Przyjazne państwo w praktyce. Rzucał śnieżkami z balkonu. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

Bitwa na śnieżki/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Bitwa na śnieżki/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

36-letni mężczyzna z Bełchatowa został zatrzymany przez policję, bo ktoś zgłosił, że rzucał śnieżkami z balkonu w ludzi. Policja znalazła u niego marihuanę i go zamknęła. Mężczyźnie grozi teraz do trzech lat więzienia.

Na osiedle Okrzei w Bełchatowie wysłano policjantów po tym, jak policja otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwym mieszkańcu, który zachowuje się agresywnie. 36-letni mieszkaniec Bełchatowa rzucał z balkonu śnieżkami w ludzi na dole.

Przybycie policjantów zaniepokoiło mężczyznę. Zachowywał się wobec nich w sposób nadpobudliwy. Przeszukano go i znaleziono w kieszeniach spodni marihuanę. Mężczyzna został aresztowany.

Policyjne badanie wykazało też, że zatrzymany miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: wprost.pl

9 KOMENTARZE

 1. Nie posiadał policyjnego pozwolenia na robienie i rzucanie kulkami śnieżnymi.Policmajstry musiały bardzo ucierpieć…..Do tego ten grożny narkotyk…Nie ma gorszego!!!

 2. Co za manipulacja. Ja rzucał do ludzi, którzy sobie tego nie życzą to zgłosili. To nie nie dziecko, a jak był zchlany i posiadał marychę to sam sobie winien. To żaden zamordyzm, chyba, życie chcecie dostać w glacę śnieżką np 3 piętra, powodzenia. A, że ć n tzn posiadający niezaciągający i opój to sam sobie winny.

  • Żeby wejść do mieszkania policjant musi mieć albo zgodę właściciela albo nakaz. Rzucanie śnieżkami z balkonu nie jest podstawą do wejścia. Policja staje w drzwiach, legitymuje, przypieprza mandat albo kieruje wniosek do sądu. Ty tego nie zrozumiesz.
   Jesteś robolem niewolnikiem, małpą już dobrze wytresowaną. Nadasz się w Polin do roboty. Gratulacje.

   • 100%!! Do tego dojdzie w NASZEJ OJCZYZNIE ze za zupe grochowkowa tez dostanie goj/Polak mandat -wiezienie, ale za czosnek to juz NIE wolno!

   • A gdzie pisze, że weszli mu do mieszkania? Zachowywał się wobec nich agresywnie, to mieli prawo go zwinąć i przeszukać! Wolność to nie anarchizm!

 3. a jakby sikał ludziom na głowe z balkonu to też naruszenie jego wolności? chyba jutro walne kupsko na łeb jakiemuś narodowcowi i spytam czy uznaje on mojom wolność

Comments are closed.