Tęczowa perspektywa dla wrocławskich dzieci. Wprowadzą im obowiązkowe lekcje o tolerancji i wielokulturowości

Kadr z satyrycznej kreskówki
Kadr z satyrycznej kreskówki "South Park" o Obozach Tolerancji/fot. YouTube/Billy Johns

Wizja „obozu tolerancji” z satyrycznego „South Park” staje się realną perspektywą. Na pomysł obowiązkowych lekcji tolerancji wpadły nowe władze miasta Wrocławia. Prezydent miasta zapowiada, że ten projekt jest priorytetowy.

Nowe władze Wrocławia złożone z Koalicji Obywatelskiej pracują nad uruchomieniem programu „antydyskryminacyjnego”. Lekcje tolerancji mają być odpowiedzią na rzekome szerzenie się w mieście rasizmu, szowinizmu i ksenofobii.

Nauczymy dzieci, że inny wcale nie oznacza gorszy – powiedziała Renata Granowska, wiceprezydent Wrocławia.

Jednym ze 100 zadań, które nowy prezydent miasta Jacek Sutryk zapowiedział zrealizować w ciągu pierwszych 100 dni to „wzbogacenie programów edukacji międzykulturowej w szkołach o możliwość spotkania z przedstawicielami różnych kultur w ramach projektu Światowy Wrocław”.

Projekt lekcji tolerancji więc jest na wysokim priorytecie. Planowanym efektem jest „wzrost świadomości wśród mieszkańców, w tym uczniów, że Wrocław jest miastem wielokulturowym (…), wzrost liczby osób zainteresowanych wdrażaniem dialogu międzykulturowego we Wrocławiu”.

Na wiosnę planowane są spotkania z obcokrajowcami w szkołach podstawowych. Ma to oswoić dzieci z obcymi kulturami. Oprócz tego miasto Wrocław chce podjąć współpracę z WrOpenUp, które podejmuje „działania antydyskryminacyjne” we współpracy z dużymi markami, jak np. Google czy Volvo.

Źródło: wyborcza.pl/noizz.pl

27 KOMENTARZE

 1. „Nauczymy dzieci, że inny wcale nie oznacza gorszy – powiedziała Renata Granowska (POKO)”

  Jak to, nawet ten z PiS-u nie jest gorszy?
  Koniec świata.

 2. A tak lubiłem to miasto….Trudno. Niech się ,,pedałują,, i ,,ubogacają,, Dla mnie już Wrocławia nie ma.

  • Dariusz,
   Tak łatwo się poddajesz? Hmm…Nie przyjmuj tego osobiście, ale od dawna jest takie powiedzenie, że: najgorzej to być miękkim zrobionym…Ilu jeszcze jest takich, że obcy mu wejdzie do domu, narzuci swój terror, „kulturę”, z pana domu zrobi niewolnika a pan domu jeszcze mu za to podziękuje, bo żyje resztkami ze swoich zapasów bo co najlepsze w lodówce pana wyżarł obcy! Tak to można porównać, tylko skala większa, jeśli będzie chodziło o kraj to ta skala będzie jeszcze większa…To nie chodzi tylko o pedały i innych zaburzonych. Czy nie widzisz tego, że „ktoś” wydał ciężki szmal na przejęcie naszego kraju!? Czy nie widzisz tego, że to nie wypowiedziana ale podstępna wojna przeciwko nam w naszym kraju, przeciw naszym wartościom i cywilizacji…Już się nie kryje lobby wynaturzone i bardzo niebezpieczne. Jednak im chodzi o dzieci, pełną demoralizację i urabianie na rolę przyszłego niewolnika?… Z resztą dorosłych nie liczą się. Jak myślisz dlaczego?…
   Cyt. ” Ma to oswoić dzieci z obcymi kulturami.”… A cóż obce kultury mają do szukania w naszym kraju!? Dlaczego pozwala się na jakieś obce kultury? W organizmie zdrowego człowieka obce i agresywne kultury bakterii mogą być i będą zabójcze, więc niewskazane. W tym przypadku jest tak samo… Taa…Jakiego znowu użyto wybiegu i zgrabnego słówka „oswoić dzieci”… A ja wam mówię, że wytresować, tak jak od dawna społeczeństwa Zachodu były poddawane tresurze. My też jesteśmy poddawania bezpardonowo i nie ma odważnego żeby się sprzeciwić, bronić swojej godności, bezpieczeństwa, bronić SWOJEGO! w NASZYM! kraju… Za zdradę, sabotaż itd. zawsze był stryczek dla padalców ale padalce wymyśliły nowy sposób gry na słówka… Teraz to jest „zapoznawanie” się z obcymi kulturami… Pokazy gwałtów, podrzynania gardeł i innych „dzieł” z tych obcych kultur też są przewidziane?…A głupki wierzą w każdą nowo mowę, fałszywą mowę i słowa bez odrobiny krytycyzmu, myślenia, a przede wszystkim obrony przed wrogiem…Tak wytresowali już społeczeństwo? No to już się nie dziwię dlaczego jakieś obce pustynne poganiacze wielbłądów, które nauczyły się naszego języka, lub bez kręgosłupa moralnego konwertyci mają czelność pisać, że nasze kobiety będą jadły im z ręki… Niech przyjdzie do mnie taki świeżo oderwany od ogona wielbłądzicy do mnie. Zostanę jego dobrą wróżką i będzie miał „spełnione marzenie”, skoro wzgardził swoim Aladynem z lampką.

  • „A tak lubiłem to miasto”
   To jeszcze nic, ja tam przez cały semestr mieszkałem. Ciepło wspominam to miasto, mimo że sam pochodzę z tzw. ściany wschodniej. Ale lewica jest w stanie pogrążyć nawet takie duże polskie miasta.

 3. I oto chodzi we współczesnym świecie….Brawo Wrocław….z wyrazami szacunku…Pozdrawiam

  • Doprawdy!? Czyli o co ci chodzi? Nie stać cię na wycieczkę do Afryki, Indii czy innej biedoty (zwłaszcza umysłowej) żeby na terenach z ich „tradycjami” spotkać się na miejscu, więc jesteś zwolenniczką przenoszenia 3-go świata do NASZEGO! kraju? Cóż cię tak rajcuje i czego ci brak? Gwałtów, bicia, poniżania, pedofilii, , chatki z goovna, „nowoczesnej” kuchenki na ognisku, a może „ekspresowej” pralki w jakimś bajorze po porze deszczowej, chorych wojenek plemiennych, tańca w „spódniczce” z trawy przy tam-tamach itd. ?
   Opowiedz nam o swoim zapotrzebowaniu na te „atrakcje”.

  • Nikt mi nie wmówi że dwóch lub więcej pedałów to rodzina. Pedalstwo prowadzi do pedofili, czyli każdy pedofil i pedał oraz lesby to chore skrzywione psychicznie puste ryje, dla których jedną z głównych wartości w życiu jest ruchanie się z kim popadnie. Zresztą ludzie hetero też szukają bzykania na boku, jednak pedał to totalna skaza dla rodziny plugawego pomiota. W du…ie mam zdanie twierdzących inaczej i popierających LGBT, które jest łajnem tego świata.

 4. Lewica wykorzysta naiwność dzieci do promowania swojej ideologi. Dzieci nie dowiedzą się, że według statystyk czarni popełniają w USA ponad 50 proc. morderstw ale dowiedzą się, że biali są źli i trzeba przyjmować więcej imigrantów. Tak urobione dzieciaki będą w przyszłości głosować na pro imigrancką lewicę

 5. Obecna lewica jest większym zagrożeniem dla Europy niż komunizm i nazizm ponieważ po tamtych zbrodniczych systemach Europa mogła się podnieść. Lewica wpuści masową imigrację i doprowadzi do podmiany ludności a tego nie będzie można już cofnąć. Zmiany demograficzne będą nieodwracalne. Najgorsze jest to, że zmiany trwają dziesiątki lat i ludzie tego nie zauważają jak gotowana żaba nie widzi że jest coś nie tak.

  • edddd,
   Nie będzie żadnego efektu gotowanej żaby. Ten już był na Zachodzie. Nas to ominie, bo jest zbyt zmasowany na nas atak gatunku inwazyjnego. Jeśli nie znasz tematu to polecam, gdy będziesz czytał o tym gatunku to dojdziesz do wniosku, że właśnie na naszych oczach to się dzieje. Mały cytat: „Gatunek inwazyjny – gatunek alochtoniczny o znacznej ekspansywności, który rozprzestrzenia się naturalnie lub z udziałem człowieka i stanowi zagrożenie dla fauny i flory danego ekosystemu, konkurując z gatunkami autochtonicznymi o niszę ekologiczną, a także przyczyniając się do wyginięcia gatunków miejscowych.”
   Zmiany demograficzne już są od długiego czasu na Zachodzie, nas to też ominie, bo z braku obrony tubylców przed obcym, śmiertelnym wrogiem nas unicestwią (to też już robią małymi kroczkami).
   Dziesiątek lat też nie będzie tak samo jak i żadnej przyszłości dla białych dzieci, jeśli biały człowiek się nie ogarnie i nie zacznie się bronić i wypierać wroga. Te kanalie chcą urobić i wytresować białe dzieci na przyszłych niewolników i samobójców. Porównaj te dwie „szkoły”… Nasze dzieci uczą tolerancji a tak naprawdę spolegliwości i ustępowania obcym, mają ich akceptować i tłumaczyć sobie swoje krzywdy odmiennością innych, którą nasze dzieci muszą zaakceptować, bo też będą poniżane i wyzywane tak jak i nas się wyzywa sztucznymi, dyżurnymi słówkami, stworzonymi do tej „operacji”, np. antysemita, rasista, ksenofob i inne głupoty. Teraz przyjrzyjmy się jakiej „tolerancji” w swoich „szkołach” uczą obce, agresywne plemiona z innego lądu swoje dzieci. Jest to nienawiść do białych od najmłodszych lat, podrzynanie gardeł koniecznie białemu misiowi, wynoszenie swoich tradycji, obyczajów, religii etc. ponad innych. Odwrotność całkowita od tego, co chcą kanalie wpoić naszym dzieciom i pozbawić je a właściwie całkowicie wyeliminować jakikolwiek sprzeciw i instynkt samoobrony itd. itp.

 6. Nic tak nie otwiera oczu jak prawda!
  Poznaj fragment pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:
  Rozdz. XLIII – CEL GŁÓWNYCH ATAKÓW ŻYDOSTWA
  Jakkolwiek wszystkie wymienione sposoby, zmierzające do osłabienia i moalnego
  rozkładu narodów rdzennych, są deprawujące i zgubne, to jednak okażą
  się bezsilnymi, o ile natrafiana naród oparty o zdrową moralnie rodzinę, żyjący
  według zasad nauki chrześcijańskiej i wychowujący swą młodzież w szkołach
  o narodowym i religijnym kierunku. Rodzina, Kościół i szkoła to główne fun
  damenty państwa, to najsilniejsze wiązadła narodu, nadające mu siłę ducha
  i potęgę, to mur, który każdego wroga odeprze i obezwładni. Jeśli jedno z nich
  się rozluźni, naród się chwieje, wreszcie zginąć musi.
  Dlatego to żydostwo planowo i celowo zmierza do podgryzania tej więzi
  narodowej i skierowuje swe główne ataki przeciw rodzinie, Kościołowi,
  szkole i ziemi.
  1
  WALKA PRZECIW RODZINIE
  Podstawą państwa i siłą każdego narodu jest zdrowa i moralna rodzina.
  Rodzina to pierwsza komórka społeczna, to szkoła życia społeczno-państwowego,
  gdzie jest z jednej strony władza, a z drugiej strony praca, poświęcenie
  się i ofiarność z siebie dla dobra dzieci czy dla dobra rodzeństwa.
  Rodzina zaś katolicka to pierwsza świątynia. Tu po raz pierwszy składa
  dziecko rączki do modlitwy, tu uczy się modlić przy boku ojca i matki, tu po raz
  pierwszy słucha nauki o Bogu. Tu po raz pierwszy otrzymuje podstawy życia
  religijnego i moralnego, by się przygotować do życia, by wyrosnąć na człowieka
  dobrego i uczciwego.
  W polskiej zaś i katolickiej rodzinie na podstawie tych zasad wyrasta dziecko
  na dobrego Polaka i Katolika.
  Historia poucza, że w czasach, kiedy moralność stała wysoko, Polska była
  silna i potężna. W XVIII zaś wieku, kiedy wskutek napływu żydów i powstania
  210
  masonerii nastąpiło rozluźnienie obyczajów, sprzedajność i rozpusta, Polska
  upadła.
  W zmartwychwstałej zaś Polsce, kto chce pracować nad jej odrodzeniem
  gospodarczym i potęgą państwa musi przede wszystkim starać się o jej odrodzenie
  moralne.
  Tu źródło potęgi i znaczenia Polski.
  Wiedzą o tym dobrze nasi wrogowie wewnętrzni i dlatego wytężają wszystkie
  swe siły, by Polskę utrzymać w stałym rozluźnieniu. „Projekt prawa małżeńskiego”
  przygotowany dla Polski Katolickiej, zmierzał do rozbicia rodziny,
  a jak to wykazałem, żywcem był wzięty z Talmudu , i jeśli na 7 członków
  w komisji ustawodawczej, opracowującej ten „Projekt”, czterech było żydów
  czy pochodzenia żydowskiego, to świadczy to zbyt jasno, skąd te zakusy na
  rozbicie polskiej rodziny pochodzą. Wykazuje to również, jak żydzi planowo
  działają, bo przecież w „Mowie na cmentarzu żydowskim w Pradze”, wydanej
  po raz pierwszy w r. 1868 powiedziano:
  „Nasi mężowie muszą wejść do grona prawodawców w państwie”
  Byliśmy niedawno świadkami, jaką wrzawę podnieśli żydzi w całym świecie
  z powodu zaproszenia mnie na eksperta w Komisji Sejmowej administracyjno-
  gospodarczej w sprawie uboju rytualnego, nazywali to mieszaniem się do
  ich religii, jakkolwiek było to tylko przeciwdziałaniem wyzyskowi na tle
  rzeźniczo-gospodarczym, a tymczasem Polacy cierpliwie patrzyli na to, że
  żydzi chcieli im narzucić swoje talmudyczne przepisy i zamiast Sakramentu
  małżeństwa wprowadzić prawo żydowskie, oparte na Talmudzie. Zmierzało to
  wszystko do rozbicia rodziny i rzucenia potomstwa na pastwę losu.
  Nazywano to jednak postępem i wymogiem ducha czasu. Skąd jednak ten
  postęp pochodzi wypowiada to żyd Blau
  „Nowe postanowienia przedstawiają postęp w rozwoju prawa małżeńskiego,
  nadto nowoczesne europejskie prawodawstwa, po półtora tysiącu lat, stanęły
  przeciw postanowieniom prawa kanonicznego, a na stanowisku żydowskiego
  prawa rozwodowego”.
  Na dowód tego, że zwrot ten do żydowskiego prawa rozwodowego jest dla
  żydów potrzebnym i pożytecznym, wystarczy przytoczyć „Mowę rabina o gojach”,
  gdzie powiedziano:
  „Musimy o tym myśleć, by ułatwić związki małżeńskie między żydami
  i chrześcijanami, bo naród żydowski może przez to tylko zyskiwać, nie ponosząc
  żadnej szkody. Wprowadzenie w pewnym stopniu nieczystej krwi do naszego
  narodu przez Boga wybranego, nie może go zniszczyć, a nasze córki zyskują
  przez te małżeństwa stosunki z rodzinami, które posiadają potęgę i wpływy.
  Drogą wymiany dla naszych pieniędzy zyskujemy naturalnie wpływ na nasze
  otoczenie. Przyjaźń z chrześcijanami nie sprowadzi nas z drogi, którąśmy sobie
  nakreślili, przeciwnie, dzięki naszej zręczności uczyni nas ich panami.
  Życzyć sobie należy, aby Izraelici wstrzymywali się od brania kobiet ze
  swojej świętej religii jako metresy dla siebie, a poleca się, aby sobie w tym celu
  znajdowali chrześcijańskie dziewice.
  Wielkie znaczenie miałoby zawieranie małżeństwa wyłącznie przez zwykłą
  ceremonię cywilną, gdyż wtedy chrześcijańskie kobiety dostałyby się do nas”504.
  Podobną ohydę i cynizm znajdujemy i w „Mowie na cmentarzu żydowskim
  w Pradze”, gdzie powiedziano:
  „Musimy żądać wolnych związków małżeńskich między żydami i chrześcijanami.
  Izrael może na tym tylko skorzystać, jakkolwiek zanieczyszcza tym
  swoją krew. Nasi synowie i nasze córki mogą wchodzić w związki małżeńskie
  z wybitnymi i możnymi rodzinami chrześcijańskimi. My dajemy pieniądze
  i otrzymujemy za to wpływ. Chrześcijańskie pokrewieństwo nie wywiera na nas
  wpływu, ale my wywieramy na nich. To jest jedno. Drugie jest to, że my
  szanujemy kobietę żydowską, a oddajemy się raczej zakazanym chuciom z kobietami
  naszych wrogów. My mamy pieniądze, a za pieniądze jest także cnota
  sprzedajną. Żyd nie powinien nigdy córki swojego narodu czynić nałożnicą.
  Jeśli chce przeciw szóstemu przykazaniu występować, jest dosyć do tego
  dziewcząt chrześcijańskich. Od czego byłyby zatrudnione w sklepach ładne
  dziewczęta gojów? Która się nie chce poddać naszym zachciankom, nie otrzyma
  żadnej pracy, a więc i chleba! Musimy naszym młodym mężczyznom dać także
  przyjemność. Idźcie do wielkich miast, a zobaczycie, że oni nie czekali dotąd
  na naszą mądrość! Zróbcie z małżeństwa chrześcijańskiego kontrakt zamiast
  Sakramentu, a żony i córki ich będąjeszcze chętniejsze w naszym ręku…
  Co mówi prawo? — padł głos pomiędzy dwunastu. — Za cudzołóstwo
  z kobietą naszego narodu grozi śmierć. Naruszenie dziewicy może być odpokutowane
  karą pieniężną, jeśli nie jest zaręczoną narzeczona. Inaczej śmierć.
  212
  Cielesne zaś przestępstwa z niewolnicą osądza prawo łagodnie, jej ciało należy
  jej panu.
  Czyżby gojki miały być lepszymi od naszych niewolnic”?505.
  W „Mowie rabina we Lwowie” wygłoszonej w r. 1912 czytamy:
  „Nie może być nierozerwalności chrześcijańskiego małżeństwa”506.
  Gdyby ktokolwiek wątpił o autentyczności wymienionych mów, ziejących
  bezdenną nienawiścią i pogardą dla gojów i gdyby nie mógł zrozumieć tej
  bezczelności, z jaką żydzi mieszają się do chrześcijańskiego Sakramentu małżeństwa,
  to niech sobie uprzytomni, że żydzi będąc w większości w Komisji
  Kodyfikacyjnej uchwalili dla Polski w r. 1929 to, co w wymienionych mowach
  było postanowione, jako cel dla propagandy w krajach chrześcijańskich.
  Zresztą, praktyka życia wykazuje, że żydzi istotnie tak postępują, jak w owych
  mowach wskazano. Widzimy tu zatem, że demoralizacja i deprawacja jaką
  prowadzą żydzi w stosunku do kobiet chrześcijańskich, jest prowadzona celowo.
  Zaciekła zaś ich dążność do zaprowadzenia rozwodów i ślubów cywilnych
  w Polsce, opiera się na prastarych ich uchwałach, a wszystko to zmierza
  do osłabienia Polski przez zachwianie jej fundamentu, jakim jest zdrowa moralnie
  katolicka rodzina.
  Zdemaskowali się w tych dążnościach sami żydzi, kiedy wystąpili, jak np.
  niejaki żyd Ackerberg, w obronie „Projektu prawa małżeńskiego w Polsce”,
  zachwalając dla Katolików rozwody i śluby cywilne i chcąc zrealizować to, co
  postanowiono w przytoczonych „Mowach”, że musi być zniesiona nierozerwalność
  chrześcijańskiego Sakramentu małżeństwa.
  Widocznie dla żydów było to potrzebne i konieczne, dla Polaków jednak
  byłoby to szkodliwe i zgubne.
  213
  _____________________________________________________________
  S01) Talmud, bolszewizm i Projekt prawa małżeńskiego w Polsce (Warszawa 1932).
  502) Mowę tę przytaczam w pracy: „Program światowej polityki żydowskiej” II wyd. str. 129.
  Omówienie zaś str. 117, 118.
  503) Blau, Die judische Ehescheidung und der judische Scheidebrief. Strassburg 1911, S. 89.
  504) Mowa rabina o gojach § 17-19. Przytaczam w pracy: „Program światowej polityki
  żydowskiej” II wyd. str. 121.
  505) Mowę tę jak i „Mowę rabina o gojach” omawiam w pracy: „Program światowej polityki
  żydowskiej” II wyd. str. 117-118; 130, 131.
  506) Cfr. Program światowej polityki żydowskiej II wyd. str. 133, 134.

  Pamiętaj: i Ty możesz być Trzeciakiem!

  • !!!!! DO PIEKŁA Z parchami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ !!!!!
   A M E N ! ! ! ! !

 7. wrocław jest nazywany bandersztadt…
  ilu kretynów i debili jest w Polskim narodzie, że takie ścierwo do władz wybierają ?????
  BRAK SŁÓW…..

 8. Sutryk !!! Ręce precz od naszych dzieci, albo nie dociągniesz nawet do wiosny sukin.synu!!!!

 9. Mogą se chcieć. Najpierw rodzice nieletnich muszą wyrazić zgodę na takie zajęcia. Bez zgody rodzica czy opiekuna na takie zajęcia dziecko nie pójdzie. Jeśli ma to być w ramach zajęć szkolnych musi wyrazić na to aprobatę MEN.

 10. Mogą se chcieć. Najpierw rodzice nieletnich muszą wyrazić zgodę na takie zajęcia. Bez zgody rodzica czy opiekuna na takie zajęcia dziecko nie pójdzie. Jeśli ma to być w ramach zajęć szkolnych musi wyrazić na to aprobatę MEN.

 11. Kiedyś taką rolę spełniała religia. Uczyła tolerancji i szacunku do bliźniego, dopóki lewakom nie zaczęła przeszkadzać, bo wiara i komunizm nie idą że sobą w parze.

 12. To teraz Wroclaw, Google i Volvo ustalaja program nauczania w polskich szkolach a nie MEN?

 13. Acha, to dlatego walczą z religią w szkołach. Chcą zrobić miejsce na pedalską propagandę !!

 14. Brawo Wrocław! Komentarze pokazują jak bardzo potrzebujemy takich lekcji.

Comments are closed.