„Azyl”, „hostel”, a może coś innego? Za pieniądze warszawiaków Trzaskowski uruchamia specjalną placówkę dla LGBTRTVAGDcośtam

lewackie_szalenstwo_gender_rownosc_transwestyta_gej_lgbtq
Zdj ilustr. Źródło: instagram

Już w tym miesiącu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisze kartę z postulatami środowisk LGBTBDSM. Prawie pewne więc jest, że Warszawa reaktywuje utrzymywany z pieniędzy Warszawiaków hostel dla osób nieheteronormatywnych, którzy mimo specjalnego hostelu uważają jednocześnie, że nie powinno się zwracać uwagi na ich upodobania.

Media nazywają ośrodek „hotelem-azylem” dla osób LGBTRTVAGD. Działał on już wcześniej przy ul. Żurawiej 24A przez ponad rok do jesieni 2016.

Prowadzony był przez fundację Lambda. Przybywało do niego kilkadziesiąt osób, głównie spoza Warszawy.

Przy takiej ilości gości długo to ciągnąć nie mogło. Z przyczyn finansowych placówka została zamknięta.

Mimo to Yga Kostrzewa z fundacji Lambda przekonuje, że taki „azyl” jest niezbędny dla LGBTQWERTY.

Osoby LGBT, szczególnie transpłciowe, narażone są w zwykłych ośrodkach dla bezdomnych na ostracyzm, są ofiarami transfobii i homofobii. W hostelu mogłyby liczyć na bezpieczeństwo, mogłyby odbić się od dna – twierdziła w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

Osoby, który mieszkały w pierwszym hostelu, się usamodzielniły. Mają mieszkania, pracują – mówiła.

Placówka teraz ma zostać reaktywowana. W trakcie kampanii wyborczej była to jedna z obietnic Rafała Trzaskowskiego w ramach tzw. karty LGBT.

W sprawie karty [LGBT – red.] spotkaliśmy się z prezydentem Rafałem Trzaskowskim jeszcze przed jego zaprzysiężeniem, w listopadzie – mówił „GW” Oktawiusz Chrzanowski ze stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza – Zapewnił, że podpisze ją w styczniu. Czekamy na ruch prezydenta – dodał.

Źródło: onet.pl

31 KOMENTARZE

  • Nie Warszawiacy wybrali tego cwaniaka tylko służby WSIokowe Stare Kiejkuty To ich ekipy nadzorowały i liczyły głosy !!!

 1. Super „warszafiaczki” wybraliście swojego prezydenta!Chyba nie macie równo pod kopułą!Wstyd,ze to miasto jest naszą stolicą!

  • W Warszawie też żyją normalni ludzie, chociaż najwyraźniej w mniejszości. Prosimy nie generalizować.

   • Może i żyją normalni,ale ilu ich jest skoro wybrali ci nienormalni?????????????? i wybrali jak wybrali?

 2. Państwowe burdeliki LGBTNSDAP dla psychicznie chorej lewackiej patologii.

  • Weź również kozę i jej kochankę męską dżdżownicę, a może tasiemca?
   Eeeee nie..
   Taśiemce to kochasie homoseksualistów.
   Do-sadnie :)

 3. Wybrali Czaskosia, to teraz mają. Jaki by do takiego g…a nie dopuścił!!

 4. Obrzydliwy sposób pisania o lgbt, ludzie, to nie średniowiecze… to nie wasza sprawa kto z kim się kocha. Dajcie ludziom żyć, a te obrzydliwe i podle komentarze zostawcie dla siebie.
  Pozdrawiam z Warszawy

  • Ale sprawa warszawiakow gdzie ida ich zrabowane w podatkach pieniadze. (P.S. Zeby nie bylo: nie jestem z Warszawy).

  • To nasza sprawa.

   1. W coraz większej liczbie krajów na świecie prawo zaczyna nakazywać AKCEPTACJĘ czyjegoś zboczenia i zwracania się do kolesia jak do „kolożanki” bo on „się czuje” on się „identyfikuje”. Coraz częściej słyszy się też o legislacjach (w tychże krajach) nakazującą wychowywanie dzieci w poczuciu akceptacji tego zboczenia a jest to akurat w Polsce niezgodne z konstytucją i gwarantowanym przez nią prawem rodzica do wychowywania swoich dzieci według swoich poglądów. Inna sprawa że wspomniana legislacja włazi w rodzinę i akceptuje jako dogmat że kilkuletnie dziecko, któremu nie sprzedajemy alkoholu, nie pozwalamy decydować o wynikach wyborów, ma jak najbardziej prawo decydować o tym czy jest kobietą czy mężczyzną, zupełnie jakby takie dziecko cokolwiek wiedziało o czymkolwiek… Co będzie dalej? Sam decyduję ile mam wzrostu?

   2. Akceptowanie tej choroby psychicznej i utwierdzanie tranzitów itp. w tym że wszystko z nimi w porządku, jest szkodzeniem tym ludziom, tak samo jak wmawianie osobie nie posiadającej nóg że je ma. A przecież zmuszeni jesteśmy płacić za leczenie wszystkich bo służba zdrowia, bo składka, bo ZUS… Potem, po operacji zmiany płci 40% z tranzitów popełnia samobójstwo – świetnie działa wmawianie tym ludziom że wszystko z nimi w porządku.

   3. Do póki jest wolność słowa, wolno nam powiedzieć że jakieś działanie jest głupie/obrzydliwe/nieprawidłowe – nie pasuje? Nie czytaj tego portalu. Dorosły ma przeważnie grubą skórę. Jak ktoś nie potrafi znieść krytyki swojego zdegenerowanego trybu życia, to widocznie nie jest do życia w ogóle przystosowany.

   • to nie jest choroba psychiczna.

    transwestyty doskonale wiedzą co robią. to jest ich metoda by zarywać dziewczyny, i to w ich własnym domu.

    każdy T marszczy freda fantazjując o kobietach. to są niewiarygodne kanalie.

  • L jest ok
   BG to już choroba
   T to już terroryzm

   tragedią jest, że L w imię społecznej zemsty promuje BG a szczególnie T.

  • Jeśli to nie moja sprawa, to dlaczego oni sie wszystkim narzucają z informacja o tej swej odmienności? Dlaczego zmuszaja wszystkich do jej akceptacji? Jakby ludzie nie byli na siłe informowani toby nie wiedzieli. A jakby nie wiedzieli toby się nie brzydzili. Bo ludzie pedalstwa po prostu sie brzydzą

 5. Uważam, źe pedałów powinno się tłuc, tylko że to bydło jest nietykalne.

  • Dlaczego tłuc? Co oni ci zrobili żeby ich tłuc? Ty namawiasz do dokonania pobicia. A poza tym w ostatniej dyskusji na ten temat widziałem też opinie że należy przymusowi ich leczyć. Odniosę się do tego.
   Leczyć przymusowo odchylenia seksualne? A czy osoba która to pisze ma pojęcie o leczeniu odchyleń seksualnych?
   1. Leczenie homoseksualizmu jak każdego odchylenia tego typu nie może być przymusem. No bo jak? Przyjeżdża karetka zapina w pasy zawozi do szpitala i co potem? Muszę was poinformować że nie ma tabletki ani zastrzyku na homoseksualizm. Tabletki i zastrzyki są np. na schizofrenię ale nie na homoseksualizm więc hospitalizacja odpada bo w szpitalach psychiatrycznych lekarze dysponują tylko takimi środkami przymusowego leczenia.
   2. Jak można wyleczyć homoseksualizmu? Psychoterapią a ta musi być dobrowolna bo inaczej nie zadziała. Innymi słowy pacjent musi mieć motywację do zmiany i nie może być to motywacja np. „Bo rodzina wyrzuci mnie z domu jak się nie będę leczyć” albo „ktoś mnie pobije jak się nie będę leczył” bo terapia nie zadziała. Więc przymus ustawowy leczenia homoseksualizmu odpada.
   Co zatem można zrobić?
   1. Wprowadzić przepis że osoby na paradach równości nie mogą się obnażć pod groźbą kary finansowej dla organizatorów marszu. I zakazać pojawiania się tam dzieci. Jeśli chcą manifestacji to niech zachowują standardy.
   2. Wprowadzić przepisy chroniące dzieci przed adopcją przez osoby homoseksualne oraz zakazać edukacji seksualnej w szkołach.
   3. Co zaś się tyczy tolerancji to ludzie tacy jak wy tutaj musicie się przyzwyczaić do widoku par homoseksualnych które powiedzmy mają prawo potrzymać się za rękę czy pocałować. Zaś osoby homoseksualne muszą ogarnąć że nie mogą mieć pod opieką dzieci bo mają problem i nie wychowają dobrze dziecka.
   4. Co zaś się tyczy leczenia trzeba stworzyć poradnie ambulatoryjne specjalizujące się w leczeniu homoseksualizmu i innych odchyleń ale za zgodą pacjenta. Trzeba mówić że zmiana jest możliwa ale nie wolno nikogo do niej zmuszać.
   I na koniec opowiedzcie sobie na pytanie a zwłaszcza ty. Czy byliście w stanie przyznać się przed sobą że wasi rodzice nigdy was nie kochali?

 6. Wieś Warszawa to stan umysłu tam na schodach ruchomych stojąc po lewej stronie to na pewno dostajesz uwagę że tu się nie stoi tu się biega.

  • ten kto stoi po lewej stronie blokuje możliwość podbiegnięcia tym którzy sie śpiesza bo im np. pociąg odjeżdża. Stanie po lewej stronie schodów ruchomych to jest własnie wieśniactwo, kolego. Mozna to zaobserwować w centrach handlowych, do których przyjeżdża „zielona warszawka” na zakupy. Np. CH Wileńska, Jubilerska…

 7. Lewackie oczka błagające o rozum
  dedykuję Mokotowi z nczas.com

  Jeśli przypuszczasz, że wszystko widziałeś
  I już Cię nic nie zaskoczy,
  Znaczy, że Kaśki Nosowskiej nie znałeś
  I nie spojrzałeś jej w oczy!

  Kaśka po prostu tak śpiewa, jak umie;
  Kamerze swej nie umyka…
  Adopcję czyni w rozumu dark roomie;
  Duchową adopcję dzika!

  Lewackie oczka błagają o rozum,
  Jak śmieć o parytet złota.
  Zaplemnij Kaśkę! Plemniki Twe, zrozum,
  To mądrość jej… Nie bądź ciota!

  https:
  //nczas.com/2019/01/12/szalenstwo-trwa-margaret-i-nosowska-spiewaja-w-obronie-dzikow-wykonaj-misje-podpisz-petycje-video/comment-page-1/#comment-935189

Comments are closed.