TYLKO U NAS! Szczepionki zabijają psy. „Nasza piękna, zdrowa chihuahua Rita została uśmiercona szczepionką”

Chihuahua Rita w wieku 8 tygodni została uśmiercona szczepionką. Foto: fb
Chihuahua Rita w wieku 8 tygodni została uśmiercona szczepionką. Foto: fb

Osiem tygodni – tyle cieszyli się życiem małej suczki Rity jej właściciele. Jak pisze nasz czytelnik pan Maciej, Rita skonała w męczarniach w reakcji na jedną ze szczepionek.

Pan Maciej przesłał do nas smutną informację. Ośmiotygodniowy szczeniak chihuahua przez dwa dni konał w męczarniach po podaniu szczepionek przeciwko leptospirozie. Poniżej publikujemy fragmenty listu.

Nasz zdrowy, doskonały szczeniak chihuahua w 8-tygodniu życia został zaszczepiony szczepionką Versican Plus L4 ( przeciwko leptospirozie ) / Versican Plus DHPPI. 2 godziny po zaszczepieniu pojawiły się zaburzenia centralnego układu nerwowego oraz zespół innych objawów.

Mimo ratowania psa po 2 dobach piesek skonał pośród drgawek, skurczy, mimowolnych tików. Dysponuję protokołem leczenia oraz wynikami sekcji zwłok – oba dokumenty wystawione przez lekarza, który psa szczepił. We wniosku z sekcji podano jako przyczynę śmierci „niewydolność wątroby spowodowaną prawdopodobnie podaniem szczepionki”.

Poza zniszczoną kompletnie wątrobą stwierdzono m.in. krwawienie do jelit i krwawienie do koniuszka sercowego.

Z informacji jakie zebrałem w ostatnich dniach wynika jasno, że od kilku lat w Polsce i Europie mnożą się tego typu przypadki, szczególnie u szczeniąt. Mimo tych głosów producent nadal informuje w karcie produktu, że szczepionka zalecana jest dla szczeniąt od 6 tygodnia życia, a w potencjalnych skutkach ubocznych nie widnieją ostrzeżenia o żadnych tego typu poważnych możliwych następstwach.

Ktoś mógłby powiedzieć, że to ‚tylko pies’… Dla nas ten piesek był wyjątkowy i miał przed sobą długie, dobre życie. Życie, które zostało brutalnie przerwane tylko dlatego, że koncern
farmakologiczny nie chce wycofać z obrotu specyfiku, który zbiera takie żniwo.

Psów i ich właścicieli w podobnym położeniu jest więcej, jednak z tego co mi wiadomo nikt dotąd – przynajmniej u nas w kraju – nie zdecydował się wytoczyć dział przeciwko
producentowi szczepionki (w UK owszem ).

Jeżeli ktoś z naszych czytelników zna podobne przypadki prosimy o kontakt. Miejmy nadzieję, że to nieszczęście przysłuży się do wyeliminowania kolejnych tak tragicznych przypadków.

41 KOMENTARZE

  • lewactwo uważa psa (zwierzę) za istotę wyższą od człowieka, a przynajmniej równą człowiekowi, więc powinno się tym z eurokołchoznego „urzędu” zająć szczepionkami dla psów,
   szczepienie niemowlaków, dzieci, burdami szczepionkami (aluminium) jest OK!
   choroba dzieci, a później dorosłego człowieka, to stałe przywiązanie do korporacyjnej Pharmy, do medycyny dla gojów, stałe i na dobrym poziomie finansowanie z budżetów państwa, rozkład „chorego” narodowego państwa, i depopulacja ludności

   masonom i czerwonemu lewactwu kulturowemu nie chodzi o zwierzęta, chcą ośmieszyć chrześcijaństwo, Pana Boga, poniżyć Jezusa Chrystusa i Jego śmieć na krzyżu,
   takie ustawienie zwierząt w stosunku do ludzie oznacza że Jezus Chrystus umarł na krzyżu także za „rozumne” zwierzęta,
   wyniesienie zwierząt do godności człowieka wyśmiewa plan zbawienia, w konsekwencji samego Pana Boga,
   to żydowski pomysł na rozwalenia chrześcijaństwa, katolickich rodzin, państw narodowych

   • W Rzyci mam wasze bóstwo z paralogicznymi nurtami religijnymi Juedo-Islamo-Chrześcijańskich.

   • Nie zrozumiałeś niczego, nikt nie stawia zwierząt na równi z człowiekiem ale mamy wręcz obowiązek opiekować się nimi bo one też czują.

  • lewactwo uważa psa (zwierzę) za istotę wyższą od człowieka, a przynajmniej równą człowiekowi, więc powinno się tym z eurokołchoznego „urzędu” zająć szczepionkami dla psów,
   szczepienie niemowlaków, dzieci, burdami szczepionkami (aluminium) jest OK!
   choroba dzieci, a później dorosłego człowieka, to stałe przywiązanie do korporacyjnej Pharmy, do medycyny dla gojów, stałe i na dobrym poziomie finansowanie z budżetów państwa, rozkład „chorego” narodowego państwa, i depopulacja ludności

   masonom i czerwonemu lewactwu kulturowemu nie chodzi o zwierzęta, chcą ośmieszyć chrześcijaństwo, Pana Boga, poniżyć Jezusa Chrystusa i Jego śmieć na krzyżu,
   takie ustawienie zwierząt w stosunku do ludzie oznacza że Jezus Chrystus umarł na krzyżu także za „rozumne” zwierzęta,
   wyniesienie zwierząt do godności człowieka wyśmiewa plan zbawienia, w konsekwencji samego Pana Boga,
   to żydowski pomysł na rozwalenia chrześcijaństwa, katolickich rodzin, chrześijańskich państw narodowych,
   ułatwia budowanie światowego eurokołchozu!

 1. Gdyby to był kundelek a nie francuski piesek prawdopodobnie by to nikogo nie zainteresowało…

  • Kundelek by przeżył,kundelki są bardziej odporne,biedny psiaczek, biedni właściciele, ja to bym się zastanowiła nad procesem, życia mu to nie zwróci ale ukryci zuchwałość koncernu .

  • Twoj mozg nie dziala poprawnie. Za duzo szczepionek , mozg nie dziala . Propaganda jak najbardziej.

 2. chcacemu nie dzieje sie krzywda
  szczepionka powoduje malo intensywne objawy choroby na ktora ma uodparniac, buszmeni robia to samo tylko innymi srodkami
  czysty kurwinizm

 3. Mojego szczeniaka też rok temu zabiło podanie szczepionki przeciw chorobom zakaźnym. Po 4ch dniach próby ratowania wszystkimi możliwymi sposobami zdechł, zalał się krwią. A producent szczepionki nadal nie wykazał się żadnym zadość uczynieniem. Oszuści! Zabili mi psa!

 4. Albo artykuł jest naciągany, albo ciała dał lekarz weterynarii. Rodzi się wiele pytań:
  Dlaczego w. 8 tyg szczepienie?
  Czy to było pierwsze szczepienie ?
  Jeśli pierwsze to dlaczego była użyta tak duza szczepionka.
  Objawy nie wskazują na reakcję poszczepienną lecz na chorobę psa, więc szczepionka tylko pogłębiła te objawy.wiec lekarz weterynarii. Zrzucił swoje partactwo na szczepionkę aby nie mieć problemów.

  Pozdrawian

  • sczepiłem szczepionką (3-w jednym) prawie rocznego Rottweilera, jak na wiek psa to straty byczek, a było to ok. 20 lat temu, wówczas lekarz weterynarii odradzał taki zabieg, twierdził, że to bardzo obciąży organizm psa, i nie chce za to odpowiadać, ale jak mam takie życzenie, to na moją odpowiedzialność zaszczepi psa,
   nie wiem jak jest u zwierząt,
   to u weterynarza,
   a w pediatrii,
   kilkunastogodzinne niemowlęta szczepić się, na podstawie ogólnego wyglądu dziecka, jakimś świństwem potwierdzonym certyfikatem przez producenta, z wykazanym aluminium w składzie, i innymi syfami, który to producent ma pewność, że szczepionka nie będzie weryfikowana przez biorcę,
   to wydaje się być, delikatnie mówiąc, nieodpowiedzialne!

  • Zaszczepiłam 2 psy jamniki w tym samym dniu matkę i jej szczeniaka obydwa strasznie się pochorowały. Objawy miały po godzinie od szczepienia. Nagle obydwa psy przestały chodzić bo nie mogły stanąć na łapkach, bardzo piszczały i dostały goraczki Szczęśliwie udało się je uratować i nikt mi nie powie, że psy już były chore. Osoby które mają rasowe psy zazwyczaj znają się na tym co robią bo mają bzika na tym punkcie. A pies pomimo, że nie mówi potrafi wszystko wyrazić. Jeśli istnieje w medycynie pojęcie „wstrząs poszczepienny” to oznacza, że nie są to historie wyssane z palca i że takie przypadki są.

  • Do Lekarz Weterynarii. Na jakiej podstawie wyraża Pan sąd, że pies był chory w chwilii szczepienia..? Otóż nie był – był zdrowy, silny, miał apetyt, tuż przed szczepieniem miał prawidłowa temperaturę ciała, normalny, pogodny nastrój, prawidłowe odruchy. Wszystkie opisane skutki zadziały się nagle około 2 godziny po zaszczepieniu psa. Kolejna kwestia: na jakiej podstawie kwestionuje Pan decyzję zaszczepjnie psa w wieku 8 tygodni skoro poroducent zaleca szczepionkę od 6 tygodnia? ( Karta Charakterystyki Produktu w załączeniu ).

   • te badania ktore Pan podal to bzdura a nie badanie, ale dla laika przejdzie zeby wyciagnac z niego kasę

 5. Biocan – podobno znane są przypadki problemów niejednego szczeniaka a łąvzy je właśnie ta szczepionka.

 6. Dobrze, że cziłała, a nie dzieciak. Chociaż też szkoda stworzenia:-(

 7. Ciekawe który pies przeżyłby serie szczepień ludzkich… Gucio się zrobi.Nie jedna matka dziecko straciła ale o tym cisza. Mi dziecko prawie zabili. Wolą zrobić ze mnie matke wariatke zamiast przebadać te szczepionki.

 8. Moja suczka miała 10 lat. Po szczepionce przeciw wściekliznie po dwóch dniach dostała konwulsji. Potem jeszcze pół roku była na lekach silnych przeciwpadaczkowych. I w końcu musieliśmy ją uśpić. Starszy lekarz weterynarz powiedział, że organizm nie wytrzymał już co rocznych szczepień. Jedna szczepionka działa prawie trzy lata, a reszta tylko dobija co roku i kumuluje się w organizmie. Taka jest prawda o tych dobrych szczepionka h. Trzeba je stosować bardzo rozważnie.

  • „Szczepionki stosować rozważnie” , tyś jest dobra , mówią że truje a ty rozważnie…..

 9. Z nADMIARU PIESZCZOT ZDECHLA najpierw szczepic pancie odczekac czyswiroje a potem psa calkiem odwala

 10. Dziwne, bo krąży opinia (weterynarz psa znajomego tak twierdził), że szczepionki dla psów są bezpieczniejsze od tych dla ludzi.

 11. Szczepionki sa bezpieczne Zenku tylko trzeba mieć trochę oleju w glowie, moim zdaniem trochę wina weta bo małe rasy psów są bardzo wrażliwe dlatego powinien zacząć od szczepionki na dwie choroby tzw.Puppy a nie walić od razu szczepionkę na 5chorób dopiero później po miesiącu doszczepic np vanguardem 5 na 4choroby i później za miesiąc od tej szczepionki zastosować ta po której pies zszedł. Pies zupełnie inaczej by to zniósł mając 4miesiace i każdy porządny wet to potwierdzi. Inna sprawa że już były wzmianki o tym iż psy zachorowały na chorobę poszczepienna (mówię tu tylko o leptospirozie) po zaszczepieniu, z tym że mówię tutaj duże znaczenie ma wiek pieska zaszczepionego.

  • Po szczepionce BCG (najprawdopodobniej belgijskiej), prawdopodobnie przeciw gruźlicy, na początku lat pięćdziesiątych, masa niemowlaków w Polsce zmarła!

   • nie obchodzi to pewnie nikogo poza tymi rodzicami , oni klepia tutaj telewizyjjne hasla, szczepionki nigdy nie sa i nie beda bezpieczne a to co w nich jest to jakas parodia

 12. Kto szczepi takiego maluszka takim kombajnem? Najpierw szczepi się na 3 choroby, potem na 5, lepto można potem doszczepic… Pierwsze szczepienie zawsze może powodować niepożądane reakcje, wstrząs, zle samopoczucie, ale można się z tym uporać. Natomiast szczepienie wszystko w jednym to ani dla dzieci ani dla psów ani dla kotów nie jest niczym dobrym ? czasami lekarze bywają nadgorliwi, właściciele też no i niestety zakończenie jest smutne ?

  • jak Cie nie stac to tym sobie szczep , spokojnie mozna kupic szczepionki pojedyncze ale tego biedny weterynarz nie zaleci bo on nawet nie wie ze takie sa ,

   nie odwrocisz tych zmian juz nigdy jesli raz uszkodzisz system immmunologiczny i nerwowy aluminium i innymi badziewiami

Comments are closed.