Bareja by tego nie wymyślił. Poseł Andrzej Halicki zaorał sam siebie! „Dzik jest dziki! PiS jest zły!” [VIDEO]

Andrzej Halicki, fot. twitter.com

Bareja by tego nie wymyślił. Pod Sejmem zebrała się spora grupa protestujących. Znaleźli się tam politycy SLD, PO, Partii Razem i główny bohater Andrzej Halicki. Łączy ich jedno – dziki…

Sam protest został zorganizowany przez Partię Zieloni, ale walkę z PiS znaczy troska o dziki zjednoczyła wielu.  Był Andrzej Halicki (PO), Andrzej Rozenek czy Anna Maria Żukowska (oSLD).

Jednak prym w głupocie i zaoraniu samego siebie wiódł poseł „totalnej opozycji” Andrzej Halicki.

Jego wypowiedzi, a zwłaszcza końcówka wystąpienia to istny kabaret. Ewentualnie scena z filmów Stanisława Barei.

„Chciałbym z tego miejsca do nich skierować dzisiaj apel. Nie bierzcie udziału w tej rzezi. Nie bierzcie udziału w barbarzyństwie, nawet jeżeli dają wam za to pieniądze.”

„Nie bądźcie plutonami egzekucyjnymi w lesie, który ponoć kochacie. Macie etykę, macie sumienie – nie bierzcie udziału w rzezi.”

Potem by prawdopodobnie opłacony tłum też demonstrował za tydzień poseł powiedział.

„A was bardzo proszę o taką obecność, także w przyszłym tygodniu. Bo w przyszłym tygodniu jest komisja ochronny środowiska, będzie mam nadzieję minister się tłumaczyć z tego co robi, bo nie ma to żadnych podstaw prawnych i nie ma żadnych podstaw. naukowych.”

„Zagrożeniem są ludzie nie dziki! Dzik jest dziki i ma prawo żyć! PiS jest zły!” – na ten slogan tłum niczym na koncertach rockowych zaśpiewał razem: „Dzik jest dziki, PiS jest zły”…

Źródło: Twitter

29 KOMENTARZE

  • Banda powszechnie znanych debili. A najciekawsze jest to, że oni właśnie demonstrują przeciw UE! Pierre D’Olec Maximus.

 1. „prawdopodobnie opłacony tłum”

  Prawdopodobnie oplacany przez Putina, p.JKM…

 2. A wy dalej wierzycie tej żydowskiej gadzinówce nczasowi? Przecierz od dawna wiadomo że korwin mikke naprawde nazywa się ozajasz goldberg i jest sługusem miedzynarodowej żydowskiej finansjery! Nie słuchajcie sie tego obrzezanego pachołka, jan szyszko prawdziwy polak patriota na antenie radia maryja mówi że odstrzał dzików to chybiony pomysł!

    • Kolejny lewak z mózgiem przeżartym religią. Do lecznicy, chory człowieczku. I wypad z tą kryptoreklamą prezesa w sutannie z Torunia. Tacy jak wy są już nieuleczalnie chorzy z głupoty. Niech żyje wolność i kapitalizm, a wy sieroty życiowe do różańca jak widać.

    • Ten kliose to prowokator z gazeta.pl
     Wystarczy wjechać myszką na jego nick i sprawdzić link co pod nim jest.

   • Wjedźcie myszką na jego nick a zobaczycie co pod nim ma: to gazeta.pl

 3. Halicki nie jest głupi—przeraża całkowita hipokryzja tego człowieka,który wie czemu trzeba zrobić odstrzał i ktory za czasow PO akceptował odstrzały. Moze ktoś stworzy barometr hipokryzji polityków????

 4. PIS rozgrywa opozycje jak dzieci we mgle. Na wsi (również psl)jest duze przyzwolenie na odstrzał dzika a wszystkie eko protesty są odbierane jako eko lewackie fanaberie zagrażające interesom rolników. Halicki nie zdobędzie poparcia ekolewactwa ale przyczyni sie do odwrocenia sie w stronę PiSu dużej grupy rolnikow i dzialaczy spod znaku psl+po dla ktorych lewackie protesty Ostaszewskiej itp to totalna żenada. Brawo PiS

 5. W którym konkretnie momencie zaorał sam siebie, bo jakoś nie wyłapałem?

  • Przyłączam się do prośby, bo ja też nie złapałem tego samozaorania.

   • zapytaj się swoich idoli nazistów z KE dlaczego każą wybijać dziki. Przecież KE to pracodawca debila Chamickiego.
    Poprzednicy KE wybijali żydowską biedotę, teraz oni wybijają dziki.
    Kto następny?

 6. Co zawinił komu płód,
  Że zagłada czeka brzdąca?
  Choć u Natki Przybysz cud
  To aborcja jest kwitnąca…

  Za to co wymyślił Marks,
  Życie płaci w brzuchu dziecko.
  Ale „najważniejszy – las!
  Zabijany dzik zdradziecko!”…

  Dzik się bronić umie sam;
  Dzik ma kły… Umiera z głodu
  Aż co trzeci, jeśli cham
  Wstrzyma odstrzał bez powodu.

  „Życie dla ciężarnych loch!
  Przecież mają w brzuchach dziki!…
  Zabić dzieci – prawem!” Och,
  Kły Wam w zad, lewackie bziki!!!

  • Wjedźcie myszką na jego nick a zobaczycie co pod nim ma: to gazeta.pl

 7. To jest właśnie to państwo totalitarne. Ja w swoim lesie nie mogę ustrzelić dzika żeby potem go zjeść (pomijam to, że jestem weganinem – myślę, że dla prawdziwej dziczyzny zrobiłby wyjątek)?

  Takie odstrzeliwanie dzików powinno odbywać się naturalnie, a nie przez państwo, ale to jest niemożliwe w państwie totalnym gdzie ludzie nie mogą mieć broni i nie mogą w pełni decydować o swojej własności.

  • Nawet u Korwina w najbardziej Anty-PiSowskiej partii widzisz PiS… Na szczęście dla Ciebie Twoje urojenia można leczyć.

 8. Myśliwi Drobne Przypomnienie.Obwody Łowieckie są WŁASNOŚCIĄ Ministerstwa-Państwa.Wy tylko jesteście dzierżawcami. Za odmowę odstrzału ,można Wam wymówić Obwody.

 9. dziki i bobry i pelowskie szkodniki pod odstrzal gupie kutafony siedzi taka meda w miescie i sie wpiepsza w zycie na wsi cholota jedna niech sie przeprowadzi tam gdzie te dziki zyja o sie chabey ruskie wtedy przekonaja co to dziadostwo moze szkod wyrzadzic i na jakie straty rolnik jest narazony sami strzelali do dzikow komorowski do jeleni to bylo dobrze pelowskie scierwa gowna niemieckie

Comments are closed.