BBC zrobił materiał o polskiej dziewczynie, która chce iść do wojska. Zalew hejtu w komentarzach. „Polacy uczą nienawiści i antysemityzmu!”

BBC News przygotowało materiały o klasach wojskowych i ich uczniach z Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Sączu. W komentarzach pod promocyjnym nagraniem doszło do awantury jedni nas chwalili, drudzy zarzucali nam faszyzm!

Angielscy dziennikarze zrobili materiał o zajęciach w terenie, ćwiczeniach i fragmentach życia pozaszkolnego uczniów.

„Wzrost patriotyzmu w Polsce spowodował zwiększony popyt na zajęcia wojskowe w szkołach średnich” – twierdzi BBC, dodając że dzieje się tak od momentu wyborów i utworzenia „populistycznego rządu”.

BBC News promuje materiał także zapowiedzią na Twitterze z innymi ujęciami i wypowiedziami uczniów. Jak widać opinię lewaków z BBC o Polsce są zatrważające.

Pod materiałem reklamującym się na Twitterze w komentarzach doszło do otwartej wojny.

Jakiś lewak George Woods zaatakował nasz kraj, pisząc:

„Czy są jeszcze w tej chwili jakieś wątpliwość co do faszystowskiego kierunku, w jakim zmierza Polska?”

„Nastolatek uczący się walki> Polska zmierza w kierunku faszyzmu. Bezsprzecznie jest kierunek, w którym proponuję ci wejść i jest to ściana.” – odpowiedział mu Rafał Żurowski.

„Wszyscy jesteście tak nieświadomi. Polska zmierza do złych czasów.”

„To właściwie tylko wyłącznie ludzie w polscy chwalą te rzeczy. Reszta świata jest słusznie ostrożna wobec twojego szaleńczego nacjonalizmu. Wy posuwacie się nawet do tego, że negujecie swój udziału w holokauście.”

Niestety takie zdanie mają o nas zachodni lewacy czytając wypociny i wypowiedzi polityków z „totalnej opozycji”. Swoje dorzucają także pseudoartyści, którzy pokazują Polskę i Polaków w krzywym, nieprawdziwym świetle. („Pokłosie”, „Ida” czy „W Ciemności”)

Źródło: Twitter: BBC News

Comments are closed.