Urban jedzie po bandzie! Umieszcza na okładce czasopisma dzika z Gwiazdą Dawida. „Ostateczne rozwiązanie” [WIDEO]

Okładka najnowszego
Okładka najnowszego "NIE" i Jerzy Urban szkalujący Polaków ukrywających Żydów/fot. Twitter/YouTube/Tygodnik NIE (kolaż)

Temat odstrzału dzików wywołuje histerię w części społeczeństwa. Skorzystać na niej postanowił Jerzy Urban poświęcając numer tygodnika „NIE” właśnie dzikom. Na okładce umieszczono dzika i stylizowane na obozy koncentracyjne zdjęcia tych zwierząt z wielkim czerwonym napisem „Ostateczne rozwiązanie”.

„Ostateczne rozwiązanie”: Pisowska zagłada dzików – czytamy w pierwszej pozycji zawartości numeru. Ponadto okładka też jest jednoznaczna. Jeden z dzików ma na sobie obozową Gwiazdę Dawida ze stylizowanym na pismo hebrajskie napisem „Dzik”. Obok niego znajdują się stylizowane na zdjęcia z niemieckich obozów koncentracyjnych dziki za drutem kolczastym.

Urban jednak poszedł jeszcze dalej. Wykorzystał temat odstrzeliwania dzików i porównania ich do Żydów do poruszenia tematu „zabijania psów w Jedwabnem”. Uderzył także w Polaków ukrywających Żydów.

Kultywuję piękną polską tradycję. Tu w tej piwnicy przechowuję rodziny dzików, które rząd chce zamordować. Póki będą płacić, to ich nie wydam leśnikom – mówi Jerzy Urban w filmie opublikowanym przez „NIE”.

Źródła: nie.com.pl/youtube.com

25 KOMENTARZE

  • Brawko Urban!
   Prowok redaktorek DC udaje iż nie łapie humorystycznego tonu Urbana.
   Ziomale – chyba, że wierzycie w to, iż przez nie jedzenie świniny przez Urbana, ma on mniej niż 95 % zgodności genomu ze świniami.
   Tylko świnie bronią świń ! Taka jest prawda !

 1. No, no, Urbanowi się wypsknęło.

  Urban twierdzi mianowicie, że Żydzi to świnie. I to w dodatku dzikie.

  Co za antysemita z tego Urbana !!!
  Z drugiej strony nie od dzisiaj wiadomo, że największymi antysemitami są … Żydzi. Trudno się dziwić. Wiedzą co mówią.

  • Mylisz się! Dokonał ordynarnej i oczywiście nieuzasadnionej nobilitacji swego gatunku, a to dlatego że zazwyczaj dorabiali się oni oceny na poziomie robactwa i innych uciążliwych pasożytów(„parch” na ten przykład).
   Taki dzik to dla nich zaszczyt!

 2. niech te opaske na siebie zalozy, bo jeszcze go ktos odstrzeli myslac, ze goj.

 3. Policja Rzydowska w gettcie warszawskim zapedzilaby dzikie swinie do wagonow? Bardzo szybko!! Policja Rzydowska byla gorsza od niemieckiego Gestapo. Po wojnie Policja Rzydowska zostala przeksztalcona przez Joska Rozanskiego-Goldberga w Urzad Bezpieczenstwa popularne zdominowane przez zydow „UB” w ktorym Fejga Woliniak sciagala Polakom zlote pierscionki razem z paznokciami

 4. Na banknocie gwiazda dawida, żydy krzyczą.
  Gwiazda dawida na dziku, jest spoko, nikt nie krzyczy.
  Hiporkryci.

 5. Wujek Jack nawet nie wiedział, że jeszcze istnieje plugawy tygodnik tego plugawego Żyda.

 6. Pan Jerzy Urban jako odważny satyrykintryguje ludzi i skłania ich do myślenia. I dobrze.

  Po co ględzić o rzekomym afrykańskim mordowaniu dzików skoro w Afryce w zaplanowany sposób morduje się współcześnie nie ddziki lecz ludzi!?
  A dziki to w Polsce nie w Afryce władze chcą zlikwidować. Jakby przeciętnemu Kowalskiemu któremu brzuch do kości przysycha bo ma raptem 5 czy 6 złotych na swe całodzienne wyżywienie zdrowe i tanie jedzenie np. mięsa z dzika rzekomo nie było potrzebne. Podobnie jak dogorywającemu współcześnie polskiemu rolnictwu dotychczasowe częściowe rekompensaty za szkody jakie dziki czasami rolnikom wyrządzają.
  Polscy rolnicy protestują p-wko niszczeniu polskiego rolnictwa – dzisiaj w ramach protestu blokowali niektóre drogi bo niestety jest coraz mniej zdrowej polskiej żywności w sklepach i jest ona coraz droższa a rolnikom wypłaca się z tego bardzo mało.

  Poza tym czyż ten planowany pomór dzików w Polsce nie został przez kogoś zaplanowany podobnie jak kiedyś wymyślono urojoną „ptasią grypę” żeby wybić w Polsce zdrowe polskie kurczaki po to by zlikwidować polskie fermy hodowli kurczaków aby zaraz potem na ich miejsce sprowadzać bardzo wątpliwej jakości kurczaki z Izraela oraz z Chin?

  • Dokładnie nasza dobra żywność idzie za granicę a polskie zakłady mięsne przerabiaja pod swoją marką zagraniczny szajs na antybiotykach i gmo i tym nas karmią.Szybciej padniemy nawet emerytury nie zdążymy wziąć a służba zdrowia dno terminy coraz dłuższe

  • „Jedyny odważny” BUAHAHAHAHAHA!!
   Chyba jeden z wielu żydków, którzy mogą gadać i obrażać kogokolwiek, bo sądy w Polsce i Europie są rasistowskie i żydka nie skażą. Łot i wsjo cała tajemnica „odwagi” urbasia.

   • Nie do końca tak jest, bo Bender się z tym Żydem procesował i wygrał.

 7. Stary, biedny, schorowany dziadek, który doskonale zdaje sobie sprawę, że jest już jedną nogą w piekle. Próbuje zaczarować rzeczywistość, udając błazna. Zdaje się mówić:
  Co przyciąga twój wzrok kiedy na mnie patrzysz. Moje spojrzenie, moje ruchy w tańcu? Bo na pewno nie moje lekkie nietrzymanie moczu.

   • @PP. To nie on ma raka ale ty masz w sobie raka nienawiści w swoim podłym ciele który ciebie coraz bardziej toczy niszczy i zabija. Stąd tyle chlejesz i ćpasz tłumiąc w sobie nienawiść do normalnych ludzi ty dogorywający polski bezsilny psychopato, który bezpowrotnie umierasz i otwierają się już przed tobą bezdenne czeluści piekieł gdzię będziesz się smażył przez całą wieczność ty diabelski pomiocie.

    A z góry Jerzy Urban wraz z zastępami sprawiedliwych aniołów bożych śmieje się i śmiać będzie.
    ;-))

 8. Masowy odstrzał dzieci
  dedykuję Kunegundzie z nczas.com

  Co zawinił komu płód,
  Że zagłada czeka brzdąca?
  Choć u Natki Przybysz cud
  To aborcja jest kwitnąca…

  Za to co wymyślił Marks,
  Życie płaci w brzuchu dziecko.
  Ale „najważniejszy – las!
  Zabijany dzik zdradziecko!”…

  Dzik się bronić umie sam;
  Dzik ma kły… Umiera z głodu
  Aż co trzeci, jeśli cham
  Wstrzyma odstrzał bez powodu.

  „Życie dla ciężarnych loch!
  Przecież mają w brzuchach dziki!…
  Skrobać płody – prawem!” Och,
  Kły Wam w zad, lewackie bziki!!!

  https:
  //nczas.com/2019/01/12/szalenstwo-trwa-margaret-i-nosowska-spiewaja-w-obronie-dzikow-wykonaj-misje-podpisz-petycje-video/

 9. Cóż, być może kolejny przejaw natury i życia w Polsce jakim jest jeszcze istnienie m.in. dzików w polskich lasach czy kniejach. No oprócz oczywiście choć coraz bardziej zamierającego życia zdrowych roślin, drzew, ptaków, ryb oraz innej zwierzyny. A przede wszystkim życie i w dodatku zdrowe oraz szczęśliwe życie ludzi, a w szczególności Polaków, których w satyryczny i nie pozbawiony sensu sposób przerysowany i pararelny, a próbuje ochronić przed zagładą Jerzy Urban.
  Zaś polscy notable i zidiociałe ogłupiane społeczeństwo chcą jakby do cna zniszczyć (Polaków m.in. przymusowymi szczepieniami niczym za haniebnych i tragicznych w skutkach „eksperymentów medycznych” zbrodniarza medycyny niesławnej pamięci Mengele w KL Auschwitz&Birkenau. Podczas gdy przymusu szczepień, które wstrzykują ludziom patogeny chorobotwórcze, niema poza Polską ani w Izraelu, ani w 20 krajach współczesnej Europy ani w Rosji!).
  A zatem być może istnienie Polaków czy też, oprócz zdrowego ekosystemu, a więc także dzików jest dla mljakichś notabli „nie opłacalne”!??
  Tylko co w zamian, no bo gdzie zostaną wysłane zdrowe polskie dziki i co oraz skąd i czyim kosztem oraz jakiej jakości i dla kogo sprowadzone?

Comments are closed.