Obrończyni dzików, Maja Ostaszewska, pięknie strollowana! „Co z holocaustem dzikuw? Urus, zmalau?”

Maja Ostaszewska. / foto: YouTube

Maja Ostaszewska to znana polska aktorka, która aktywnie angażuje się w sprawę obrony zwierząt. Po karpiach przed Wigilią i psach przed Sylwestrem, teraz przyszedł czas na obronę dzików przed PiS-owski reżimem.

Ostaszewska aktywnie angażuje się w działania tzw. obrońców zwierząt. W tym celu walczy o tzw. prawa zwierząt, czy coś co w praktyce nie istnieje. Warto w tym kontekście przypomnieć wypowiedź europosła Wolności Dobromira Sośnierza.

Sośnierz mówił, że zawsze sprzeciwia się pojęciu „praw zwierząt”, ze względu na to, że to ludzie rozumieją prawo, moralność, natomiast zwierzęta takiej rozumności nie wykonują. Nie mają obowiązków prawnych czy moralnych, nie mogą więc mieć też szczególnych praw.

Tymczasem p. Ostaszewska została pięknie strollowana przez Internautkę.

– Pani Majeczko, a co z holocaustem dzikuw? Urus, zmalau? – zapytała internautka, p. Barbara. Ostaszewska nie zdając sobie sprawy z kpiny internautki, zupełnie poważnie odpowiedziała, w związku z czym została wyśmiana przez internautów.

– Walczymy!!! Ciągle zbieramy podpisy pod petycjami, wysyłamy listy do Premiera, apelujemy! W całej Polsce są protesty. Jest bardzo silna presja społeczna przeciwko tej strasznej decyzji. Mam ciągle nadzieję, że pod presją politycy się z niej wycofają, tak jak w przypadku łosi – napisała Ostaszewska.

Fot. Prt Sc Facebooku/Maja Ostaszewska

34 KOMENTARZE

 1. Przecież to nie ona pisze tylko podnajęte dzbany. Piszą z szablonów tak jak Bolek.

 2. Gdyby nie „Na dobre i na złe” oraz „Katyń”, ta lala nie byłaby z niczego znana, a dla aktora nieznajomość wśród widzów to wyrok śmierci, więc chociaż w ten sposób próbuje zabłysnąć. Chociaż, czy to taka „lala”, nie wiem, są ładniejsze.

 3. ” są ładniejsze”
  Mam nadzieję, że pani Maja po moich słowach nie popełni se puku;-)

 4. Ta kobieta i jej podobni mają swój chory świat, ryba, pies, dzik ważniejszy od człowieka, to jest chore !!!!

 5. wyjaśnijcie dlaczego strollowana, bo też nie kumam.

 6. nie za bardzo moge z tego zdjęcia sie rozeznać ale czy to jest ta aktorka co w każdym fimie gra tak samo?

 7. co towarzyszka Maja sadzi o uboju rytualnym? przeciez odstrzelenie jest humanitarne.

  • Alf,
   Może nic nie sądzi bo z takiego uboju korzysta? A Polacy z tego korzystają? Nie sądzę! Więc dlaczego w kraju Polaków są dopuszczone takie barbarzyńskie „obyczaje” nie mające z nami nic wspólnego? Dla kogo ten ubój jest przeznaczony, skoro żydzi twierdzą, że wszyscy od nas mieli holokaust a resztę ponoć wygoniliśmy w 68-mym? A jeśli, nie daj Boże! jakiś żyd uchował się w naszym kraju, to nie boi się żyć wśród antysemitów? Nie woli swoich i ich zwyczajów w swoim kraju? Jakiś desperat czy coo?

 8. gupia fladra dzieci mozna zabijac o jest humanitarnie ale szkodnikow dzikow to juz nie pomylone cioty was odstrzelic to bylby spokoj w POLSCE hollota jedna lizusy lewackie niemieckie miernoy

 9. Dzbany z nczasu angażują się w zasłonę dymna z dzikow zamiast szukac co ten temat ma przykryć. Rząd dyma obywateli a ci rozprawiaja o dzikach, nawet mi nie żal tych niewolników.

 10. myślę, że skoro KE chwali decyzję w sprawie odstrzału, to Bronek Bulu może już wyruszać w bory…

 11. Na plus, że nie podjęła tematu Bandery. Kukiz by nie darował. To jego i tylko jego. Z tym przejdzie do historii polskiego parlamentaryzmu.

 12. Ubój rytualny w Polsce jest legalny, ale tu wszystko jest ok. Mordowanie dzieci też jest ok, w końcu to tylko małe goje. No ale żeby dziki mordować, to już tak być nie może ;)

 13. Masowy odstrzał dzieci
  dedykuję Kunegundzie z nczas.com

  Co zawinił komu płód,
  Że zagłada czeka brzdąca?
  Choć u Natki Przybysz cud
  To aborcja jest kwitnąca…

  Za to co wymyślił Marks,
  Życie płaci w brzuchu dziecko.
  Ale „najważniejszy – las!
  Zabijany dzik zdradziecko!”…

  Dzik się bronić umie sam;
  Dzik ma kły… Umiera z głodu
  Aż co trzeci, jeśli cham
  Wstrzyma odstrzał bez powodu.

  „Życie dla ciężarnych loch!
  Przecież mają w brzuchach dziki!…
  Zabić dzieci – prawem!” Och,
  Kły Wam w zad, lewackie bziki!!!

  https:
  //nczas.com/2019/01/12/szalenstwo-trwa-margaret-i-nosowska-spiewaja-w-obronie-dzikow-wykonaj-misje-podpisz-petycje-video/

Comments are closed.