w pijackim ,,zwidzie,, Gdy p 0,7 na łeb zacznie jeden z drugim,uzbrojony po ,,zęby,, strzelać do siebie….Niech ta chwila trwa jak najdłużej..Niech te bydlaki powystrzelają się nawzajem!

  • A ja czekam na ten dzień, gdy Twoje marzenie się spełni i będziecie po swojej wiosce gromadnie z kijami chodzić, wilki i dziki odganiając.

 2. Prezydent Duda powinien prowadzić badania ginekologiczne dla ciężarnych loch.
  Coś dla niego w sam raz (oczywiście poza klękaniem na Dworcu Gdańskim w marcu).

  • nie zapomnij o Jedwabnem i Kielcach, tam też klękał w kapeluszu.

   A TVN 11lipca nadała reportaż w którym jeden z księży, jeden z ich stłych gości przemawiał o zbrodni dokonanej przez Polaków,na współobywatelach Polski.

 3. PiS ich wpiera swoimi Ustępstwa i, wpier coś rozkręcić szumnie, potem się wycofuje. Jak długo będą ten cyrk odgrywać, nie mają jaj tulko ciągle się cofanie bo zydokomuną robi halas

Comments are closed.