Hołownia chce rozlewu krwi! Namawia Polaków do spacerów po lesie w trakcie odstrzału dzików

Szymon Hołownia/ PAP: Marcin Obara

„Kto z Was może – niech idzie w weekend do lasu, wesprze liczne antyłowieckie ruchy (Warszawski Ruch Antyłowiecki i lokalne organizacje pokrewne, są na Śląsku, w Trójmieście, w Bydgoszczy, w Karpatach itd. itp.)” – napisał na swoim facebookowym profilu Szymon Hołownia. Dziennikarz mianujący się katolickim chce rozlewu krwi?

O tym, że pójście do lasu w trakcie masowego odstrzału dzików jest niebezpieczne chyba nie trzeba nikomu przypominać. Każdy zdrowo myślący człowiek jest w stanie przewidzieć, co może się stać, gdy myśliwy skupiony na poruszających się stworzeniach dojrzy w oddali poruszające się postaci. Nie raz już w historii słyszeliśmy o tragicznych pomyłkach do jakich dochodziło w podobnych sytuacjach.

Pomimo, że wszyscy odradzają wychodzenie do lasu, to jednak w żaden sposób nie przekonuje to Szymona Hołowni. Publicysta, który mianuje się katolickim w swoim ostatnim wpisie namawia swoich odbiorców na to, aby w weekend wybrali się na spacer po lesie. Czy weźmie odpowiedzialność za ewentualne ofiary?

W długim facebookowym poście znajduje się jeszcze wiele „ciekawych” opinii wygłaszanych na temat dzików. Najbardziej jednak rozbawiło nas zakończenie, które po prostu „zwala z nóg”.

„Żal mi tych dzików, które w ten weekend zapłacą za naszą chciwość (za nic innego), jak jasna cholera. Niestety nie jestem ministrem, nie mam tylu pieniędzy, nie jestem też w żadnej większości. Piszę to, by nikt nie mówił, że nie mówiłem: to co się dzieje to czyste barbarzyństwo. W przeddzień jego egzekucji chciałbym więc powiedzieć: dziku, jestem z tobą, strasznie mi wstyd za mój gatunek. Wiem, że to nie tak miało być. I wiem, że Ktoś to kiedyś naprawi” – napisał Hołownia.

Źródło: Facebook.com/szymonholowniaoficjalny / Wolnosc24.pl

29 KOMENTARZE

 1. Hołownia jest tak samo katolickim dziennikarzem jak inny znany „katolik” wojewódzki.

 2. Znowu jakiś temat z cyklu „zasłona dymna”, z którego zaraz się wycofają, a tymczasem pewnie znowu podatki podnoszą. Księgowa mi wczoraj napomknęła, że ta sprawa z użytkowaniem wieczystym to tylko przygotowanie do podatku katastralnego :/

 3. Niech pajac sam idzie, niech się przebierze za knura, a może bardziej pasuje tu warchlak.

 4. A czy w srodowisku dzikich swin sa osobniki homoseksualne , powiedzmy dzika swinia-gej? Dzika swinia lesbijska? Albo dzika swinia wyznania mojzeszowego?

 5. To jest właśnie to państwo totalitarne. Ja w swoim lesie nie mogę ustrzelić dzika żeby potem go zjeść (pomijam to, że jestem weganinem – myślę, że dla prawdziwej dziczyzny zrobiłby wyjątek)?

  Takie odstrzeliwanie dzików powinno odbywać się naturalnie, a nie przez państwo, ale to jest niemożliwe w państwie totalnym gdzie ludzie nie mogą mieć broni i nie mogą w pełni decydować o swojej własności.

  • weganstwo nie doprowadziło już do tego że jestes gruby jak swinia?
   szanuj zdrowie

   • Nie żartuj sobie, jest całkowicie odwrotnie.

     • No, ale najwyraźniej to skutkuje, bo mam 1,90 m wzrostu i normalną budowę ciała.

 6. Musi się polać krew dzików bo niewidzialna kolumna Żydów w Polsce wśród których są też weganie i wegetarianie chce przejąć władzę w Polsce. Krew dzików uratuje i zbawi Polskie przed żydowskim okupantem a musi się jej polać tej krwi dzików bardzo dużo. Tak postanowiło Biuro Bezpieczeństwa Narodowego a wykonują to Słužby Specjalne w terenie przez zafunch tajnych współpracowników Służb wśród myśliwych.

 7. Co zawinił komu płód,
  Że zagłada czeka brzdąca?
  Choć u Natki Przybysz cud
  To aborcja jest kwitnąca…

  Za to co wymyślił Marks,
  Życie płaci w brzuchu dziecko.
  Ale „najważniejszy – las!
  Zabijany dzik zdradziecko!”…

  Dzik się bronić umie sam;
  Dzik ma kły… Umiera z głodu
  Aż co trzeci, jeśli cham
  Wstrzyma odstrzał bez powodu.

  „Życie dla ciężarnych loch!
  Przecież mają w brzuchach dziki!…
  Zabić dzieci – prawem!” Och,
  Kły Wam w zad, lewackie bziki!!!

 8. Widzę że jak dziki znów zniszczą moje 10 hektarów kukurydzy to pan Hołownia pokryje koszty uprawy ,nasion ,nawozu,oprysku w kwocie 60 tyś zł…..?????

Comments are closed.