Szczury atakują w Biedronce! Na półce z jedzeniem były gryzonie. Klientka udostępniła nagranie [VIDEO]

Szczury w sklepie Biedronka. / fot. Facebook/Ola Świątek / PAP
Szczury w sklepie Biedronka. / fot. Facebook/Ola Świątek / PAP

To już nie pierwszy taki przypadek w największych supermarketach. Tym razem jedna z klientek sieci Biedronka udostępniła zdjęcie, na którym widać małe szczury, prawdopodobnie tuż po urodzeniu, znajdujące się na półce z bakaliami.

Co i raz w sieci pojawiają się zdjęcia lub nagrania z największych sklepów w Polsce, na których widać niepokojące klientów rzeczy. Tym razem w podwarszawskich Pęcicach zaobserwowano szczury na półce z bakaliami.

Kobieta, która zamieściła nagranie w sieci, pisze o tym, że w sklepie już wcześniej dochodziło do nieprawidłowości. Do tej pory chodziło jednak o nieświeże warzywa i owoce, czy produkty z przekroczoną datą do spożycia.

– Ostrzegam Was przed robieniem zakupów w Biedronce przy ul. Sokołowskiej W Pęcicach! Kilkukrotnie zgłaszał do centrali Biedronki pleśń na warzywach i owocach. Przeterminowane produkty w ogromnych ilościach. Odpowiedź zawsze była ta sama: zwrócimy szczególną uwagę, zgłosimy do kierownika sklepu i faktycznie była poprawa ale tylko na krótki czas. Idąc dzisiaj na zakupy pomyślałam że wezmę pestki dyni na przekąskę, zamiast pestek było to coś… ktoś…nie wiem jak to nazwać – napisała na Facebooku p. Ola Świątek.

6 KOMENTARZE

 1. Nie kumam smieciarstwa i przyzwyczajenia do brudu Polakow.
  Biedronka byla od poczatku najbardziej brudnym marketem w kraju. A mimo to odniosla sukces.

  Nigdzie na zachodzie w takim syfie nikt by nie-robil zakupow.

  • Odpowiedź jest prosta – Bieda… Ludzie nie robią tego z przyjemności a z smutnej konieczności

   • Chyba z wrodzonego lenistwa i tępactwa!Z konieczności wp… zapleśniałe,skoro w innym hipermarkecie to samo jest dobre za ta samą cenę???

 2. Gdzie tu widać Biedronkę. Różni Janusze puszczają takie filmy . Niech puszczą taki na którym skierują kamerę na sklep. Ja tu nigdzie Biedronki nie widzę. Jak spojrzycie na opakowanie to one nie są z biedronki. Poza tym trzeba być kompletnym idiotą aby uwierzyć że jedno z najbardziej inteligentnycj zwierząt trzyma potomstwo na pułce w Biedronce.

Comments are closed.